Wywiady z innych portali po KSW 19

Razor, jesteś najbardziej irytującym i nieprofesjonalnym dziennikarzem MMA na świecie. Gdybym ja był zawodnikiem i zadawałbyś mi tak głupie pytania to zwyczajnie odmówiłbym Ci grzecznie wywiadu. Sorry koleś, ale po prostu nie idzie Cię słuchać. Nawet moja mama wchodząc dzisiaj do chaty, gdy odsłuchiwałem wywiady po gali, powiedziała coś takiego: "ale głupoty gada ten dziennikarz, co to są za pytania?", a moja mama raczej nie jest skora do tego typu komentarzy... Już nawet to przestraszone dziecko co robiło wywiad z Mańkowskim trzęsiącym głosem bije Cię na głowę.



Podobają mi się natomiast wywiady przeprowadzane przez Jaru Świątka. Do Escobara mu jeszcze bardzo daleko ale chłopak bardzo dobrze daje radę.
 
Jesteś w temacie z wywiadami i nie chce Ci się go przeszukać? Cały temat ma dwie strony, powodzenia w szukaniu, mam nadzieję, że dasz radę.
 
@markhunto nie hejtuj... nie jest źle. Razor fajne wywiady robi... to wszystko jest amatorskie, a ty sie strzelasz do ludzi, którzy robią coś dla kogoś!



Nikt wywiadu z Suską nie robił?
 
"Hejtuj" - ja nawet nie wiem co to znaczy. Ten ktoś robi to dla siebie i to jest jego praca, do której jest zwyczajnie nieprzygotowany a ja mam pełne prawo to skomentować i tyle w tamcie.
 
ale Lewandowski głupotu klepie, jakby Mamed wygrywał z czołówką i do tego efektownie to i ppv by bylo i kasa 50x razy większa niz w KSW. Sam siebie chyba chce oszukać :-)
 
Włodarzom KSW puszczają nerwy. Z tego co pamiętam w wywiadzie z Eskobarem K. powiedział, że pojedynek Mameda z Cipkiem, nie nastąpi tak prędko, za 3-4 gale. L. gdy się dowiedział, że Mamed chce iść za wielką wodę (w rozumowaniu panów K. i L. jest zakompleksiony) nagle zmienił politykę federacji i zestawienie Mameda z Cipkiem jest niezbędne na KSW20. Przy okazji jakieś dziwne obniżanie wartości zawodników, przy równoczesnym zawyżaniu ważności, prestiżu, pasa. Ludzie, naprawdę uważacie, że ten pas poza względem symbolicznym i • kolekcjonerskim • ma jakieś znaczenie i wartość? Stracą pas! Stracą pas! I co z tego? Cipek pewnie się załamie, a Mamed wystąpi w • Trudnych Sprawach • . Wiadomo, to ich biznes, chcą zarabiać, ale trochę przesadzają.
 
Chcieli być postzegani, przybajmniej w Polsce, bo świat by się na to nie nabrał, że są dla UFC konkurencją, a nie etapem "przed". Mieli wypromowanego Mameda, który utwierdzał w tym przekonaniu Kowalskich swoją postawą w ringu, odprawiając rywali szybko i widowiskowo oraz ciągłym powtarzaniem, że będą wspólnie z KSW budować markę najlepszej organizacji w Europie i nie trzeba walczyć w Stanach by walczyć z najlepszymi. Wraz z KO wieczoru KSW 19 wszytsko się rypło. Stąd ździwienie K&L, któremu wcale się nie dziwię, ale jężeli myśleli, że wizją europejskiego Prida zabiją w najlepszym polskim zawodniku MMA ambicję sportową to się chyba przeliczyli. Gdybym ja był takim Mamedem i odprawił 4 kolejnych, waca;e nie najgorszych przeciwników poniżej 5 minut, no to bym sie zastanowił, czy to oni tacy słabi wszyscy, czy ja dobry. Lewandowski jak się zorientował, że potrafi mstrzelać bramki czmychnął do Borusii i wszyscy na tym skorzystali, Lech najmniej. Myślę jednak, że "strata" KSW w przypadku braku Mameda będzie nieporównywalnie mniejsza, bo przyniesie dużo większe korzyści.
 
