Yerba Mate

1660398091891.png
 
Ja nie wiem czy zdrowsza ale na pewno bardziej energetyzująca. A i smak ma lepszy, jak ktoś lubi błoto

+ i - daje - jak dobrze pamiętam. Kiedyś się już przymierzałem żeby spróbować, ale żeby specjalnie kupować osprzęt by się napić i biegać z tym dzbankiem i metalową słomką cały dzień jak jakiś hipster w rurkach szaman to mi się odechciało
 
Ja nie wiem czy zdrowsza ale na pewno bardziej energetyzująca. A i smak ma lepszy, jak ktoś lubi błoto

bardziej energetyzujaca niż kawa to na pewno, bo wczoraj męczyłem się żeby zasnąć po takiej yerbie pitej do neftlixa

a co do smaku to piłem wczoraj ZAJEBISTĄ smakową yerbę z Brazylii z tego startowego zestawu, podsyłam poniżej
co dziennie kosztuje inną, ale jak na razie ta na mnie zrobiła spore wrażenie


Verde Mate Silueta 50g​

  • Verde Mate Green Silueta 50 g to zielona brazylijska yerba mate z dodatkiem ziół. Kompozycja zawiera naturalne dodatki takie jak trawa cytrynowa, mięta, herbata gunpowder oraz czystek, które znajdują zastosowanie w licznych dietach odchudzających.

Zawartość opakowania:​

Grubo cięte listki ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate) ze śladową ilością patyczków (max 2%), trawa cytrynowa, mięta, herbata gunpowder, czystek, 100% wegański i naturalny aromat.

@mateusz19191010 Ty lubisz te brazylijskie smakowe to polecam ją skosztować
 
+ i - daje - jak dobrze pamiętam. Kiedyś się już przymierzałem żeby spróbować, ale żeby specjalnie kupować osprzęt by się napić i biegać z tym dzbankiem i metalową słomką cały dzień jak jakiś hipster w rurkach szaman to mi się odechciało


Idź do herbaciarni i spróbuj
 
Idź do herbaciarni i spróbuj

@panpan yerba to herbata przypominająca smak zielonej herbaty, nie musisz próbować

tylko jest ich tyle rodzai że zanim znajdziesz tą odpowiednią dla siebie którą będziesz się rozkoszował podczas picia to troche pewnie zajmie czasu
ja póki co jedną już znalazłem z zestawu startowego na poyerbani.pl
 
Back
Top