Wiem kto wygra na 100 % - gra

di-47ND22AN.jpg
 
Ehh niech będzie Diego Nunes. Mam nadzieję, że jest głodny zwycięstw i przerwie słabą passę, że narzuci przeciwnikowi z astmą ostre tempo walki
 
Niech będzie Jenton Quackson. Czuję, że wszyscy się na nim przejedziemy :( Mpumbu to nie Beltran.
 
Na Radesie koniec typowania.



Pozostala trójka - czytać regulamin.



Yo.







di-RVQIB7V3.jpg








Podsumowanie:



Rampage: 17



Yamauchi: 12



Nunes: 5



Schultz: 3



King Mo: 1
 
Jeśli walka Schultza jest anulowana to osoby które na niego stawiały muszą wstawiać karny avatar czy tylko omija ich kolejka?
 
A kusiło mnie postawić Schultza, ale postanowiłem iść owczym pędem, bo podobnie pewne typy, ale z Rampagem ewentualnie nie wtopię sam, tylko z połową graczy. :-)
 
to co, jak Rampage albo Yamauchi przejebia to znow bede musial patrzec po nickach kto pisze zamiast na avki? :)



modlcie sie za Quintona, lol.
 
USTAWIAC AVKI, BITCHEZ.



KACZKA, POKLON, JESTES MASTER TROLLEM. penisy w avatarze tak niskim kosztem, cos pieknego.



ulatwie wam chlopaki!



http://cohones.mmarocks.pl/topic/wiem-kto-wygra-na-100-gra/page/78
 
Ogarnia ktoś te avatary? Loguję się na tej stronie z avkami swoim loginem z MMAROCKS i hasłem i przysłowiowy chuj. Wyrzuca mi, że błędny login lub hasło, kiedy na rocksach loguje mnie gladko.
 
Nie logujesz sie danymi z mmarocks tylko robisz konto na tym samym emailu co na cohones
 
Back
Top