Wiem kto wygra na 100 % - gra

Jakoś nie mam pomysłu i chęci, wypaliłem się, i tak nie wygram.
Ale niech będzie: Chris Camozzi.
 
Człowiek chce typować i dowiaduje się, że wyleciał z gry. Przepraszam, ale niby za co?? Była skrucha po wtopie Anzora i avatar loosera, nawet do tej pory jest bo nie chciało mi się zmieniać. Znów jakoś zmieniasz zasady w trakcie gry?
 
Walka Camozziego wyleciała z rozpiski, a jeszcze ponad 24h do gali, więc chciałbym zmienić swój typ na Roya Nelsona.
 
di-I6QEKQ85.jpg




Podsumowanie:
  • Leites 11
  • Nelson 4Dariush 4Omielańczuk 2
 
Freeman i aqua wypadają z rywalizacji. Wydaje mi się kaczka, że jeśli ktoś dojedzie do dychy, to powinieneś wypłacić przynajmniej setę takiemu delikwentowi. I tak szansa na 10 typów pod rząd to 1:1024, więc 0,1 % :D.
 
Pytanie: jak już byłem wyzerowany, to jeszcze mam szanse na wygranie czy z loserem się nie liczy?
 
Wszystkick którzy są z punktami daleko w polu (tak jak ja - 1pkt i 2x looser) można uspokoić, bo szanse żeby dogonić czołówkę cały czas są.
W poprzedniej edycji miałem już 9 pkt na wymagane do zwycięstwa 10...no i cóż, nie wygrałem, to bardzo nieprzewidywalny sport :)

Nawet mimo teoretycznego uproszczenia gry przez Kaczkę i możliwości typowania niemal pewnych walk (kiedyś nie można było stawiać na mocnych faworytów) zawsze i w każdej chwili można wtopić ;D

Także nie zniechęcać się i cisnąć dalej, chyba że ktoś nie wytrzymuje ciśnienia bo nastawia się na wygranie złotych kalesonów, a nie tylko na fajną zabawę
 
Back
Top