Wybory Parlamentarne 2015 - Zakłady Bukmacherskie

Już mniejsza o Janusza, ale kompletnie nie widzę, żeby lewaki wyszarpały 10 procent. A tu jeszcze taki kurs.

Problemem jest to że sporo osób zagłosuje na lewicę i może ja też bo na kogo? PO śmiech, PIS żałoba, Kukiz? bez komentarza jak dla mnie bo błaźni ostatnio się tylko, Palikot? hehe, Petru? jedna platforma wystarczy, Korwin? bądźmy realistami... aha jeszcze PSL ale hmm to jak platforma :)
 
Problemem jest to że sporo osób zagłosuje na lewicę i może ja też bo na kogo? PO śmiech, PIS żałoba, Kukiz? bez komentarza jak dla mnie bo błaźni ostatnio się tylko, Palikot? hehe, Petru? jedna platforma wystarczy, Korwin? bądźmy realistami... aha jeszcze PSL ale hmm to jak platforma :)
Więc sugerujesz, że idziesz głosować na lewaków... hm... Chyba najgorsza z możliwych opcja.
 
Problemem jest to że sporo osób zagłosuje na lewicę i może ja też bo na kogo? PO śmiech, PIS żałoba, Kukiz? bez komentarza jak dla mnie bo błaźni ostatnio się tylko, Palikot? hehe, Petru? jedna platforma wystarczy, Korwin? bądźmy realistami... aha jeszcze PSL ale hmm to jak platforma :)
Sorry, ale Korwin mimo, że jest szalonym idealista przynajmniej stawia kawę na ławę i jako jedyny z tej bandy nie łasi się przede wszystkim na uposażenie. Ja konsekwentnie głosuje na niego.
 
ja tez bede glosowac na korwina i nie kminie jak mozna glosowac na kogos innego, a jego gadki na temat kobiet, hitlera cz chuj wie czego mam w dupie, bo tego w programie nie ma
 
Sorry, ale Korwin mimo, że jest szalonym idealista przynajmniej stawia kawę na ławę i jako jedyny z tej bandy nie łasi się przede wszystkim na uposażenie. Ja konsekwentnie głosuje na niego.
Ja na pewno głosowałbym na narodowców, gdyby nie ten rozpad i odejście Mariana Kowalskiego. Ale w obecnej sytuacji prawie na pewno głosuje na Korwina. To jedyna, według mnie odpowiednia alternatywa. A jeżeli P. Janusz powstrzyma się od publicznego komentarza w niektórych sprawach to na pewno te 7% stuknie, tym bardziej, że część elektoratu RN zagłosuje właśnie na niego :)
 
Na Korwina to chyba tylko prywatni przedsiębiorcy w przewadze zagłosują, każdy normalny robol już dawno go olał.
 
Na Korwina to chyba tylko prywatni przedsiębiorcy w przewadze zagłosują, każdy normalny robol już dawno go olał.
Robol powinien na niego glosowac jak nie chce oddawac 3/4 wyplaty panstwu w podatkach
 
@Trzyha, a jak myślisz, pracodawca zamiast robić przelew z podatków do ZUS odda tą część robolowi, czy zostawi sobie? Do tego prywatne ubezpieczenia, oświata, fundusze emerytalne itp.
 
Robol powinien na niego glosowac jak nie chce oddawac 3/4 wyplaty panstwu w podatkach
Ja oddaję 7,8% na ubezpieczenie zdrowotne, 2,5% na ubezpieczenie chorobowe, 1,5% na ubezpieczenie rentowe, 9,8% na ubezpieczenie emerytalne i 6,5% to zaliczka PIT, nie wiem skąd wziąłeś 3/4. No chyba, że Korwin tak mówi to spoko.

PS. wybaczcie za post pod postem.
 
Ja oddaję 7,8% na ubezpieczenie zdrowotne, 2,5% na ubezpieczenie chorobowe, 1,5% na ubezpieczenie rentowe, 9,8% na ubezpieczenie emerytalne i 6,5% to zaliczka PIT, nie wiem skąd wziąłeś 3/4. No chyba, że Korwin tak mówi to spoko.

