Wywiady z innych portali po KSW 19

Widać że Martinowi nie pasuje to że Mamed i Materla chcą iść do UFC a szczególnie Mamed, czuje że może stracić twarze KSW
 
Mamed powinien sobie poszukać nowych menadzerów, Lewandowski coś za miło sie o nim nie wypowiada ...
 
Bo jedyne co Lewandowski widzi w tym posunięciu to uciekająca z konta KSW mamona i promocja :)
Ale czego można się spodziewać po kimś dla kogo ważniejszy jest czas antenowy niż podnoszenie standardów MMA w Polsce trzema rundami :)
 
Nie wiem jaki sens panowie K&L widzą w zrobieniu walki Mamed vs. Cipek?? Chyba chcą żeby wyglądała tak jak Błachowicz vs. Orłowski- czyli grapplingowa walka bez uderzeń.
 
Sapp obiecywał dobrą walkę i miał się tłumaczyć po występie;p



W sumie wywiady byłyby słabe, ale lepiej żeby coś powiedzieli.
 
Antek? Jakie ty 2 rundy wygrales? Kto Ci tak powiedzial? Nie wiem z jakimi Ty sie ludzmi po gali spotykasz, ale nie spotykaj sie z nimi wiecej.....



Oj, chyba lekkie spiecie na linii KSW - Mamed. Przeciez nigdy go nie trzymali na sile, a teraz zaczynaja sie pojawiac "ale"? LOL
 
Pudzian próbuje nie udolnie wybronić swoją walkę i przeciwnika co mu się nie uda bo każdy wiedział co się święci z Sappem.
 
@Tar-Ellendil



Lepiej jak w ten sposób się wypowiadał, niż jakby mówił, że Sapp to czołówka światowa. A nie powie przecież też, że Sapp to sportowy emeryt i szefostwo KSW sobie z nim leci.
 
Różal jest mistrzem, bez ogródek, szczerze, z humorem. Trzymam kciuki za wygraną w Rosji.
 
Pudzian nie chce walki z Thompson'em bo wie że przegra, bo Ja np. nie widzę Pudziana w tym starciu. On woli obijać taki Sapp'ów.







Ja jestem wręcz pewny że taki Held, Jewtuszko, Mańkowski czy Swoiński by pokonali Sapp'a, jak by którys z nim miałby walczyć z nim.
 
Już myślałem, że się coś stało Różalowi bo nie przeklinał ale jak już doszło do tematu Sappa no to wrócił "do zdrowia". Jedyny chłop, który zawsze mówi to co myśli.



EDIT : Plus, że nie będzie walki kobiet na KSW 20
 
Back
Top