Wywiady z innych portali po KSW 19

Widać że Martinowi nie pasuje to że Mamed i Materla chcą iść do UFC a szczególnie Mamed, czuje że może stracić twarze KSW
 
Mamed powinien sobie poszukać nowych menadzerów, Lewandowski coś za miło sie o nim nie wypowiada ...
 
Bo jedyne co Lewandowski widzi w tym posunięciu to uciekająca z konta KSW mamona i promocja :)
Ale czego można się spodziewać po kimś dla kogo ważniejszy jest czas antenowy niż podnoszenie standardów MMA w Polsce trzema rundami :)
 
Nie wiem jaki sens panowie K&L widzą w zrobieniu walki Mamed vs. Cipek?? Chyba chcą żeby wyglądała tak jak Błachowicz vs. Orłowski- czyli grapplingowa walka bez uderzeń.
 
Sapp obiecywał dobrą walkę i miał się tłumaczyć po występie;pW sumie wywiady byłyby słabe, ale lepiej żeby coś powiedzieli.
 
Antek? Jakie ty 2 rundy wygrales? Kto Ci tak powiedzial? Nie wiem z jakimi Ty sie ludzmi po gali spotykasz, ale nie spotykaj sie z nimi wiecej.....Oj, chyba lekkie spiecie na linii KSW - Mamed. Przeciez nigdy go nie trzymali na sile, a teraz zaczynaja sie pojawiac "ale"? LOL
 
Pudzian próbuje nie udolnie wybronić swoją walkę i przeciwnika co mu się nie uda bo każdy wiedział co się święci z Sappem.
 
@Tar-EllendilLepiej jak w ten sposób się wypowiadał, niż jakby mówił, że Sapp to czołówka światowa. A nie powie przecież też, że Sapp to sportowy emeryt i szefostwo KSW sobie z nim leci.
 
Różal jest mistrzem, bez ogródek, szczerze, z humorem. Trzymam kciuki za wygraną w Rosji.
 
Pudzian nie chce walki z Thompson'em bo wie że przegra, bo Ja np. nie widzę Pudziana w tym starciu. On woli obijać taki Sapp'ów.Ja jestem wręcz pewny że taki Held, Jewtuszko, Mańkowski czy Swoiński by pokonali Sapp'a, jak by którys z nim miałby walczyć z nim.
 
Już myślałem, że się coś stało Różalowi bo nie przeklinał ale jak już doszło do tematu Sappa no to wrócił "do zdrowia". Jedyny chłop, który zawsze mówi to co myśli.EDIT : Plus, że nie będzie walki kobiet na KSW 20
 
Back
Top