Wiedzmin 3 - GameZone

No właśnie czytam na forum CPDR, ze zjebali ten system XP konkretnie, Chmurson narzekał na szybkie levelowanie to teraz człowiek będzie bał się eksplorować świat bo przyznawanie PD zrobiło się w ciul chore. Teraz za questa z zadania głównego dostajemy 5-10 punktów, za zadania poboczne ciągle zdarza się dostać okrągłe zero. Obecnie mając 20 lvl nie wiem za co się zabrać. Główne wątki niższe = 5 PD, zadania szare - 0 PD, co jeszcze lepsze im większy lvl zadania (czerwony), wyższy od naszego tym niej dostajemy XP.

No! To mi się podoba! :lol: To chyba podłączę konsolę do sieci i ściągnę tego patcha!
 
Ja wczoraj ruszyłem z zadaniami z wątku głównego, i niestety ale również wpadło mi sporo expa za robienie jakichś pierdół, i przez to teraz mam kilka zadań, za które nie dostanę nic, bo ich wymagany lvl jest o 6 niższy niż mój.
God damn it! (cartman style)
 
Ja wczoraj ruszyłem z zadaniami z wątku głównego, i niestety ale również wpadło mi sporo expa za robienie jakichś pierdół, i przez to teraz mam kilka zadań, za które nie dostanę nic, bo ich wymagany lvl jest o 6 niższy niż mój.
God damn it! (cartman style)

No właśnie na to narzekam cały czas. Jaki to otwarty świat jak trzeba robić zadania w kolejności, w której zażyczyli sobie programiści. To jest liniowy shit, a nie otwarty świat. Gra genialna, ale jak nie robisz w kolejności zadań, to nici z zabawy. Posuwanie fabuły dla posuwania fabuły, zamiast czerpać satysfakcję z gry. Jak teraz spotkam jakiegoś bossa i go ubiję jak psa bo zdążyłem na pobocznych się wylevelować to co mam myśleć? Zepsuje mi to odbiór gry, bo z tym konkretnym bossem powinienem się pomęczyć. Idź pan w ch... znowu się denerwuję :D. Nie gram w Wiedźmina od dwóch dni z wyżej opisanego powodu, bo nie chcę się frustrować. Dla mnie ten patch jest zajebisty.
 
Tylko szkoda, ze wcześniej na to nie wpadli. Ponoć nie ma level capu, a jednak ktoś gdzieś w plikach znalazł 70 lvl. Redzi mieli pełne portki bo levelowanie było debilnie zrobione i w tak szybkim tempie to te zapowiadane fabularne DLC nie byłyby żadnym wyzwaniem dla postaci >50 poziomu. Inna sprawa, że po tym patchu nie da się zrobić platyny na PS4, bo zabraknie ... doświadczenia xD
 
A ja dzisiaj 15 razy zginąłem próbując zabić gryfa, tego na samym początku gry.
Totalny nie ogar jestem :wall:
Za godzinkę ciąg dalszy prób, muszę ostygnąć, bo pad poleci w ścianę.
Ogólnie to też Wam klatkuje na konsoli ?
 
A ja dzisiaj 15 razy zginąłem próbując zabić gryfa, tego na samym początku gry.
Totalny nie ogar jestem :wall:
Za godzinkę ciąg dalszy prób, muszę ostygnąć, bo pad poleci w ścianę.
Ogólnie to też Wam klatkuje na konsoli ?
Ja miałem tak, że jak grałem u dziadka na TV, który niby jest MEGA, jakieś tam 2000 Hz, ponad 50 cali i dużo dupereli, których nie rozumiem, to gra potrafiła mi przycinać np podczas przechadzki po bagnach. Jak gram na swoim, który powinien niby być gorszy poważny spadek fps odczułem tylko w Novigradzie podczas burzy, a tak poza tym to nic nie odczułem, chociaż wiem, że na pewno są spadki, ale widocznie dla mojego oka zbyt małe :D
 
A ja dzisiaj 15 razy zginąłem próbując zabić gryfa, tego na samym początku gry.
Totalny nie ogar jestem :wall:
Za godzinkę ciąg dalszy prób, muszę ostygnąć, bo pad poleci w ścianę.
Ogólnie to też Wam klatkuje na konsoli ?
Spróbuj zmienić poziom trudności :)

Ja mam problem w zadaniu "Jak pech to pech".
Mam przeczytać list, a ten po podniesieniu go z ziemi nie pojawił się w moim ekwipunku.
 
Spróbuj zmienić poziom trudności :)

Ja mam problem w zadaniu "Jak pech to pech".
Mam przeczytać list, a ten po podniesieniu go z ziemi nie pojawił się w moim ekwipunku.
Właśnie to zrobiłem, bo już mnie delikatnie mówiąc chuj strzelał :lol:
 
dzięki, szukam sobie jakiegoś sensownego lapka, do pracy, doty/starcrafta i sporadycznie gier jak wiedźmin.
 



Tutaj masz filmik do 840M.

Ogolnie jak masz juz cos kolo 3k na lapka to szukaj czegos z GTX850M - jest prawie 2 razy szybszy niz 840M, a roznica cenowa niewielka.

np.

http://www.x-kom.pl/p/203283-notebo...q-4gb-750-dvd-win8-gtx850.html?ceneo_spo=true

Ale na pewno znajdziesz tez cos tanszego - moze jakis Acer bez preinstalowanego systemu.

