Wiem kto wygra na 100 % - gra

AKTUALNE ZAKŁADY



di-S7ZQ.jpg
 
ProFC Grand Prix Global: East Europe, 26.08.11



93 kg.: Marcin Elsner (4-3) vs. Lukas Olejnik (1-3)



Marcin dostał teoretycznie najsłabszego rywala wśród teamu SlugFest reprezentującego nasze barwy na kolejnym turnieju rosyjskiej organizaji ProFC. Uważam, że bez większych problemów rozprawi się z czechem :D







Pro Elite: Arlovsky vs. Lopez, 28.08.11



170 lbs.: Reagan Penn (0-0) vs. Paul Gardner (2-0)



Brat Penn'a, Reagan, nie powinien mieć większych problemów ze swoim rywalem. Dlaczego? Trenuję z jednym z najlepszych zawodników na świecie i napewno drzemie w nim ogromny potencjał :D







PS. Kaczka - zakłady przyjęte???
 
Cain Velasquez vs . Junior Dos Santos



Witam, to mój pierwszy post na stronie, jednak myślę, że sporo wiem o MMA . Będzie to krótki wpis, i chciałbym, żeby dotarł do tych, którzy myślą, że JDS jest w stanie pokonać Caina Velasqueza . Nie wiem czym się sugerują, ale moim zdaniem jeszcze nie urodził się zawodnik, który mógłby się przeciwstawić Cainowi . Pozdrawiam .
 
@Tito - Szalejesz chłopie . Czuję, że po UFC 139 ktoś będzie płakał i nie będzie to JDS :-)
 
Ja się bardzo mocno zastanawiam czy nie postawić przynajmniej 1000zł na Velasqueza z dos Santosem ale chamuje mnie tylko fakt, że Cain miał taką długą przerwę z walkami. Już 3 razy na nim wygrałem po takich kursach, że sie w głowie nie mieści (z Kongo był za 2,50, z Nogueirą za 2,35 i z Lesnarem za 2,20) ale nie były to jakieś duże sumy. Ostatnio jak postanowiłem postawić więcej kasy to wtopiłem na Daleyu z Diazem i tak mnie to bolało, że od tamtego czasu nie stawiam za dużo bejmów. Stawka 1,60 na Velasueza z dos Santosem wydaje się być już trochę mniej kuszące niż te 3 wyżej wymienione ale też jakoś czuje, że na Caina w tej chwili nie ma bata.
 
Cain jest po prostu lepszym zawodnikiem MMA niż dos Santos. Zapasy Velasqueza i płynność z jaką przechodzi do różnych technik, gnp i nie do zajechania kondycja (nieśmiertelne cardio) plus siła ciosu i bardzo twarda szczęka to połączenie które daje terminatora, którego ani dos Santos ani nikt w najbliższym czasie nie przejdzie. Jeżeli dos Santos wygra chociaż rundę to będę w niemałym szoku.
 
A co Perfumiarz, odradziłbyś mi Daleya? Szczerze to ja słucham tylko siebie jak obstawiam walki i miałem przeczucie, że Diaz zamiast sprowadzić i spokojnie wygrać to postawi na stójkę, gdzie wpadnie na śmiertelną lewicę od Paula. Bardzo się nie pomyliłem bo i Diaz postawił na stójkę i ta piekielna lewica Daleya weszła ale Diaz okazał się twardszy niż myślałem i był w stanie odmienić losy walki.
 



Mizuto Hirota vs Katsunori Kikuno




Hirota miał za długą przerwę, a Kikuno w tym czasie regularnie bił się na galach Dream.












wow, bylem mega ciekaw czy Hirota w koncu wroci, zycze mu z calego serca powodzenia w tej walce!
 
akurat Daleya bym Ci odradził. Walka z Pudlem pokazała jak jednowymiarowym zawodnikiem jest, plus poznałem zaplecze treningowe Mike's Gymu i widziałem jego braki.
 
@ Perfumiarz



Napisz coś więcej o Mike`s Gym, jeśli możesz. Brzmi ciekawie...







