Wiem kto wygra na 100 % - gra

No kur#@$ jak sie bawisz w gre to zasady wypadałoby znać.Musisz pójsć do klubu wyrać najgrubszą laske i ją...zbałamucić :D
 
haha na serio zarobiles juz 3 wpadki. Przynajmniej bedziesz sie wyroznial na tle "regularnych looserow" :-)
 
Droni, nie kombinuj, tylko przyjmij porażkę na klatę... Ja wiem, że jako kibic Barcy nie przywykłeś do porażek, no ale...
 
@Stasinek



Wiesz dlaczego piłkarze Realu chodzą do kościoła?



















Żeby w końcu zobaczyć jak ktoś w białym stroju podnosi puchar. :-)
 
@Adib, jakby co to ja nie jestem za Realem... Ale żart dobry :-)



@Pervert



Ten obrazek mówi wszystko:



Busquets2.gif



Jakby ktoś chciał sobie humor poprawić... http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Sergio_Busquets
 
To przypomnijcie sobie piłkarza Realu Madryt.



Krystyna Ronaldo. - http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Cristiano_Ronaldo
 
jacy ludzie np. stasinek, nie wiedziałem czy megaloser czy zwykły, a ty oskarżasz o takie coś aosne...







Edit/ Garcia mnie zawiódł. Papazian znów wymęczył decyzję. Szkoda, ale po karierze Marvina raczej...
 
kaczka nie wal w chuja, zmieniasz ten pieprzony regulamin co dwa dni, a niektórzy mają niestety inne zajęcia oprócz tylko siedzenia na forum. Rozumiem, że nie chcesz żeby ktoś wygrał, ale nie musisz tego robić w tak oczywisty sposób. Przyjmij typ i fisiuj, zgłosiłem dzień przed, masz mnóstwo czasu żeby to zanotować, nawet pismem klinowym.
 
@ pervert - regulamin zmieniałem daaawno temu - zaglądasz na forum codziennie. Powtórzę : typ nie przyjęty.



Ps. Jeszcze raz taki tekst w moim kierunku i kończysz Waść przygodę z grą. Zrozumiał? Bez odbioru.







@chamakolej - +2 pkt :-)







@ Nilg: myślałem ,że gala UFN 25 jest z niedzieli na poniedziałek ! Także Twój typ na Shieldsa był po czasie - sorki - nie uznaję jednak
 
Jeszcze propos tej wojny piłkarskiej ( nie napisałem nic narazie ) to chciałem dodać coś od siebie :D



http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/FC_Barcelona



Jak coś to ja też nie jestem za Realem, ale i tak wolę ich niż Farsę...
 
Ani UFN 25, ani bellatorka live nie oglądam, więc do tematu zajrzę trochę późnej. Małe sa szanse , by Shields, czy Dunham przegrali - więc loserów raczej nie przybędzie...Ale w razie jakby co - wiece co robić :-)
 
Hahahaha ! W końcu ! :D



Cóż Shields nie popisał się ani trochę , śmierć ojca ewidentnie wpłyneła na jego formę . Gratulacje Jake E .



PS . Czy moje punkty do tzw . " Jasnowidza " się zerują? Bo nie ogarniam tych zmian w regulaminie .



@EDIT - A, już obczaiłem, że mogę dalej typować i punkty mi się nie zerują :P .
 
Przyznaje sie do winy. Spodziewalem sie, ze Shields - byly pretendent - przegra kolejna walke po przegranej zyciowej szansie, ale nie przypuszczalbym, ze skonczy sie to tak szybko. Przyodziewam ten powalony avatar
 
Nie doceniłem umiejętności Elenberga, spodziewałem się przeleżenia przez 3 rundy shieldsa, jednak to był błąd i teraz bardzo tego żałuje. Jestem Looserem, formalnie nie wiem jak zmienic awatar wiec moze ktos pomoze? ktos dawal link do jakies strony z avatarami tak nie chcialo dzialac;/
 
Back
Top