Wyjazd z Polski

Wkurwia Cie PiS? Wkurwia Cie Polski Ład? Wkurwia Cie 20% inflacja? Wkurwia Cie lawina ukrów napierających na wschodnią granicę Polski, powodujących ludzki kryzys jakiego moja ojczyzna jeszcze nie widziała, dlatego jako środek zapobiegawczy, JA prezydent Polski na wygnaniu proponuję Ci jedyny możliwy kierunek dla Twojego dobra i rozwoju.

JUESEJ!
Mariusz Max Kolonko, mówię jak jest :tiphatb:
 
No niestety.. pozniej juz czlowiek przestaje zwracac na to uwage jak w Holandii.
W mniejszych miescinach jest spoko gorzej z duzymi.
No to chuj z nimi. Już mi się nie podobają.
Poza tym trza kombinować jak z tej jebanej UE się odłączyć i co zrobić żeby te złodziejskie kurwy z Wiejskiej miały oddech społeczeństwa na plecach by nie było tego, co się teraz dzieje.
Jak wszyscy normalni wyjadą, to zostaną tylko te lewackie kurwy, a wtedy Polska przestanie istnieć.
 
No to chuj z nimi. Już mi się nie podobają.
Poza tym trza kombinować jak z tej jebanej UE się odłączyć i co zrobić żeby te złodziejskie kurwy z Wiejskiej miały oddech społeczeństwa na plecach by nie było tego, co się teraz dzieje.
Jak wszyscy normalni wyjadą, to zostaną tylko te lewackie kurwy, a wtedy Polska przestanie istnieć.
Juz procent szczepien pokazal ze nie jestesmy (w 50 proc. :awesome: ) bydlem do wyszczepienia... tylko swiadomym spoleczenstwem.
Musza komuchy stare pozdychac ktore widza tylko tvpis, 14 i 15...
 
Back
Top