Nie postawie na walke Cains vs JDS. Moim skromnym zdaniem nie ma tu murowanego faworyta. Wiem, że Cain jest półbogiem, ale boks JDSa jest najlepszy w HW + nie wiemy jakie niespodzianki może sprawić w parterze - brazol to brazol.



Reasumując, omijam szerokim łukiem wyrównane main eventy - na tym łatwo się nie zarabia :-)
 
Jeżeli można jeszcze obstawiać UFC 134
To Mauricio Rua vs Forrest Griffin

Poprostu wieże w striking jak i grappling Rua'y. Będzie walczył w Brazyli, więc myślę, że powinien być dobrze przygotowany, a poza tym uważam, że Rua dużo się poprawił od ich pierwszej walki.
 
Już ze 3 osoby dały Reagana, kaczka przyjął typy więc myślę, że można na niego stawiać.
 
Jak pisałem zawartych zakładów nie będę cofał, a że pozwoliłem komus zatypować na daną walkę , to innym nie będę zakazywał, aczkolwiek czuję ,że znów dałem ciała z tym typem i na przyszłość będę lepsze rozeznanie w terenie robił . Także mam nadzieję ,że w ślady brata nie poszedł.
 
bez przesady, mlody Penn nie jest az takim faworytem, na pewno u bookow nie ma jakiegos szalenie niskiego kursu. Jest faworytem glownie z tego wzgledu, ze jest debiutantem, ale takim ktoremu nie wypada przegrac - dlatego dostal tzw ogrora, ale z drugiej strony jest wielka niewiadoma i latwo moze przegrac, jesli sie okaze ze caly talent w 100% trafil do BJa.



wiekszym faworytem imo McKee jest :-)
 
Dlatego Panowie, liczę,że też się będziecie wypowiadać nad danymi zakładamim zanim je przyjmę - czy zbyt duży faworyt, czy może nie. Ja przecież też nie znam wszystkich zawodników, a do typowań nie wszystkich gal jestem w stanie na necie dotrzeć. Yo
 
Kaczka, zgłaszam zmianę nicka . Wróciłem do Rampage, tylko teraz normalne "A" zamiast 4 .
 
@Be es



wiele do gadania nie ma. Stójkę mają zajebistą, ale niemal zerowe zaplecze jeśli chodzi o zapasy (nie uświadczysz prawdziwego trenera) i bardzo słabe jeśli chodzi o parter. Większość pomyka z białymi paskami, główny teacher ma purpurę, przy czym trenengi parteru są od przypadku do przypadku tak naprawdę. Niby jest rozpiska, ale każdy tam ma inną. Stójkowo oczywiście są rewelacyni, ale jak wygląda podejście do MMA najlepiej widać po Manhoefie. Teraz stosują system, że przed walką zapraszają brazola do kilkunastu tygodni i niech szybko czegoś ich nauczy. Był jeszcze kilka miesięcy temu czarny czy brązowy pasek bjj, który prowadził normalnie zajęcia, ale zniechęcił się widząc podejście do parteru. Sam gym prezentuje się bardzo fajnie, cena też bardzo przystępna, jest świetna siłownia, duża sala do stójki, mała do bjj, mają klatkę i wszelkie niezbędne sprzęty. Jedynym problemem jest to, że bezwzględnym priorytetem jest stójka i to się raczej nie zmieni.



Część z tego sam widziałem (wybrałem jednak inny team), część kumpel z boksu mi opowiada, a raczej nie ma on tendencji do koloryzowania.
 
UFC 134 170 lbs.: Erick Silva (11-0) vs. Luis Ramos (19-6)-debiutanci na gali.Ramos bardziej doświadczony ale E.Silva cwiczy w dobrym klubie u braci Nougieria.Większość walk konczy przez poddanie a Ramos wygrał ostatnie 6 z 7 walk ale az 5 przez decyzje sędziów.



AFC2 Marcin Held vs Jai Bradney.przegral w swojej karierze 6 razy w tym 3 przez sub.Held swoim bjj powinien poddać Australijczyka.Trzeba stawiać na Polską nadzieje :D
 
Back
Top