Wywiad Kamili Porczyk z Mariuszem Pudzianowskim

Z całym szacunkiem do Mariusza to ja już nie mogę słuchać jakie on pierdoły gada o tej przebudowie włókien...
Siadał kondycyjnie bo nie był w stanie dotlenić tych wszystkich mułów a nie dlatego bo włókna miał złe... dzizas niech ktoś to mu wytłumaczy.
Jakby zszedł do tych 110 kg przynajmniej to nie miał by takich problemów z kondycją a nie gadanie o tym, że 4 lata się męczył bo miał włókna mięśniowe nie te.
A najbardziej to mnie rozwalił tekst, że teraz się słucha sztabu i ma dietę :facepalm: to co on robił przez 6 lat? Bez diety był? I dziwi się, że kondycji nie miał?
Nie no masakra jakaś to jest dla mnie.
 
Z całym szacunkiem do Mariusza to ja już nie mogę słuchać jakie on pierdoły gada o tej przebudowie włókien...
Siadał kondycyjnie bo nie był w stanie dotlenić tych wszystkich mułów a nie dlatego bo włókna miał złe... dzizas niech ktoś to mu wytłumaczy.
Jakby zszedł do tych 110 kg przynajmniej to nie miał by takich problemów z kondycją a nie gadanie o tym, że 4 lata się męczył bo miał włókna mięśniowe nie te.
A najbardziej to mnie rozwalił tekst, że teraz się słucha sztabu i ma dietę :facepalm: to co on robił przez 6 lat? Bez diety był? I dziwi się, że kondycji nie miał?
Nie no masakra jakaś to jest dla mnie.

Od ksw 17 kondycyjnie daje radę ,w czym problem?
 
Wy się dziwicie, że on nie spojrzał w cycki, a przecież on nigdy nie patrzy ani na rozmówcę, ani w kamerę :) Podejrzewam, że zawsze patrzy na malutki przenośny pudzianowy prompter, gdzie ma spisaną taką "Biblię Pudziana" i rozpiskę na wywiad:
- powiedzieć 3 x "tanio skóry nie sprzedam",
- 5 x "motyka na słońce" (z wariacjami, może być siekiera, może być księżyc),
- 3 minuty o tym, jak zaczynał mma, jaka struktura mięśni była wtedy, a jaka teraz, "wtedy inny Mariusz niż ten Mariusz",
- siedzi na tych salach, ale wcale tam nie siedzi,
- <bonus> przekręcić nowe przysłowie
- na koniec rzucić turbosuchara i napawać się nim do końca wywiadu (tzn. uśmiechać się głupkowato, patrząc gdzieś w przestrzeń)

Porczyk za to chyba obrała sobie za cel przyciągnąć jednak uwagę Mariusza cyckami, ale niestety jej się nie powiodło.
 
Back
Top