Wiem kto wygra na 100 % - gra

Phalares faktycznie jak ważonko oglądałem to się przestraszyłem - straszny typ :-)



di-2TCL.gif
 
ale masz faze z tą kaczką :D .Możesz zdradziic ocb?:-) to twoja ulubiona postać z dziecinstwa czy co ?:]
 
A jakoś tak :-) kaczka w nicku, kaczka w sygnaturce, kaczka na gifach ( odciśnie sie w waszych szarych komórach na długo):-)



Dobra - spadam:



10zsikh.gif
 
@ up , :-)



Raczej już nikt nie dołączy przed tymi dwiem galami , więc wrzucę raz jeszcze aby wszyscy mieli baczenie nad aktualnymi zakładami



wiam-kto-_haxwqxa.jpg








Ps. O nawet okrągła sumka postów się zrobiła widze :-)
 
Daliście się zwieść przebiegłej kaczce! Odstąpcie od tej gry szatana, gdyż wszyscy skończycie z avkami jako kutasy :D piszę to aby Was ostrzec ^^ aha i nie wiem czemu ale Twój nick kojarzy mi się z panem prezesem (mam nadzieje, że nie jesteś po tej stronie mocy), także jak przyjdą wybory to nie głosujcie na PiS bo to diabły wcielone :-):-)







p.s no offence, i'm just joking



Cheers :-)!
 
Bardzo się cieszę ,że wtopiłem nie chciałem stawiac na Minotauro po ostatnich walkach legend ale z dumą mogę nosic karny avatar ;)



Schaub jest przeceniany i Nogueira jeszcze się wykurował na tyle żeby go zniszczyc :-)
 
Sokojnie poczekam, aż pozmieniacie co trzeba i wyjaśnicie co trzeba:-)







Edit: No macie szsczęście "Barbozianie" :-)



Edit: Brawo Szogun - dobry występ:-) - gratki , sporo osób + 1 pkt
 
Wiem, a już sie cieszyłem,że po wygranej szoguna , chociaż 2 nowych loserów przybędzie...:-)



Dobra, na spokojnie potem tabelke zestawię z wynikami. Mam nadzieję,że ktoś nie zapomni. Zakładam,że nie wszyscy galę live oglądają, a potem chcąc bez podglądu w wyniki zobaczyć - to tak 2-3 dni poślizgu może nawet być .Takze tyle daję czasu na wykonanie kary. Potem po prostu game over.



Gratki dla wygranych
 
Przyznaję, że myliłem się co do mojego typu walki Nogueira - Sachaub i jestem looserem jak ta lala:-)
 
I w ten oto sposób, mój typ na Nogueirę nie zamienił się w loserstwo, a odwrotnie : ) . Nie słyszę braw ? xD



PS . Jako jedyny postawiłem na Mino :-)
 
Loveland - Jabouin - Decyzja kontrowersyjna,ale cóż jestem loserem






kontrowersyjna punktacja jednego sedziego - ale to nie wplynelo na ostateczny wynik, Jabouin to wygral bez dwoch zdan...







Ale Minotauro zapewnil wysyp karniakow :)



Rampage :-):-)
 
To pięknie : 3 typy - 3 wygrane :D. Dzięki ci Shogun:-)



AFC 2: Lombard vs Taylor



Marcin Held vs Jay Bradney



Marcin powinien poddać kickoboksera bez problemu i nie ma co się tu rozpisywać.
 
Back
Top