@markhunto znaczy to mniej więcej tyle:

Nienawiść do czegoś, zwykle chwilowa. Coś dużo mocniejszego niż foch. Często wypowiadane z uderzeniem pięścią w stół.




i od razu hejter... bo tego też pewnie nie znasz




Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć sie sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady.


Już kiedyś słyszałem wypowiedź jednej pani (posłanka Senyszyn), która wszystkich kochała i nie znała uczucia nienawiści...



Uważasz, że taki straszny biznes Razor kręci na wywiadach? Mało wiesz :-)
 
Lewandowski imo przesadził w temacie Profight w wywiadzie dla mymma - nie spodziewałem sie aż tak beznadziejne reakcji z jego strony:-)



Różal - też przesadził, my ty na forum nie możemy nawet napisać ,że ktoś walczy jak dno, a co on o Sappie powiedział - Ż E N A D A



Rozumiem, że taki jest, to zakrawa na.........a zresztą, nie chce mi się rozwijać tematu.



























 
ja pierdole, tacy sa ludzie



jechany bedzie mowil ze jezdzacy sa zerami, a hejterzy (prawdziwi czy nie) beda sie oburzac.. nie rozumiem po prostu jak dorosli ludzie moga sie tak mocno w to angazowac (jesli nic z tego nie maja)



dlatego wymyslilem nowa organizacje;) DebateMMA - 1 rudna rozkmina red cornera, 2 runda rozkimna blue cornera. 3 runda gwarantowany błyskawiczny nokaut/poddanie.. (patrzac po emocjach na forum:D)
 
Hmm, kogoś zwyczajnie w świecie • poniosło. Skąd te pretensje do Sappa? Przecież każdy wiedział, czego można się po nim spodziewać, przebieg walki nikogo nie zaskoczył. To nie Sappa należy obrażać, a osoby, które go zatrudniły i wciskały nam kit o tym, że Sapp zmienił swoje podejście. W tym zestawieniu to nie Sapp jest dupą, on • swoje zrobił • .
 
Po tym wywiadze z Różalem i jego wypowiedziach na temat Sappa utwierdziłem się w przekonaniu, że on ma nasrane we łbie.
 
Highlander



no co prawdę powiedział :-), nawet Soszyński powiedział że Sapp to dupa nie zawodnik :-)
 
tomek-host



Zgadzam się, ale Różal mówił w taki sposób jakby chciał go zabić za obrażanie Mariusza i KSW. Moim zdaniem lekkie przegięcie, rozumiem, że komuś mogą się nie podobać "metody promocji" walk Sappa, ale trzeba też spojrzeć na to z dystansem, a nie z chęcią mordu. Różal zachowuje się jakby to wszystko było śmiertelnie poważne, a w rzeczywistości jest całkiem na odwrot. Krzysiek Soszyński w mocnych słowach skomentował to co wyprawiał Sapp, ale w granicach rozsądku. Różal się troche zagalopował moim zdaniem.
 
Nie wiem co tak naprawdę pchnęło Różala do takiej wypowiedzi, ale ja to widzę tak: są zawodnicy m.in Różal, którzy walczą i dostają dużo mniejsze pieniądze, a przyjeżdża Ci taki Sapp na Twoje podwórko, pokazuje nic i bierze pewnie kilka razy więcej od Ciebie, nie mówiąc o Twojej zawodniczce, która zjadła przeciwniczkę, a pewnie kasy dostała w porównaniu z Bobem tyle co nic. Frustracja?
 
Wywiad z Kamilem Bazelakiem dla portalu stsport.pl ;) :



Wywiad z kontrowersyjnym strongmanem i zawodnikiem sportów walki Kamilem Bazelakiem, który komentuje galę KSW 19 i mówi na temat konfrontacji z Mariuszem Pudzianowskim.



Redakcja:Jak oceniasz galę KSW19?



Gala KSW 19 była niezwykle interesująca pod względem sportowym. To było naprawdę duże wydarzenie medialne.



Co sądzisz o pojedynku Materla vs Silva?



Nie przepadam za Michałem Materlą, ale byłem pod wrażeniem jego walki. Niewątpliwie pokazał charakter i ducha wojownika. Dla mnie była to walka wieczoru.