Na 850M pograsz juz spokojowo na srednich ustawieniach + uruchomi wszystkie inne obecne gry w Medium/High.
 
Pany, sorry że tak męczę buły, ale jeszcze MSI rzucił mi się w oczy
http://www.x-kom.pl/p/231900-notebo...70-leopard-pro-i5-4210h-16gb-500-gtx850m.html
Już lepszy będzie ten wariant, imo: http://allegro.pl/msi-gp60-leopard-pro-i5-8gb-128ssd-1tb-gtx950m-fhd-i5432530416.html

Mniejsza, 15.9 calowa matryca, dysk SSD pod Windę na złączu mSATA, który przyśpiesza znacząco pracę systemu (posiadam to rozwiązanie w swoim y580 i nie wyobrażam sobie już pracy na laptopie wyposażonym tylko w dysk HDD), lepsza grafika (GTX950).
 
MSI bardzo podobne do tego Asusa, ktorego wrzucilem, wiec bierz tanszego, ale kolega wyzej wrzucil ci najlepsza opcje tj. lenovo z gtx960M, jeszcze szybsze i nowsze niz GTX850M
 
Warto dodać, że laptopy od MSi wyposażone są zazwyczaj w plastikowe, odpustowe obudowy (na czymś muszą ciąć koszty). W tym modelu jest, wydaje mi się, podobnie w tej kwestii.

Z kolei, ten model laptopa od Lenovo nie posiada napędu optycznego.
 
Udało Wam się skompletować wszystkie ulepszenia cechu kota? Ja byłem święcie przekonany, że tak, ale brakuje mi ulepszenia srebrnego miecza ... i tu pojawia się problem. Znacznik na mapie pokazuje mi jakiś dom (dach/piwnicę/kanały?) w Novigradzie jednak nic tam nie ma, przynajmniej ja nic nie widzę. Znalazłem na necie mapkę i filmik gdzie niby jest ten schemat, jednak ja już tam byłem i miejsce jest puste.

Witcher_3_Superior_Feline_Silver_Sword_2.jpg




A tak w ogóle wracając do tematu Yennefer to wg mnie był to najtrudniejszy quest w grze.
wiedząc, ze jest szansa żeby zamoczyć robiłem wszystko po jej myśli, pierwszy raz (i ostatni) na przekór swoim przekonaniom. Najpierw trzy razy się przebierałem, żeby spodobał jej się strój, a później dwa razy odmówiłem wypicia alko, nawet z jarlem, którego uprzednio zbiłem po mordzie. I to wszystko dla wirtualnej cipki - ostatecznie scena na jednorożcu zostawiła u mnie gorzki posmak.
 
Schemat jest w tym miejscu gdzie masz znacznik, trzeba trochę poskakać i powinien być w jednym z domów w novigradzie.
 
Udało Wam się skompletować wszystkie ulepszenia cechu kota? Ja byłem święcie przekonany, że tak, ale brakuje mi ulepszenia srebrnego miecza ... i tu pojawia się problem. Znacznik na mapie pokazuje mi jakiś dom (dach/piwnicę/kanały?) w Novigradzie jednak nic tam nie ma, przynajmniej ja nic nie widzę. Znalazłem na necie mapkę i filmik gdzie niby jest ten schemat, jednak ja już tam byłem i miejsce jest puste.

Witcher_3_Superior_Feline_Silver_Sword_2.jpg




A tak w ogóle wracając do tematu Yennefer to wg mnie był to najtrudniejszy quest w grze.
wiedząc, ze jest szansa żeby zamoczyć robiłem wszystko po jej myśli, pierwszy raz (i ostatni) na przekór swoim przekonaniom. Najpierw trzy razy się przebierałem, żeby spodobał jej się strój, a później dwa razy odmówiłem wypicia alko, nawet z jarlem, którego uprzednio zbiłem po mordzie. I to wszystko dla wirtualnej cipki - ostatecznie scena na jednorożcu zostawiła u mnie gorzki posmak.

jak podejdziesz do sciany gdzie pokazuje ci znacznik bedzie tam drabina , do gory, chatka i jest w ktoryms pokoju :)
 
Skellige to jest bajka, mogę wspiąć się na jakiś szczyt czy wzgórze na wyspie i przez klika minut podziwiać widoki - coś pięknego.

Do tego ilość zadań jest tam przytłaczająca, nie wiem kiedy ja to skończę.
 
Skellige to jest bajka, mogę wspiąć się na jakiś szczyt czy wzgórze na wyspie i przez klika minut podziwiać widoki - coś pięknego.

Do tego ilość zadań jest tam przytłaczająca, nie wiem kiedy ja to skończę.
Więcej zadań niż w velen?
 
Wczoraj dopiero wbiłem na Skellige i rzeczywiście - wspaniała miejscówka. Nie tylko jeśli chodzi o widoczki, ale klimat (ludność, ich zwyczaje, sposób bycia). Coś pięknego. No i inne motywy muzyczne, bardzo klimatyczne.
 
Mam pytanie oglądałem na you tube bitwę w kaer mohren nie gram w wiedzmina ale chciałbym wiedzieć dlaczego dziki gon ściga ciri
 
Back
Top