Wiem kto wygra na 100 % - gra

Haha wysyp kutangów będzie na forum przez Anzora xD



Aż się dziwie, że jako jedyny stawiałem na Gorana, ale co tam, chorwat + Helad i +2 ptk w konkursie ;]
 
Anzor był pewniakiem :) No nic, avatar zmienię możliwie jak najszybciej i rezygnuję z gry, bo nie ma sensu zaczynać od nowa.
 
Oszukali Anzora. Nawet Mamed to potwierdza, że kolano było dobre :-)







Przyznaje się do porażki.
 
Ja pierw chcialem postawic na Vegh'a i Gorana ale dobrze zrobilem ze postawilem na Helda i Materle, punkt zawsze do przodu :-)
 
allladino sygnatura użytkowniaka jest widoczna tylko w pierwszym poście na danej stronie. Czyli jak pod ostatnim wpisem Kaczki nie ma sygny to poszukaj wcześniejszy wpis trochę wyżej.
 
di-25123837.jpg
 
no i kurwa zamiast na Cipka tak jak chciałem, miałbym +2, to postawiłem na Anzora który mnie pogrążył...swoją drogą ma coś z banią najwyraźniej nasz młody król gimbazy.
 
@kaczka: chyba nie podliczyłeś punktów alosha bo w poprzednim notowaniu miał 4 pkt teraz typował Helda i Cipka i dalej ma 4 pkt
 
Allladino - poprzez stronę gravatar.



Więcej: pkt 4)



http://cohones.mmarocks.pl/topic/poradnik-forumowicza



Co do alosha - faktycznie
 
Przypominam o wykonaniu kary. Dziś kończy sie czas. Żeby potem nie było płaczu, że nie wiedziałem, albo ,że neta nie miałem
 
Kliknij na sygnature Kaczki to Cie przeniesie na te strone . A tak nawiasem mowiac polowa grajacych wtopila przez Anzora a kutasow na forum jak na lekarstwo:-).
 
Back
Top