Słyszałem,że trenowałeś niegdyś z Marcinem Naruszczką? Jak oceniasz jego debiut w KSW?



Faktycznie ćwiczyliśmy razem kilka razy. Marcin to bardzo dobry zawodnik. Myślę, że gdyby nie duża utrata wagi u Naruszczki, który na co dzień waży 93kg to ta walka miałaby zupełnie inny obraz.



Podobała ci się walka kobiet?



Podobała mi się. Była pewno szybka i brutalna. Gratulacje dla Marty Chojnoskiej.



A kuzyn Mameda Aslambek Saidov?



Aslambek Saidov standardowo już pokazał swoja klasę w parterze.To wyśmienity grappler i specjalista o brazylijskiego jiu jitsu



Matt Horwich zdominował Antka Chmielewskiego. A jak ty oceniasz tą walkę?



Antka Chmielewskiego mi naprawdę szkoda. Pierwsza rundę zwyciężał, mógł też wygrać całą walkę • Niewątpliwie wpływ na jego psychikę mogło mieć zachowanie tego • bydła • pod ringiem, które skandowało wyzwiska w jego kierunku. Swoją droga to już druga impreza KSW zakłócana w ten sposób przez bandytów stadionowych. Myślę,że czas w końcu zrobić z tym porządek zanim normalni ludzie kibicujący zawodnikom zrażą się do tego sportu.



No i w końcu nasz największa gwiazda MMA Mamed Chalidow? Co sądzisz o jego występie?



Jeśli chodzi o walkę Mameda Chalidowa to przyznam się szczerze miałem obawy co do wyniku. Na szczęście Mamed nie zawiódł i niesamowitym uderzeniem z prawej ręki zakończył ten pojedynek. Mamed Chalidow jest u szczytu formy. Za kilka lat już nie będzie tak dobry. Lat mu bowiem nie ubywa, lecz przybywa.Powinien teraz kuć żelazo póki jest gorące i spróbować teraz swoich sił w UFC. Moim zdaniem ma szanse zostać najlepszym zawodnikiem świata w kategorii średniej.



A walka Pudzianowski vs Sapp? Co o niej myślisz?



Co do tej walki to wszyscy widzieli jej przebieg. Pudzian zrobił to co należało i rozbił swojego rywala. Bob Sapp nie reprezentuje jednak sobą żadnego poziomu sportowego. Przegrywa ostatnio z zawodnikami nawet o kilkadziesiąt kilogramów lżejszymi, a do walk wychodzi tylko po pieniądze.



Dla Mariusza Pudzianowskiego był to żaden przeciwnik. Myślę, że worek na treningu sprawiłby mu więcej trudności niż walka z samym Sappem. Ludzie na całym świecie się śmieją z tego pojedynku i mają rację.



Wszyscy czekają na twój pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim. Dojdzie kiedykolwiek do takiej walki?



Nie wiem. Pudzianowski chciał ze mną walczyć ostatnio bez udziału kamer i publiczności. Wyraziłem na to zgodę i na tym ten temat się zakończył. Myślę, że tak naprawdę to on nie chce ze mną żadnej konfrontacji. Ma za dużo do stracenia. Gdyby ze mną wygrał jego fani będą się z całą pewnością cieszyć. Jeśli jednak przegra jego wartość jako zawodnika MMA raptownie spadnie. Gdyby Pudzian był w 100% pewny zwycięstwa już dawno stanęlibyśmy na ringu KSW czy też poza nim na jakiejś sali treningowej. Jak widać takiej pewności mu brakuje i pewnie wielu mądrych ludzi odradza mu taką konfrontację.



Szkoda,ale wobec tego mam nadzieję,że wkrótce zobaczymy ciebie na jakiejś gali MMA?



Jeśli tylko otrzymam jakąś propozycję walki pierwsi się o tym dowiecie.



W takim razie dziękujemy za rozmowę i życzymy ci samych zwycięstw .



Dziękuję bardzo.



źródło: www.stsport.pl
 
Skoro Sapp nie prezentuje żadnego poziomu sportowego, to jaki poziom sportowy prezentuje Bazelak?
 
Back
Top