Wrażenia z pierwszego zlotu Cohones

Jako że nie mam 15 lat wbrew temu co świadczy moja facjata i około 20 facetów z forum (jednak na przystanku dziewczyna niemal trzeźwa trafnie oceniła mój wiek), jako też że nie mam melonika, tiulowej marynarki, wąsa i parasola, jako że nie palę kubańskiego cygara, nie pouczam wszystkich wokół :angel:, i nie jestem cokolwiek sobie o mnie myślano to też Was poobgaduję.

@Orest i @Comber chłopy z Was jak dęby, no ale nie dziwota jak o jedenastej w nocy wcinacie żarcie w KFC (tak byłem pierwszy raz w swoim życu w fast foodzie).
@Masu prawdziwy wodzirej imprezy, załatwił największe paskudy jakie chodziły po rynku i wiadomo kto stronę wcześniej pytał o jej numer. Ta cała Magda była tak zdesperowana, że jeszcze o 5 widzieliśmy ją jak szuka pocieszenia na niedzielny poranek. Co do Natalii i mojego rzekomego zboczenia, to jestem zupełnie normalnym człowiekiem i zgadzam się z Chmurą, że nie przyszedłem tam po to, by szukać sobie ręki, która będzie regularnie oczyszczać moje nieistniejące fundusze.
@defthomas chyba wszyscy sądzili, że jesteś wyższy i do tego rozłożyłeś taktykę Tsubasy na walkę z Tymkiem na czynniki pierwsze, gratulacje z tego powodu. Naprawdę nic nie straiłeś porzucając tę "piękność" z rynku.
@kaczka41 naprawdę bardzo przyjemny człowiek, dwa dni z nim piłem (chociaż czy ja piłem w porównaniu do Tsubasy to chyba nie) i naprawdę miło się z Tobą gawędziło.
@Tsubasa patrzę na niego i wbrew temu co pisał to jest całkiem duży, niezły balans tułowiem, dobre wyczucie równowagi w zwarciu, jednak przy braku partnera to ciężko Ci samemu się przemieszczać. Czekam na walkę z Tymkiem, tylko aby tym razem nie przebiegał jego duch obok mojej nogi, wybacz że Cię nie złapałem.
@Pervert tu się kompletnie zaskoczyłem. Kto taki mądry uznał, że ma on tureckie pochodzenie? W życiu bym nie powiedział, że ma on cokolwiek z araba. No może nos ala Mousasi, ale reszta to nic a nic z tych rzeczy.
@Mr. Cloud wydawałeś się być większy. Jako że nasze relacje forumowe niekoniecznie korzystnie się toczyły, to muszę przyznać, że w moich oczach zdecydowanie poprawiłeś swoje notowania. Może przesadzam, ale już od dawna podejrzewałem, że możesz być do mnie podobny, teraz to już mam coraz większą ku temu pewność.
@Grubas jak Ciebie zobaczyłem to od razu do głowy myśl, że musisz należeć do jednej z zagorzałych kibicowskich bojówek, preferujących styl Uderz, uderz, zapytaj. Jednak po pogadance pozory mylą.
@Dzihados w życiu nie pomyślałbym, że możesz być wyższy ode mnie, a tutaj niespodzianka. Co znaczy, że niepozorny jestem?
@VaeVictis co tu dużo gadać, myślałem że jesteś młodszy.
@Puczi dzięki za spędzenie tego czasu, mam nadzieję że Twoje nogi jakoś się trzymają. Tak samo @Bolt drugiego dnia 7 km pierwszego jakieś 5 km zwiedzania Krakowa. Mówiłem, że to miasto jest małe.
@kiras współczuję że kupon nie wszedł.
Ogólnie dzięki za spotkanie miło było Was wszystkich poznać! Oby kolejne UFC Polska było powodem do ponownego spotkania.
 
@Wewiur ja Cię normalnie uwielbiam. Mógłbyś być moim drugim młodszym bratem. I dzięki, że mi po piwko skoczyłeś gdy już mi kardio siadało po 10 piwie :(
Wewiur dobry ziomek jesteś:), jak będziesz coś potrzebował to wiesz gdzie mnie szukać. A co do flaszki, to zakład chyba anulowany, chyba, że zmieniamy przeciwnika Souzie:)?
 
@Wewiur to taka spontaniczna ocena, chodzilo mi o to, ze masz wiedze i ugruntowane nią zdanie na wiele tematow, w zwiazku z tym zwyczajnie, zakladalem ze bedziesz w okolicach mojego wieku :)

pokolenie ktore zahaczylo o kwiecien 86' moze miec pewne deformacje, mozliwe ze to stad :)

Mega dobra ekipa byla, ino co po niektorym to trzeba na czas spotkania esperal wszywac :)
 
Wewiur dobry ziomek jesteś:), jak będziesz coś potrzebował to wiesz gdzie mnie szukać. A co do flaszki, to zakład chyba anulowany, chyba, że zmieniamy przeciwnika Souzie:)?
Flaszka rzecz święta i sądzę, że wypadnięcie walki Romero z Souzą to nie powód by z niej rezygnować. Może po prostu wymienimy sobie walkę o którą się zakładamy?

