Wiem kto wygra na 100 % - gra

Na Tapology było 89, a w zakładach aktualnych na poprzedniej stronie tego zakładu nie było - więc zapomnij :-)



Ps. Trzeba było wcześniej drążyć temat
 
Na pewno było mniej wcześniej niż 89, bo to się zmienia, ale nie zmienia faktu, że menda z Cb ;d, Gra jest super, ale czasem mendzisz....
 
Davis....hahahah



bylo no contest wiec po prostu ci co na niego postawili nie zdobywaja punktu, wiec sie tak nie ciesz ;>
 
Przyznaje się do pomyłki, awatar zmieniony.



A miały być takie "łatwe" punkty za Davis'a.
sad.gif








wy tak serio? no bez jaj.... skoro bylo no contest to no contest
 
ja widze tylko 11 punktow regulaminu ale chyba slepy jestem
z reszta, nie ja tu gram wiec dawajcie sie dymac kaczce ile wlezie ;)
 
A więc Benson Henderson :) Co tu dużo mówić, wygrał raz, wygra i drugi. Obecnie najlepszy lekki na świecie i nie jestem w stanie wskazać osoby, która mogłaby mu zagrozić. Nawet nad Melendezem bym się zastanawiał. Benson lepszy od Frankiego w każdej płaszczyźnie, szykuje się solidny nokaut :)



Kaczka - wracam do gry, więc szykuj wypłatę :)
 
Nie wszyscy się jeszcze przyznali do pomyłki + awek - czekam do środy - potem out



@michaugdynia: na Cerrone - nie
 
Stawiam na Bensona Hendersona gdyż nie lubię Edgara a rzadko się zdarza w UFC żeby wygrywał ten którego nie lubię ;)
 
Nie było mnie dwa dni, bo bez kitu byłem zachlać ten wkurw po kolejnej wtopie. Nie idzie mi od czasu 1. wtopy. Ale się kurwa jeszcze zemszczę. xD Wracam za tydzień.
Poza tym, dobra nuta na rozluźnienie dla innych loserów:
 
Kaczka, za chuja nie mogę znaleźć w necie czy Edwards pokonał Shima na ostatnim Rumble of the Rock. Może Ty dasz radę, bo chciałbym już typować następne walki. ;)
 
Dzięki Przemek za odpowiedź. W takim razie typuję dwie kolejne walki.



1) Ian Perron pokona Jo Meuniera EFL 6 - Perron jest po prostu w każdym calu trochę lepszym zawodnikiem, to powinno wystarczyć, żeby nawet odprawić Meuniera przed czasem



2) Ben Henderson pokona Frankiego Edgara - Frankie ani nie znokautuje Bendo ani go nie podda a na przestrzeni 5 rund to w Hendersonie widzę zdecydowanego faworyta, choć może i tym razem Edgar mnie zaskoczy...



Przyjmujesz oba Kaczka?
 
Henderson znów pokona Edgara.
Frankie to mały wytrwały koleś...i tylko dzięki tej wytrwałości wytrzymywał większość walk, bo i Penn i Maynard się szybko spompowali. Henderson ma kondychę na 5 rund i znów obnaży fakt, że Frankie jest po prostu za mały na lekką.



powiedz mi też proszę zanim zaczniesz tą przerwę, na kogo z karty SF można typować
 
Back
Top