Wiem kto wygra na 100 % - gra

Jestem znowu. Karę odbębniłem, avatar zmieniłem. Do zobaczenia za parę dni. Dziękuję, dobranoc.
 
Jak go pozwalasz typować , to typuję : Bader vs Machida - Lyoto wygra , bo jest lepszym zawodnikiem , w stójce będzie rozbijał jak chciał Badera i skończy go w drugiej rundzie.
 
Machida pokona Badera - nie widzę komletnie Badera ze swoją dość drewnianą stójką w tej walce. Machida powinien bardzo zdecydowanie wygrać tą walkę.



Craig Edwards pokona Andrew Shima na Rumble of the Rock - wcale nie jestem taki pewny Craiga ale żeby ograbić kaczkę trzeba ryzykować.



Przyjmujesz oba zakłady Kaczka?
 
A co tam, też dołącze jak można. Na Lyoto - bo jest po prostu znacznie lepszy.
@edit, bo nie śledziłem tej gry - jak raz się pomylę, to punkty mi się zerują i muszę 10 razy pod rząd trafić, by wygrać, ta?
 
To ja tez postawie na to, ze Kaczka nie przyjmie Ci ani jednego z tych typow. xD
Dowcipnis sie znalazl. :-)
 
j/w



539212_314026502026192_219343766_n.jpg
 
Czekaj, znaczy się, mam rozumieć, że pozwalasz stawiać na Davisa lub Lyoto? :D
Pasuje mi takie coś. xD
 
Phil Davis vs. Wagner Prado


Kim jest ten Brazylijczyk i jakim cudem on się znalazł w UFC? Phil go szybko obali i podda.
 
Zasady gry są idealne, kompletnie nie rozumiem tych, którzy narzekają, co więcej, wg mnie jest to zwyczajnie niepoważne. Jakiś trud musi być jak jest nagroda (w dodatku niemała, jak na sponsoring od użytkownika) i właśnie przez to ta gra tak wciąga. Gdyby można typować tych 100% faworytów to ta gierka byłaby dużo nudniejsza.
 
A ja nie bede taki i zrobie tak jak mowil Kaczka do 80% na tapology ;]







Phil De Fries pok. Oli Thompsona - Liczę, że Philipp wyrzuci z UFC Strongmana, który nabił rekord na ''ogórach''. Liczę na Ciebie Philipp.
 
Jake Shields vs. Ed Herman



Yushin Okami vs. Buddy Roberts



Ronaldo Souza vs. Derek Brunson







można na kogoś z pogrubionych?
 
Machida pokona Badera, nie wyobrażam sobie jak Amerykanin mógłby wygrać ze smokiem, Brazylijczyk powinien w swoim stylu trzymac dystans i karcić rywala wieloma ciosami, a jeden z nich pewnie zakończy walke







Jake Shields vs. Ed Herman



Shields w ostatnich walkach nie prezentował sie zbyt dobrze ale walczył z wyżej notowanymi rywalami niż Herman i jego rywale. Shields wygra przez decyzje
 
UFC on FOX 4
Człowiek Trójkąt pokona Wagnera Prado

Pan Wspaniały jest zbyt dobrym zawodnikiem na pana Prado. Miejsce Davisa pomimo przegranej z Rashadem jest nadal w czołówce, top 10 swojej wagi i udowodni to za dwa dni psując niepokonany rekord Brazylijczykowi. Sądzę, że Phil może się znowu popisać jakimś ciekawym poddaniem jak to było w przypadku walki z Boetschem.
Poza tym to lubię Davisa, gość wydaje się być w porządku. :D
 
Back
Top