Wiem kto wygra na 100 % - gra

Szady wkracza do gry!



And the Oscar goes to the most overhyped fighter in the world. Erick Silva wygra na 100% przez masakrację w trzeciej minucie. ;)
 
di-BBGSTODZ.jpg
 
OOOOOOOOO co ja widzę, gra wznowiona?? :D i nikt mnie nie informuje??



Widzę, że Kaczka podwyższyłeś pułap, chyba poprzednio jak doszedłem do 9 pkt to się przestraszyłeś :D



Czy liczą się punkty z poprzedniej edycji? Robiąc przerwę, powiedziałeś że mój typ przyjąłeś (str 74-75). Również pytanie, czy loserstwo z poprzedniej się dalej liczy? (miałem loser x2)
 
To ja tyż postawie. To, że Souza wygra to jest pewniak, ale kto nie ryzykuje ten nie zyskuje. Stawiam na Mousasiego ! Wygra na 100%.
 
Kaczuch mam pytanie, nie dotyczące bezpośrednio tej gali , ale ogólnie. Czy jeśli uczestnik postawi na zawodnika X, który dostanie kontuzji na parę dni przed walką i nie wystąpi, to może zmienić typ?



I czy gale do typowania wybierasz bezpośrednio Ty jako organizator zabawy, czy można obstawiac walki z dowolnych eventów ?
 
PKT 12 i 14







Kontuzja w walce - Twoja przegrana



Kontuzja na mniej niż 24 h przed galą - Nie przegrywasz, nie wygrywasz nie możesz zmienić



Kontuzja na 24 przed galą - można zmienić
 
Obstawiam, że Lyoto wygra na 100%!



Jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem, jego styl jest bardzo specyficzny i Gegard się pogubi
 
moglby ktos przypomniec jak sie avatar zmienia?
tak chcialbym wiedziec na wszelki, bo do Carmonta sie zaczynam przekonywac :D
 
Back
Top