Podwieszony Wielki Zlot Cohones 7-10 lipca

Mialem dac lajka, ale sie tak zastanawialem "o chuj mu chodzi z tym poczatkiem wypowiedzi?". Teraz z czystym sumieniem moglem kliknac.
Słownik, który chyba też nie wie o co mu chodziło. W windowsie dodatkowo klawiatura szybko uruchamia funkcje swype, kiedy za szybko piszesz.
 
Dobra, im szybciej ogarnęiemy domki, tym lepiej. Wpisywać się kto jest wstępnie zdecydowany, żebym wiedział o jakiej ilości miejscówek rozmawiać z miejscowymi. Oznaczam wszystkich potencjalnie zainteresowanych po kolei, żeby nie było, że ktoś zapomniał lub przeoczył. Oczywiście nadal można się dopisywać, na zgłoszenia czekam do piątku, w weekend mam zamiar podzwonić. Wywołuję do tablicy @Matszo92 @cRe @mat01 @igla1993 @michi972 @Bolt @Masta Blasta @Vic3k @mateusz19191010 @Masu @Arlovski @VoRaNeK @Suchar @midern @Przemek @halibut @DickNiaz (znaj łaskę pana stary rowerze) @TheChosen1 @Hightower @Laikike1 @respect @duubertowa . Stare dobre dopisywanie się do listy powinno zdać egzamin. A więc:
1. @SCStunner
2. Półjanusz użytkownika @SCStunner
 
Dobra, im szybciej ogarnęiemy domki, tym lepiej. Wpisywać się kto jest wstępnie zdecydowany, żebym wiedział o jakiej ilości miejscówek rozmawiać z miejscowymi. Oznaczam wszystkich potencjalnie zainteresowanych po kolei, żeby nie było, że ktoś zapomniał lub przeoczył. Oczywiście nadal można się dopisywać, na zgłoszenia czekam do piątku, w weekend mam zamiar podzwonić. Wywołuję do tablicy @Matszo92 @cRe @mat01 @igla1993 @michi972 @Bolt @Masta Blasta @Vic3k @mateusz19191010 @Masu @Arlovski @VoRaNeK @Suchar @midern @Przemek @halibut @DickNiaz (znaj łaskę pana stary rowerze) @TheChosen1 @Hightower @Laikike1 @respect @duubertowa . Stare dobre dopisywanie się do listy powinno zdać egzamin. A więc:
1. @SCStunner
2. Półjanusz użytkownika @SCStunner
Ja
 
Wstępnie jadę, jak zdam maturę w tym czasie papiery się zanosi na studia itp., ale chyba przed/po wyjeździe da radę
Ps.Tylko w razie czego nie wciskajcie mi dynksu bo łeb mam słaby albo to wpływ utraty masy
 
Jest tam w ogóle jak dojechać, jeżeli bym był to pewnie od 8
Dojedź do Gniezna, wyjedziemy. Względnie Poznań, jeśli uzbiera się kilka osób, wszystko do ogarnięcia. Zabieraj kąpielówki, dobry humor i widzimy się w Skorzęcinie smyku :friends:
 
@Masta Blasta święta w tym roku przyszły do Ciebie wcześniej
Ja się niestety na razie nie deklaruje. Najwyżej wpadnę na jedną popijawę bez noclegu.
Ps.Tylko w razie czego nie wciskajcie mi dynksu bo łeb mam słaby albo to wpływ utraty masy
To jest Polska i tu się pije. Miczi musisz sobie zadać jedno ważne pytanie - czy jesteś prawdziwym Polakiem?

A poza tym denaturatu nikt Ci tu nie będzie wciskał, to jest kulturalne towarzystwo. Wyłącznie czysty spirytus, dla Ciebie zrobimy wyjątek mimo żeś kabel - pół na pół z wodą gazowaną i cytrynką, taki szprycer trochę.
 
Wstępnie jadę, jak zdam maturę w tym czasie papiery się zanosi na studia itp., ale chyba przed/po wyjeździe da radę
Ps.Tylko w razie czego nie wciskajcie mi dynksu bo łeb mam słaby albo to wpływ utraty masy
Będzie bimber. Jak ładnie poprosisz to Ci zostawię łyka.
 
Ja się niestety na razie nie deklaruje. Najwyżej wpadnę na jedną popijawę bez noclegu.

To jest Polska i tu się pije. Miczi musisz sobie zadać jedno ważne pytanie - czy jesteś prawdziwym Polakiem?

A poza tym denaturatu nikt Ci tu nie będzie wciskał, to jest kulturalne towarzystwo. Wyłącznie czysty spirytus, dla Ciebie zrobimy wyjątek mimo żeś kabel - pół na pół z wodą gazowaną i cytrynką, taki szprycer trochę.

Czytałem poprzedni temat o wierszach i tak mi zrył banie że teraz wszystkie posty czytam wierszem :boystop:

"Ja się niestety na razie nie deklaruje.
Najwyżej wpadnę na jedną popijawę bez noclegu.

To jest Polska i tu się pije.
Miczi musisz sobie zadać jedno ważne pytanie -
czy jesteś prawdziwym Polakiem?

A poza tym denaturatu nikt Ci tu nie będzie wciskał,
to jest kulturalne towarzystwo. Wyłącznie czysty spirytus,
dla Ciebie zrobimy wyjątek mimo żeś kabel -
pół na pół z wodą gazowaną i cytrynką,
taki szprycer trochę."

Najpierw stwierdziłem że słaby z Ciebie pisarz, dopiero później przemyślałem że to mi się w bani zakotłowało:joe:
 
Back
Top