Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Nie płakać. Jest inny dziennikarz wyklęty, który dostarcza niebywałą ilość dobrego materiału, a ostatnie videocasty są balsamem dla moich uszu. Mnóstwo ciekawych spostrzeżeń, profesjonalna rozpiska i ogromna wiedza. Nie wiem jak on to robi nie pobierając uposażenia od KSW.
 
Nie płakać. Jest inny dziennikarz wyklęty, który dostarcza niebywałą ilość dobrego materiału, a ostatnie videocasty są balsamem dla moich uszu. Mnóstwo ciekawych spostrzeżeń, profesjonalna rozpiska i ogromna wiedza. Nie wiem jak on to robi nie pobierając uposażenia od KSW.
O kim mowa proszę o podpowiedź.
 
Wojtek powiedział co było nie tak jego zdaniem. KSW nie odnosząc się do tego w żaden sposób, w oczach ludzi potwierdziło swoją winę. Zostaje im albo odnieść się do tego co mówił i pisał Wojtek, albo zdjęcie mu bana i kupienie maści na świąd odbytu DYREKTOROWI SPORTOWEMU.
 
jakby sie okazalo ze ban nagle zostal 'zdjety' to Wojtek sam sobie strzela w kolano, nawet oba
watpie zeby tak sie stalo, ale czas pokaze
 
kilka ciekawych niusów wyszło przy okazji tego bana. Jestem pewien że KAŁsw , FENy, PLMMA, dostarczą jeszcze mnóstwo tlenu w hejterskie serca forumowiczów:cool:
 
jakby sie okazalo ze ban nagle zostal 'zdjety' to Wojtek sam sobie strzela w kolano, nawet oba
watpie zeby tak sie stalo, ale czas pokaze

Czemu strzela sobie w kolano? Przecież o to mu chodziło od początku, żeby mógł dalej chodzić na galę KSW jako media.
 
Czemu strzela sobie w kolano? Przecież o to mu chodziło od początku, żeby mógł dalej chodzić na galę KSW jako media.

wszystko zalezy od tego jakim kosztem mialby dalej jezdzic na krs1
troche gowna sie wylalo i tak szybka decyzja o cofnieciu bana bylaby dla mnie co najmniej 'dziwna'
 
i swoja droga - dostal ogromne wsparcie od ludzi, co widac praktycznie wszedzie, chyba sam sie tego nie spodziewal

a krs1 bol dupy musi byc piekny, zasypywane masowo ich profile spolecznosciowe, kanal na yt z haslami #freeWojtek itd.

:rutekajak:

'mistrzowie' propagandy juz pewnie obmyslaja plan jak wyjsc z tego obronna reka
 
  • Like
Reactions: MZ
Martin zarzucił pytanie.


Martin zamiast zadawać pytania to mógłby po prostu powiedzieć za co Mrozu dostał bana. Ja na początku myślałem że za fakenews / zmyślone teorie o KSW, szczególnie że jeden konkretny artykuł wydaje mi że znikł ze strony mmanews. To info od Mroza, że ban jest za to, że pisał wcześniej informacje niż KSW oficjalnie podawało od początku wydawała mi się mega naciągana ale trochę dziwny jest ten brak informacji ze strony KSW za co ban poszedł.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top