Wybory Parlamentarne 2015 - Zakłady Bukmacherskie

Solaris

UFC
Middleweight
Zakładam temat o wszelakich zakładach bukmacherskich na październikowe Wybory Parlamentarne.

Oferta pojawiła się przede wszystkim na Unibecie i w STS.

Osobiście uważam za ciekawe zakłady na Under 10 % Zjednoczonej Lewicy po 2.05 i Over 3.5 % Korwina po 1.65.
Co myślicie?
 
Zastanawiam się aby nie przyłożyć PSL - 7,5 % - te ostatnie ich afery raczej im dobrze nie wróży - jak stawiacie
 
Lewica będzie miała bardzo, bardzo ciężko w tych wyborach. Głównie za sprawą imigrantów. Ludzie w tych wyborach zwrócą się w prawą stronę oraz w PiS. Under 10 % za 2.05 to dla mnie bardzo dobry kurs.
 
Korwin będzie miał spokojnie powyżej 3.5%. Już nawet w sondażach TVN mają 7%. No, chyba, że Janusz znowu kogoś słownie zgwałci :)
 
Korwin będzie miał spokojnie powyżej 3.5%. Już nawet w sondażach TVN mają 7%. No, chyba, że Janusz znowu kogoś słownie zgwałci :)

Przed chwilą dosłownie oglądałem TVN24 i tam nawet Korwina nie uwzględnili w sondażach a partia Kukiza poniżej progu napisali :D.
 
Przed chwilą dosłownie oglądałem TVN24 i tam nawet Korwina nie uwzględnili w sondażach a partia Kukiza poniżej progu napisali :D.
11028017_878796868863674_8091234394008483193_n.jpg
 
Co jak co, ale Korwinowi dałbym Under 3,5%, zamieszanie ze zmianą partii, kontrowersyjne wypowiedzi to skłonił sporo ludzi, nawet z jego żelaznego elektoratu do zmiany kierunku na Brauna, Kukiza, Stonoga czy Ruch Narodowy. Pamiętam jak w sondażach miał nawet ponad 11%, a kończyło się na jakichś cząstkach. Zjednoczoną Lewicę i PSL dałbym równo na Under 7,5%, a PO Over 25 - serio.
 
Co jak co, ale Korwinowi dałbym Under 3,5%, zamieszanie ze zmianą partii, kontrowersyjne wypowiedzi to skłonił sporo ludzi, nawet z jego żelaznego elektoratu do zmiany kierunku na Brauna, Kukiza, Stonoga czy Ruch Narodowy. Pamiętam jak w sondażach miał nawet ponad 11%, a kończyło się na jakichś cząstkach. Zjednoczoną Lewicę i PSL dałbym równo na Under 7,5%, a PO Over 25 - serio.
no ale teraz ma 7% co mnie dziwi, tak dobry wynik
5% to bedzie sukces, ale jako wyborca Korwina na pewno nie zagram tego
 
Co jak co, ale Korwinowi dałbym Under 3,5%, zamieszanie ze zmianą partii, kontrowersyjne wypowiedzi to skłonił sporo ludzi, nawet z jego żelaznego elektoratu do zmiany kierunku na Brauna, Kukiza, Stonoga czy Ruch Narodowy. Pamiętam jak w sondażach miał nawet ponad 11%, a kończyło się na jakichś cząstkach. Zjednoczoną Lewicę i PSL dałbym równo na Under 7,5%, a PO Over 25 - serio.
Korwin teraz dużo zyskał, bo wplątał w kampanię wyborczą motyw antyimigracyjny.
 
Już mniejsza o Janusza, ale kompletnie nie widzę, żeby lewaki wyszarpały 10 procent. A tu jeszcze taki kurs.
 
Korwin teraz dużo zyskał, bo wplątał w kampanię wyborczą motyw antyimigracyjny.
No zawsze coś wplątuje, wspierał kibiców w konflikcie z Tuskiem przed ostatnimi wyborami, wspierał Marsz Niepodległości, Walczył z ruską kurwą w trakcie Euro 2012 (młody elektorat) i jakoś wiele mu to nie dało - teraz będzie podobnie. No może trochę lepiej, bo obecny temat de facto nie dotyczy już tylko kibiców, którzy nie oszukujmy się ale nakręcają ten temat.

@EDIT, KORWIN to nie tylko Janusz, sam procentów dużo nie ogarnie.
 
Last edited:
W unibecie nie widzę nic ciekawego póki co. A w naziemnych nie zamierzam mrozić hajsu na ponad miesiąc.
 
10% ZL poniżej za 1,95? dla mnie bomba
Palikot mial 1% w prezydenckich, Ogórek wypiela się na ZL, do tego doszly dwie mocne nowe partie czyli Kukiz i Nowoczesna PL, do tego Korwin i PSL
dla mnie ZL bedzie miala fatalny wynik i watpie, ze w ogole wejda do sejmu
 
unibet i tak ma male stawki, jedna osoba postawila i juz zmiejszyli
 
Back
Top