Wiem kto wygra na 100 % - gra

A to spryciarz. Już się czaiłem na Rondę. :-)
Aż chyba będę musiał Bellatora obejrzeć, bo większe emocje przy walce o taką stawkę. :-)
 
di-U46XPNFZ.jpg








@trebla - czekam do środy i usuwam z gry
 
moge obstawiać gale jak mam aktualnie losera? Jak tak to wygra Yamauchi.



A z tą Rondą to sie nie zesrajcie bo akurat McMann jako druga po cyborgowej ma największe szanse na zdetronizowanie diazowej xD
 
Moim typem na UFC 170 był Aljamain Sterling i to jego chciałem obstawić , nie Rondę ani Cormiera :-) Dobrze jednak że nie ma 170, bo byłyby bardzo jednolite typy.



Co do BFC to muszę się chwile zastanowić, zapewne jutro wrzucę jakiś typ. Liczę na częsty udział Bellatora czy WSoF w tej rozgrywce.
 
Quinton "Rampage" Jackson - M'Pumbu jako mistrz był tylko dowodem na to, jak w Bellatorze kategoria LHW leży i kwiczy. Amerykanin nawet w przeciętnej formie poradzi sobie z "weteranem KSW" i to na niego idzie mój głos.
 
zero ryzyka pany! kiedyś bodajże była taka zasada, że zdecydowanych faworytów nie typujemy, kaczy wróć do tego bo szybko sie 5ciu stów wyzbędziesz xD
 
Wtedy było 10, teraz 15 zwycięzców potrzebnych. Już pisałem wcześniej, że taśma 15 "pewniaków" po średnim kursie 1.2 ma kurs... 15.4. Także żaden z nas nie wygra :D
 
A czy Ramp jest takim zdecydowanym faworytem stoner? Sądze że kursy nie są takie jak na Ericka Silvę czy Jacare. Ja bym nie stawiał na kogoś, kto teraz bije się czysto 4fun, nie wiadomo czy zrobi wagę i w jakiej w ogóle wyjdzie formie.



Jeszcze M'Pumbu nas zaskoczy i będzie wysyp kutafiksów w avatarach :-)
 
No fakt, Rampage może nie jest takim faworytem ale fala typów na Jacare i pienienie się, że nie można postawić na Ronde coś mówi :D



osobiście nie widze M'Pumbu wygrywającego tej walki. Waga półciężka w bellatorze troche ssie, zarówno MPumbu jak i Vegh to nie są jacyś niesamowici zawodnicy a to tutaj format mistrza. Nawet półemerytowany Rampage może tu namieszać ;o Większa beka będzie z Kongo kiedy już dostanie wpierdol od Minakova
 
Back
Top