Wspomnienia z dzieciństwa, czyli kiedy Buka straszna była

2eojfnm.jpg




Ile pieniędzy poszło na te karty :)
 
Ktoś tam wspominał wojny z kumplami i godzienie się po 10 minutach. To było piękne w tamtych czasach. Pamięam jak kiedyś w podstawówce na przerwach 5 minutowych graliśmy w berka i koleżka niechcący dał mi liścia i spierdalał bo ja byłem berkiem. Ale się wkurwiłem, że zapłakany go goniłem specjalnie ale nie dorwałem i strzeliłem focha na tego skurwysyna. Ale siedzieliśmy w jednej ławce, także po przerwie znów byliśmy najlepszymi ziomkami :D
 
Commodore, Atari, Pegasus, PSX, RTL 7, DBZ, kapsle i karty z czipsów, Wędrówki z dinozaurami (pamięta to ktoś jeszcze? :D) i pierdylion innych klimatycznych rzeczy.
 
O kurwa!! Karteczki do segregatorów były epickie! I te targi: dam Ci 3 Dj Bobo jak dasz mi jedną Spice Girls!!
 
20080429182110!Mario_y_Princesa.gif




Mario, lego, Tygrysia maska, Dajmos, gumy turbo, pegasus tez był... I cały dzień na podwórku latem. To były czasy.
 
Gęsia skórka? Oglądałem kilka lat temu, jak na Jetixie [*] (Disney XD to dziadostwo, sama nazwa wskazuje) leciało. Nawet spoko było. :)
 
Moze nie zupelnie dziecinstwo, ale bardzo wczesna mlodosc



Najlepsz polski serial TV "Pogranicze w ogniu"



pogranicze2.jpg




i najlepsze polskie rekawice :)



1211279239_f.jpg
 
hehe kiedys pokazywanie się w towarzystwie bez "karteczek" było mega wstydem :D

BTW, a kapsle z gum 'horror' po 20 gr ktoś jeszcze pamięta? Około 1997 się pojawiły i przedstawiały ujęcia z prawdziwych horrorów, skany fragmenty okladek kiepskiej jakosci itd, chodzi o to, ze na jednym z nich był fragment okladki z Nekromantika, pamietam ze kiedys miałem ten kapsel (w wieku z 8 lat) i rozkminiałem o czym jest ten film :-)


3444581.jpg


2hns2er.jpg
 
:-)







http://www.dailymotion.com/video/x1qnbj_natalia-oreiro-cuasi-topless_sexy#.UU3zHpbqiKw



Milagros :-)
 
http://www.dailymotion.com/video/xod77n_korgoth-of-barbaria-pilot-napisy-pl_shortfilms



Świetna animacja od Tartakovsky'ego, niestety emisja zakończyła się na pilocie(więc, może nie taka świetna?):-) Tak mi teraz przyszła na myśl, co prawda nie powstała, w czasach mojego dzieciństwa, ale czyjegoś na pewno:-) Polecam, się zapoznać.







Co do mojego dzieciństwa, to nikt jeszcze nie wymienił:-)



557431_485964824748617_1501246502_n.jpg
 
A grał ktoś na podwórku w dunie:



dunie_small.png




Najlepsze hopisy były te snickersa związane chyba z World Cup 98 we Francji. Mój pierwszy jaki miałem to Gianfranco Zoli. Później mu kibicowałem bardzo długo:-)



obraz001cm3.jpg




Potem przyszła moda na Dunkin shockys



DunkinShockys0.jpg
 
Niebezpieczne ujęcia, Żar tropików + seriale, które bodajże leciały zawsze w ferie tj. Tajemnica Sagali, WoW, Maszyna Zmian, Opowieści z Narnii
 
Buka to ch*j. Była kiedyś taka polska animacja, nie pamiętam czy kukiełkowa czy coś. Odcinkowe to było z dubbingiem, Czarnoksiężnik z Krainy Oz. Nigdzie nie mogę znaleźć w necie. Była tam postać czarownicy. Sama w sobie była straszna, a jak się pojawiała to jeszcze miała swój podkład upiorny. To dopiero było k***a straszne!
 
Zasadnicze kwestia - zawsze myślałem, że Buka = ona (suka!)
To był jednak on? :D
 
Ja nigdy Buki sie nie bałem. Muminków w ogóle jakoś tak nie lubiłem. Ni to ludzie, ni hipopotamy. Zawsze mnie irytowała Mała Mi, Włóczykij, i ten śmieszny mały stworek.



Zawsze na pierwszym miejscu jak chodzi o Dobranocki były: Tabaluga, Smerfy i Gumisie.
 
nie wiem co takiego strasznego było w buce, jedyny odcinek muminków na którym sie naprawdę balem to ten z zaczarowanym kapeluszem :-)
 
pwn, ale i tak nic z tego nie rozumieliśmy :-) Sam się dzisiaj śmieje z : ,,Jakubie, zrób mi loda!", i innych tego typu tekstów. :-)
 
Back
Top