PS. wybaczcie za post pod postem.
na start panstwo zabiera 40% wyplaty, do tego trzeba naliczyc wszystkie podatki we wszystkich produktach, uslugach itd, nakladane po kilka razy producent, posrednik,sprzedawca, cło na produkty z chin, za wynajem mieszkania, ubezpieczenie samochodu, przeglad, oplata telewizyjna, jak ktos by wszystko podliczyl to wyjdzie z 3/4
jeszcze trzeba by obliczyc o ile produkty sa drozsze z tego powodu, ze panstwo zabiera 40% wyplaty na start
jak ktos gra u buka to 12% podatku obrotowego, czyli 24% musi zaplacic
 
Nie 40, a 28% wyszczególniłem Ci to w poprzednim poście, resztę płaci pracodawca, jeśli pracujesz chwyć za odcinek i sprawdź. Już za komuny miało być po równo i wszystko za darmo, a jak wyszło to każdy dobrze wie. Kapitalizm różni się od komunizmu tym, że w pierwszym wzbogaca się elita, a w drugim partia. Za mieszkanie płacę, żeby mi naprawili dach jak zacznie kapać, ubezpieczenie za auto płacę, żebym w razie wypadku nie musiał wykładać odłożonej gotówki, za tv płacę, żebym miał co robić wieczorami i mógł oglądnąć PLMMA, natomiast płacąc "nadwyżkę" na produktach mam po czym jeździć tym autem, mogę wysłać syna do publicznej szkoły i mam pewność, że w razie jakiegoś ataku armia stanie w obronie mojej rodziny, a wymiar sprawiedliwości ukarze przestępców. Wyobrażasz sobie jakby to wyglądało bez ty całych podatków?
 
Po przemyśleniu rozważam aby postawić under 25 PO
W sondażach już mają 23-24%, z dnia na dzień za sprawą emigrantów powinno poparcie spadać. Na dodatek jakieś obietnice zniesienia składek które wkurwiają polaków. Niech jeszcze to dadzą w spot wyborczy to zaorają się do końca. Myślę że wyborcy PO zaczną poszukiwać jakiejś alternatywy w postaci Lewicy i Petru.
I Tura wyborów prezydenckich pokazała że ludzie takimi idiotami aż nie są i na bronka tylko 33%

Frekwencja over 43.5 % @1.70 - myślę, że spokojnie przekroczy 45 proc.
Popieram. Sprawa emigrantów powinna wyciągnąć januszy z domów którzy pójdą zagłosować na PIS
 
xg3w7e.jpg


Oferta betsafe
Tak jak pisałem ja stawiam hajsy na under PO, na betsafe nawet wyższa linia trochę jest
Do innych zakładów nie mam głowy żeby rozkminiać jak będzie
 
To są faktycznie pierwsze wybory od kiedy mogę głosować, w których nie mam faworyta :ashamed:
 
Ja postawie na Over u Korwina, o ile Janusza schowają do szafy, bo już coś pierdoli po swojemu xd
 
vpdus2.jpg


qcivlv.jpg


Z obu zakładów można porobić surebety i wpada darmowa stówka, reszta kandydatów z psl, lewicy nie ma szans żeby mieli więcej od tych powyżej
 
Ehh sam nie wiem. Teraz jak spojrzałem na to, to jest jeszcze tutaj Kukiz i Petru, który pewnie ma około 3% poparcia. WWA jest mocno lewacka i Jarek tutaj głosów nie ustrzeli aż tylu, Ewy nikt już nie lubi, może być psikus.
 
Szczerze mówiąc nie chce mi się nawet tego komentować co napisałeś :D Jak masz takie wątpliwości to nie graj
 
Bo żeby taki surebet był opłacalny, to musiałbym włożyć conajmniej po 200 zł. A nie widzi mi się mrozić 400zł na dwa tygodnie, to nie po studencku :D

Bardziej myślałem czy nie zagrać samej Kopaczowej, ludzie Jarka nienawidzą, a WWA to bastion braku samodzielnego myślenia i tam zawsze sporą przewagą wygrywają Platfusy ( Bredzisław wygrał tam z Dudą, Donek w 2011 wręcz zmiażdżył Jarka, bo zdobył o 100 tysięcy głosów więcej). Ale PO ma notowania tak na prawdę pewnie na poziomie 20% w calej Polsce, PiS około 35%, ale w Warszawie to może się wyrównać dość znacznie przy tych nazwiskach. Z tym Petru to zaszalałem może, ale przed prezydenckimi Kukiz o tej porze też miał 5%.. Teraz podchodzi pod 8% i skraść głosów i jednemu i drugiemu.
 
Back
Top