Wiem kto wygra na 100 % - gra

WWW.MMAROCKS.PL - Wchodzisz w kategorię " INNE " i wybierasz " AVATARY " dalsza instrukcja podana już tam .
 
Nie doceniłem Ellenberger'a i Shields mnie (chyba nie tylko mnie) zawiódł. Przyznaje się do popełnienia wielkiego błedu i przyznaje, że jestem loser'em na 100%. Avek powinien zara się zmienić.
Ale przynajmniej Shields urozmaicił rozgrywkę :-)
 
Szkoda ,że Dunham nie urozmaicił....:-) Graty Pervert i reszta.



Potem podliczę. Czakam ,aż wszyscy przegrani uczynią swą powinność. Jeszcze Bellatorka nie widziałem, a czekam na lepszą kopię do zassania.



@ kukul24 - Cody imo powinien opuscić UFC - cienizna .







Btw. Mamy pierwszego MEGALOSERA :-) czekamy na pierwszy awek z karnym kutasem
 
regulamin , jak głosi od dłuzszego czasu mój podpis- znajdziecie na 25 stronie tego tematu.



Tabelki podam potem - bo Bellatorka nie oglądałem i jakaś gala w Kazimierzy była - nie znam wyników.,
 
No 7 pkt regulaminu :-)



-----------------------------------



Dream 17



70 kg.: Shinya Aoki (28-5) vs. Rob McCullough (19-7)



Shinya nie będzie się bawił w stójce z Robem tylko go szybko sprowadzi na ziemię i podda. Może być tu ładny sub of the night : )
 
Kaczka - Po przeczytaniu ponownie regulaminu dochodzę do wniosku, że mogę teraz zatypować ?
 
Rampage, przecież punkt 10 jasno stawia sprawę.



Adib: na Aokiego nie da rady typować, sam chciałem.
 
Dobra jest. Jestem skończony. Nie dość, że pucnąłem się, że jestem markhunto to jeszcze muszę zapodać w avatarze karnego kutasa na miesiąć... Myślałem, że Schaub szybko znokautuje Nogueirę a stało się dokładnie odwrotnie, myślałem, że Gracie w klinczu szybko sprowadzi walkę do parteru (nawet jakimś wskokiem do gardy albo próbą poddania w stójce) a padł jak mój kolega Krzysiek w 4 klasie podstawówki podczas solówki z innym 8-klasistą (dokładnie ta sama pozycja), tak samo myślałem, że Shields nie będzie miał żadnych problemów z poddaniem Ellenbergera ale też nie miałem racji. Myślałem również, że znam się na MMA ale chyba i w tym przypadku racja nie jest po mojej stronie. Karnego kutasa przyodzieje jak wrócę z basenu. Podsumowując wszystko to dosyć chujowa niedziela. :-)
 
Dopiero wróciłem po weekendzie, nie oglądałem jeszcze gali, tylko sprawdziłem wynik i obejrzałem walkę wieczoru...cóż mogę powiedzieć, nie cierpię stylu Shieldsa, jest nudnym zawodnikiem, ze słabą stójką....ale do tej pory zawsze był skubany skuteczny. Natomiast w tej walce wyglądał, jak gdyby dopiero się obudził i mu dolegała 'jasność pomroczna'...zrobiłem błąd stawiając na niego, nie wiedziałem też, że zmarł mu ojciec. Najwyraźniej Jake Shields nie miał sił do walki bo już zbyt długo nie jadł mięsa i przez to jestem looserem ;)



ale przynajmniej Vianna dał radę :)



EDIT: Właśnie patrzę, że kaczka jednak nie uznał mojego typu :P to nie jestem looserem i zmieniam awatara z powrotem na MadMaxa ;D



Kaczka dzięki, jestes naprawdę dobry kolega, już drugi raz nie chcesz mi uznać typu, który by źle wszedł :D
 
Spoko - polecam się :-) I w końcu na Ciebie przyjdzie kryska.... No chyba że Pervert zakończy niedługo grę i finito.
 
@deadpool - Christ przegrał - więc wiesz co masz robić..? :-)



Takze wynik na Bellatorku - już nie ma zanczenia większego, bo polska gala była pierwsza i "loser" - kasuje Twój typ na Bellatorka.







