Wrażenia z Torwaru - dla tych co byli na gali

Ciosu Bombowiec

Bellator
Featherweight
Mam nadzieję, że użytkownicy cohones podzielą się swoimi wrażeniami. Może jakieś refleksje po całej gali. Co Waszym zdaniem było na +, a co na - ?
 
Siwiec świeciła cyckami, jakiś dwóch pedałów piosenkarzy czy aktorzyn, no i Krzysiu "silny psychicznie" Włodarczyk.



Tylko nie wiem czy to podciagnąć pod + czy -
 
Tak to była Siwiec xD Ludzie nawet fotki sobie z nią robili :D



558906_461019730611299_2105263865_n.jpg
 
Wypierdalać z tą siwiec!!! Założyłem ten temat, bo już nie chce mi się czytać (w temacie z wynikami) o ustawionych walkach, cyckach siwiec i komentarzu Borka.
 
Co ta baba w sobie ma (oprócz tego, że jest ładna, ale jest w chuj ładniejszych), że wszędzie o niej piszą. I nawet tu zeszło na nią.

@down
Niestety wiem, ale że ludziom się to nie znudziło jeszcze to ja się dziwię.
 
Wie gdzie pokazywac dupe i cycki? Nie wiesz jak dziala "show-biznes"?
 
Nie wiem czy to ona czy nie nie znam się tak dobrze, ale gość podpisał to zdjęcie "z Natką Siwiec"



Dla mnie też paranoją jest to że zamiast szukać zdjęcia z którymś z zawodników czy nawet gośćmi typu: Nastula, Różal, Pudzian i wiele wiele innych ludzie chcą sobie zrobić fotkę z taką Siwiec, Mroczkami czy Ibiszem...
 
Ogólnie gala mi się podobała.Dobre walki niezła oprawa itp.Co do minusów to wkurzały mnie te wielkie sześciany w narożnikach ringu ,rozumiem sponsorzy itp ale z mojego miejsca to mega przeszkadzało.Publiczność w miarę ogarnięta oczywiście znalazło się kilka cwaniaków którzy co jakiś czas rzucałi hasłami typu "chwyć ją za jaja" (przy walce kobiet).Po tym co w wywiadzie powiedział Mamed, już chyba nikt nie ma wątpliwości gdzie będzie walczył.Szkoda bo przed nosem ucieka szansa zaistnienia w światowym MMA.Tutaj na KSW walki Mameda to po prostu staje się show pod publike.
 
Nie wiem dokładnie ale zdaje się, że Solorza na poprzednich edycjach nie było, no może raz ale pewności nie mam.
 
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej, torwar chyba przymały. Ogólnie mnie jakoś atmosfera nie porwała, było fajnie, było trochę emocji, ale ogólnie publika trochę drętwa i od czasu do czasu jakiś debil chciał zabłysnąć krzycząc coś do zawodników, a z tych tekstów może ze 2 były śmieszne (ale to raczej normalka). Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia, galę oceniam na 5/10.
 
Ja mam takie pytanie, może trochę głupie, ale nie byłem na gali - Jurasa i Janisza słychać tylko w TV, czy są nagłaśniani na halę?
 
Nie są. Dodam jeszcze śmieszną sytuację kiedy dziewczyny walczyły jakiś kretyn krzyknął coś świńskiego w ich kierunku a z drugiej strony trybun ktoś mu odpowiedział: "wyjdź do nich cwaniaku" a potem nastała cisza... :-)
 
Na gali mnie nie było, ale mogę odradzić oglądanie w barze, chyba że lubi ktoś słuchać kilku idiotów co drą ryja na cały bar, perdolą bzdury i gwiżdżą nad uchem, bo ja tak miałem i nie słyszałem wypowiedzi zawodników. Nigdy się do baru nie wybiorę na KSW. Ewentualnie PPV.
 
Chyba tylko mnie nie podobają się ring girls. Po cholere toto zatrudniać? Te laski kompletnie nic nie robią, oprócz stania, tępego uśmiechania się i machania chorągiewką z nazwą rundy. Czy one mają sprawiać, że za sprawą ich cycków i tyłków, więcej prymitywów obejrzy galę? Nie wiem czy bardziej mnie wkurwia takie przedmiotowe traktowanie kobiet, jako uśmiechających się elementów wystroju, czy może to, że największą ambicją tych panienek jest świecenie tyłkiem na ekranie.
 
To taka sama praca jak praca fotomodelek czy octagon girls w UFC. Niektóre kobiety umieją być tylko ładne a niektórzy faceci umieją tylko się prać po mordach i nikt nie wysyła ich siłą na uniwersytet. Na wczorajszej gali dziewczyny były zdecydowanie najładniejsze ze wszystkich, jakie przewinęły się przez gale KSW i mogłyby zostać na stałe, tak jak Arianny i Brittney.
 
No fakt, że nie były takimi szlaufami jak ostatnimi czasy. Powinny zostać bonie robią wsi.
 
wolne miejsce marzenia. Ludzi od groma. niestety przeważająca większość to matoły mylace Janka z Chmielewskim, twierdzące, że UFC boi się Mameda, mający w dupie walki tylko wrzęszczący kretyńskie hasła. To minusy, że ta gala była dla wielu osób sposobem do lansu w swoim towarzystwie. Plusy to napewno ring girls, dziewczyny w bikini od reklamy Tigera, ekipa sprzedająca kawe. Pomimo bardzo małej wiedzy większości ludzi siedzących blisko mnie w temacie MMA nie zauważyłem nikogo w rashu :D
 
dziewczyny były mega :-) nigdzie nie można się dowiedzieć jak się nazywają. Uważam że są potrzebne, gdyż to taka wisienka na torcie jakim są walki.
 
Back
Top