Mój wiek to 21 lat, wbrew wszystkiemu.

Walczyl z cieniem Tymka. I przegrał:(
Warto odnotować, że walka trwała krócej niż starcie Polskiego Pistoletu.
 
Flaszka rzecz święta i sądzę, że wypadnięcie walki Romero z Souzą to nie powód by z niej rezygnować. Może po prostu wymienimy sobie walkę o którą się zakładamy?
To może Velasquez Werdum?
 
Byłem w piątek i sobotę (sektor c13) ale niestety w obu dniach jako kierowca :/
Żałuję,że nie mogłem podbić na piwko, może nastepnym razem.
 
Warto też zaznaczyć, że zarówno @Orest jak i @Masu przegapili to KO, tak samo jak w przypadku Baczyńskiego. Dobrze, że ja chociaż to Tsubasowe widziałem, a nawet robiłem za cutmana :D

Musze poprosić Tsu o powtórkę :)


Ciekaw jestem ile tych zestawów szotow poszlo...
 
cholera, po przeczytaniu tych historii troche zaluje, ze mnie nie bylo (bylem ze swoimi znajomymi), mam nadzieje, ze jeszcze jakies zloty i walki z cieniem beda ;)
 
Warto też zaznaczyć, że zarówno @Orest jak i @Masu przegapili to KO, tak samo jak w przypadku Baczyńskiego. Dobrze, że ja chociaż to Tsubasowe widziałem, a nawet robiłem za cutmana :D
Ja w tym czasie razem z @Masu miałem inne równie przyjemne zajęcie hehe:D
 
Hej, zgodnie z nakazem wydanym wczoraj/dziś przez Tomasza Ch. muszę się udzielać. Wielkie dzięki za spotkanie, jesteście zajebiści. Super było się spotkać przy piwko. Jeszcze raz dzięki dla Masu i Oresta. Przyłączam się do ruchu #freekaczka. Szkoda, że nikt nie zrobił zdjęcia wszystkim przed wyjściem do Tauron Areny. Masu podeślejsz thug fotkę z tramwaju na [email protected] ?
 
Hej, zgodnie z nakazem wydanym wczoraj/dziś przez Tomasza Ch. muszę się udzielać. Wielkie dzięki za spotkanie, jesteście zajebiści. Super było się spotkać przy piwko. Jeszcze raz dzięki dla Masu i Oresta. Przyłączam się do ruchu #freekaczka. Szkoda, że nikt nie zrobił zdjęcia wszystkim przed wyjściem do Tauron Areny. Masu podeślejsz thug fotkę z tramwaju na [email protected] ?


Poszlo. W sumie zajebista ta fotka:)
 
Niestety, my bilety zostawiliśmy w hotelu, tak też byśmy zostali dłużej, jednak dobre było i pół godzinne piwko w towarzystwie cohones!
A tak propo piwka... dostałem jakieś niedobre, blee... nie pamiętam nazwy :D
 
Ehh, takie fajne przeżycia spotkać się z gronem Cohones :sad: ubolewam nad tym. Następne UFC Poland muszę organizować już od dziś + trafić ze zdrowiem na ten okres 1,2 dni, bo teraz akurat nie wyszło(prawie w ogóle nie choruję w ciągu roku raz może dwa, a tu taki pech).
 
Pozdrawiam wszystkich:) Dzięki Batman za ogarnięcie transportu i możliwość poznania Bosego:) Mega gość:) Sprzecności losu nie pozwoliły mi poznać wszystkich ale z tego co czytam dobra biba była:)
Emocje w arenie, poznana nowa wiara i cała ta otoczka weekendowa sprawia, że oceniam tą galę na 10/10 :)
Oby UFC wróciło do nas w przyszłym roku. Obojętnie z jaką rozpiską i tak jadę:)
@Dooży&Grooby @Batman @malinowsky @Yagiel i jego ziom @midern i ci grzesznicy co nie mają na cohones konta, pozdro 600
 
.... aha, @Arlovski żyje i istnieje :D Oczywiście nie ma sprawy, przecież jechaliśmy w tym samym kierunku praktycznie z tego samego miejsca.
 
Nie mam czasu czytać teraz całego tematu, powiedzcie mi tylko, jak punktowaliście walkę Daniela z Tymkiem.

Ogólnie to pozdro dla wszystkich, spotkanie było niesamowite, ludzie super, bardzo serdeczni. Niezliczone pokłady beki.

Edycja - haha Chmura, zapomniałem podpisie :D
 
Hehe. Ja to na pewno jestem na focie tej świetłany aka pterodaktyl eeeeeeaaaaaaa :p
 
Back
Top