Wiem kto wygra na 100 % - gra

@raphaelius - loser - awka proszę zmianieć. Ps. Oczywiście Twój typ na Barnetta - już nie jest ważny.



Nie mogę znaleźć wyników WFC 3 , ale widzę,że już coś piszecie ,że Łazarz wygrał, dawać linka chuje:-):-)
 
Seriously?!



kurde ta zmiana avkow jest tak upierdliwa... :)



moglbym sobie juz to odpuscic... ale dam Ci juz te satyswakcje na pare dni :-)
 
Je*** Barcę :-) . Co do samej gry, to nie mogę się doczekać aż po UFC 135 przyodzieję avka losera :D
 
Tar masz u mnie <piwo> ;p, Rampage zawiodłem się na tobie, lubię i Rampage i Jonesa i nie wiem komu kibicować :)
 
2 Droni - podaj jeszcze jakie gale, bo serio, nie chce mi sie tego szukać.Ps. DO wszystkich , prośba: podawajcie typ i na jakiej gali. dzięks
 
Josh Barnett pokona Sergeia Kharitonova.



Wyczekanie- obalenie - przejście gardy - duszenie - Sergei klepie. Rzekłem.
 
Josh Barnett pokona Sergeia Kharitonova.



Jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem.
 
@Droni:



Z tą drugą walką co typujesz jest mały problem: inny jest rywal na tu tego Tauroseviciusa, inny jest rywal tu - w związku z powyższym, narazie nie można na to stawiać.



Na Gaff nie pozwalam, tak jak już pisałem - jak nie ma kursów u buków - sprawdzam typwanie tu:



http://www.tapology.com/fightcenter/bouts/cage-warriors-fight-night-2-sheila-bulldog-gaff-vs-angela-hayes







Jeszcze raz proszę o podawanie oprócz typów - na jakiej gali jest dana walka! Dzięki







@ Perfumiarz: jak zdobedziesz 10 pkt - też zmienię nicka i hóóója dostaniesz:-)



btw. widzę ,że kontuzja rywala pomogła Łazarzowi..:-)
 
Aktualizacja regulaminu ( dodano pkt. 18)



regulamin_hawraxh.jpg




Linki do awatarów karnych:



loser - http://s2.ifotos.pl/img/loser_hsanehr.jpg



megaloser - http://s2.ifotos.pl/img/megaloser_hsanehn.jpg
 
okk kaczka.



UFC 135



265 lbs.: Ben Rothwell (31-7) vs. Mark Hunt (6-7)



bo mam wielką wiarę w uderzaczy.



Ben wraca po przerwie i na początku pojedynku może być dość zardzewiały. Tam widzę szansę na ładne KO dla Hunta
 
Podaj na jakiej gali, datę oraz dlaczego sądzisz, że Kręcicki wygra na 100 % ze swoim rywalem - wówczas przyjmę ten zakład :-)
 
BAMMA 7, 10 września, Birmingham, Anglia
93 kg.: Robert Kręcicki (6-1) vs. Fraser Opie (7-5)

jestem patriotą i to powinno Ci wystarczyć.
 
@wakaszimazu - sami pilnujcie tych awków - jak minęło 7 dni od momentu "Twojego żalu za grzechy" - możesz, czy minęło..? tak



@Pervert - teraz lepiej :-)



@Shoocker - poczytaj regulamin - tam trochę jest o tej sytuacji, czy gramy dalej. (Str. 25)
 
BAMMA 7, 10 września, Birmingham, Anglia



Robert Kręcicki pokona Frasera Opie. Robert naprawdę zrobił na mnie wrażenie w walce z Valtonenem, gdzie dyktował warunki całej walki i nie dawał Finowi dojść do słowa. Sądzę, że tak samo zdominuje Frasera, który jest zawodnikiem zupełnie innej klasy niż Valtonen
 
Paul Daley - Jordan Radev - Wygra Daley, z trudnym Bułgarem. Mam Nadzieję, że Semtex się odbuduje. Przyjmij ten typ xD - Bamma7



Efrain Escudero - Tim Radcligge - Wygra Efrain, rekord w UFC niezły 3-2, a Tim jest solidny i tyle - Rowniez Bamma







Przyjmij chociaż jeden z zakładów wole ten 1, ale chociaż jeden z nich przyjmij







Douglas Lima - Steve Carl - Wygra Lima, Lima to fenomen dla mnie, strasznie go lubię i sądze że wygra z Carlem.



Brent Weedman vs. Chris Lozano - Wygra Chris, prawda ze przegrał z Lymanem Goodem, ale jestt lepszy od Weedmana







Oba typy BFC







Weź jakiś z tych ;p wole Lime :)
 
Back
Top