@RaphTaba:



Loser kasuje Twój typ na galę UFC 135
 
Kaczka, czyli w takim razie mi też powinieneś skasować typ na Shieldsa bo od czasu mojej wtopy z Graciem i przyznania się do winy nie minął pełniutki tydzień. Czyż nie mam racji? :-)
 
Patrząc na regulamin - masz. Patrząc na brak Twego odwołania przed galą UFN 25 - że typ na Shieldsa - nie powinien byc brany pod uwagę (co faktycznie przeoczyłem) - IMO powinienneś akurat zmienić.



Aczkolwiek w takich okolicznościach - ufam ,że zrobisz właściwy ruch - czyli taki jaki uważasz za sprawiedliwy zważywaszy na okolicznościpodane wyżej.







Ps. Co na tą sytuację pozostali gracze? Jest megaloserem, czy nadal loser x2 ?
 
wiem-kto-_haqnnne.jpg








Co to tabelki ze stanem gry - wrzucę jak się wypowiecie o przypadku Wakaszimazu i/lub sam zainteresowany odpowie co dalej z jego punktami robimy.



Co do userów , którzy mają braki:



Adam - nie zmianił awka (dodatkowo informuj, jka zmieniasz nazwę)



deadpool - nie wykonał kary



Tar-Ellandil- j/w



gostek1000 - j/w



kukul24 - j/w
 
Przepraszam że się ociągałem ale nie było mnie wczoraj.



Tak że przyznaje się do błędu Grapling Codiego okazał się za słaby na Czarny ps w Bjj.
 
Eh a jednak Shield jest w UFC cieniem siebie. To nie to co pokazywał w SF.



No i tym samym straciłem szansę na "oskubanie kaczki"...
 
Kaczka, co do wakaszimazu, to patrząc na regulamin ma chłopak rację. A to w końcu w tej zabawie Ty jesteś organem odpowiedzialnym za takie sytuacje, więc nie zgadzam się, że powinien apelować na swoją niekorzyść ("Patrząc na brak Twego odwołania przed galą UFN 25 - że typ na Shieldsa - nie powinien byc brany pod uwagę (co faktycznie przeoczyłem) - IMO powinienneś akurat zmienić"). Aczkolwiek jeżeli chciałbyś głosowania, to ja głosowałbym przeciwko niemu, ponieważ nie ukrywam, iż chętnie zobaczyłbym u kogoś kuta_a na avatarze :-)
 
Jak dla mnie to mamy pierwszego " Siusiaka " w tej grze :-) ( Wakaszimazu )



Ale nie chcę za nikogo wydawać wyroków .
 
Kaczka, nie działaj tu ze mną tanią psychologią. ;)



Ktoś słusznie zauważył, że trochę dziwne by było, gdybym decydował na swoją niekorzyść. Nie możesz tego ode mnie wymagać. Twoja gra i Ty tu decydujesz. Ja mogę z lajtem zapodać se tego kutasa w awatarze ale tu już pytanie do Ciebie i Was wszystkich, czy wolicie oglądać kutasa czy tył Jessici Alby czytając moje posty? ;)
 
Bellator 51

135 lbs.: Joe Warren (7-1) vs. Alexis Vila (9-0)
Dwóch dobrych zapasiorów więc walka będzie się toczyć w stójce i zakończy się wygraną Warrena przez KO : )

UFC 135

265 lbs.: Ben Rothwell (31-7) vs. Mark Hunt (6-7)
Ben szybko sprowadzi Marka do parteru i podda go jakąś fajniutką techniką : )
 
Jak widzisz - nie liczy się, ale popatrz na to z innej strony - znał regulamin, nie kwestionował tego typu, był pewny wygranej Shieldsa. ...mało tego przyznał sie do pomyłki po nietrafionym typie.... i co ..? tak <pstryk> unieważniamy ten typ...?



Dobra - sprawa zamknięta - czytac regulamin Panowie i zwracać mi również uwagę. YO
 
wydaje mi sie, ze tak.



Nie chce oceniac Ciebie czy twojego zachowania w takiej sytuacji, ale wydaje mi sie, ze gdyby trafil Shieldsa i wyszlo by na jaw, ze typ nie byl poprawny to bys go nie uznal. Poza tym biorac pod uwage, jak czesto odwolujesz sie do regulaminu i jego bardz rozbudowana forme, uznalbym typ za niewazny :)
 
Back
Top