Wiedzmin 3 - GameZone

RaphTaba

ONE FC
Middleweight
Macie tutaj porównanie grafiki Wiedźmina:

PC vs PS4


PC na min vs PC na max


I szczerze, to ja na pierwszy rzut oka nie widzę różnicy między PC a PS4, a włączyłem sobie ten filmik na swoim nowym Samsungu, który został kupiony z okazji tejże premiery :cool:
 
Macie tutaj porównanie grafiki Wiedźmina:

PC vs PS4


PC na min vs PC na max


I szczerze, to ja na pierwszy rzut oka nie widzę różnicy między PC a PS4, a włączyłem sobie ten filmik na swoim nowym Samsungu, który został kupiony z okazji tejże premiery :cool:

Warto zaznaczyć, że te porównania dotyczą wersji PC Preview (stary build) bez day-1 patcha.
 
Tutaj jest ponoć PC Ultra - dla laika takiego jak ja, praktycznie nie widać różnicy.

 
Co ja przeczytałem właśnie? Powiedzcie mi, że to troll albo czegoś nie ogarniam :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

 
Ja gram od wczoraj. Gra piekna ale nawet na PS4 sa bledy. Za kazdym razem gdy odpalam gre Gwinta dostaje blad CE-34878-0 ktory przesladowal juz wiele gier na PS4. Lipa.
 
Kurwa ,się stałem jeszcze większym biedakiem dziś, nie mam nawet na czym odpalić wiedźmina.
Nic tylko liczyć ,że kirasówka najblizsza wejdzie
 
Ja pierniczę wszyscy maja lepsze kompy lub mają konsole.Mi zostało czytać sagę.

Jeżeli nie przeczytałeś Sagi, to dobrze dla Ciebie, że nie masz na czym grać w Wiedźka 3. Przeczytaj 8 książek o przygodach Geralta z Rivii, dopiero wtedy zrozumiesz znaczenie trzeciej części. O ile jeszcze w pozostałe da się grać bez znajomości sagi, o tyle bez poznania historii Cirilli nie powinno się siadać do trzeciej części, taka jest moja opinia.
 
Jeżeli nie przeczytałeś Sagi, to dobrze dla Ciebie, że nie masz na czym grać w Wiedźka 3. Przeczytaj 8 książek o przygodach Geralta z Rivii, dopiero wtedy zrozumiesz znaczenie trzeciej części. O ile jeszcze w pozostałe da się grać bez znajomości sagi, o tyle bez poznania historii Cirilli nie powinno się siadać do trzeciej części, taka jest moja opinia.

Kwestia wakacji.A i tak z konsolą się raczej mogę pożegnać.Dowiedziałem się,ze jestem większym biedakiem niż 90% osób które znam
 
Mam pytanie do osób które już grają. Na początku gry po wybraniu poziomu trudności jest coś o wyborach dokonanych w W2. Ja włączyłem to drugie czyli chyba nie symuluj. Trzeba było kliknąć w symuluj, żeby jakieś przypomnienie o wyborach w 2 było ?
 
Ja wybrałem właśnie symulację, ale i tak jak na razie nic mnie nikt o wybory z W2 nie pytał.

@kokaina
a czy ten błąd nie pojawia się przypadkiem podczas "pasowania" ruchu w turze?
 
Ja wybrałem właśnie symulację, ale i tak jak na razie nic mnie nikt o wybory z W2 nie pytał.

@kokaina
a czy ten błąd nie pojawia się przypadkiem podczas "pasowania" ruchu w turze?

Dokladnie tak. W trakcie pasowania. Ale wylaczem konsole. Wlaczylem jeszcze raz i narazie jest OK. Sam gwint wkreca na maxa :D Mega klimat!
 
@michi972 współczuję ziom, pamiętam jaki to był u mnie ból z Mass Effectem 3, zagrałem chyba dopiero ze 2 lata po premierze. Życzę żebyś w Wieśka zagrał szybciej ;)


Czyli nie ma opcji wgrania save'a? Ciekawi mnie ta mechanika wyborów. Tylko kuuurde ja dopiero za jakiś tydzień do Was dołączę wiedźminocholiki :D
 
@michi972 współczuję ziom, pamiętam jaki to był u mnie ból z Mass Effectem 3, zagrałem chyba dopiero ze 2 lata po premierze. Życzę żebyś w Wieśka zagrał szybciej ;)


Czyli nie ma opcji wgrania save'a? Ciekawi mnie ta mechanika wyborów. Tylko kuuurde ja dopiero za jakiś tydzień do Was dołączę wiedźminocholiki :D

Ani w ufc ani wieśka kasę niby mam ,ale co u mnie mama wymyśla to masakra...Ja pierniczę kurna .Jak nie mogę kupić,mimo że kasę mam to chyba tylko kirasówki grać zostaje
 
Panowie dziś kupiłem Wiedźmina i mam problem. Mam i7 3630QM, GeForce GT 650M, 8 gb ramu a mimo to na najniższych ustawieniach gra się zacina, wie ktoś w czym może być problem?
 
Panowie dziś kupiłem Wiedźmina i mam problem. Mam i7 3630QM, GeForce GT 650M, 8 gb ramu a mimo to na najniższych ustawieniach gra się zacina, wie ktoś w czym może być problem?

Dobre pytanie. Wgrałeś nowe stery?
 
Mam pytanie do osób które już grają. Na początku gry po wybraniu poziomu trudności jest coś o wyborach dokonanych w W2. Ja włączyłem to drugie czyli chyba nie symuluj. Trzeba było kliknąć w symuluj, żeby jakieś przypomnienie o wyborach w 2 było ?
Ktos juz to ogarnal? Bo szczerze mowiac nadal nie wiem co wybrac. Mam savy na dysku i fajnie byloby je wykorzystac. Ten npc od wyborow jest tylko na konsoli?
 
To ja dorzucę coś od siebie. Gram na PS4 i póki co gra tylko raz mi przycięła podczas rozmowy, co akurat mi w ogóle nie przeszkadzało. Błąd z grą w gwinta po naciśnięciu trójkąta mi się pojawia za każdym razem, ale jeżeli trójkąt przytrzymam (bo żeby spasować trza przytrzymać), to działa jak powinno (muza w gwincie i opisy kart :heart:). Wybory, to domyślam się, że będzie to jakoś pod koniec, albo po przejściu tej pierwszej lokacji. Ogólnie grałem jakieś 2h dopiero bo niestety młodszy brat nie ustępuje mnie na krok i jedyny moment na odpalenie Wieśka to kiedy on śpi (czyli około dwunasta w nocy) Jeżeli macie zapisy gry z dwójki (PC), to na dole zarzucam filmikiem.
 
Fajnie, że w Wieśku wybory moralne są tak nieoczywiste.
Spoiler dla Chmursona i Hubiego xD
Niby kierujemy się etyką i postępując prawo oddałem winnego podpalacza do kowala, któremu ten pierwszy spalił dobytek i co z tego mam, gorzki posmak - koleś od razu ląduje na stryczku.
Dziewcze zaatakowane przez gryfa dogorywa i chociaż wiem jakie będą tego konsekwencję, oddaję zielarce Jaskółkę (elixir) który może pomóc rannej lub sprawić, ze umrze w jeszcze większych męczarniach ... co się dzieje? Czytam, że dziewczyna przezywa, jestem happy, czytam dalej, jednak elixir zrobił z niej warzywo - i tu kłania się największy bug gry jaki zaobserwowałem (oprócz filmików gdzie koń mi zaglądał do izby przez okno, w gospodzie w Białym Sadzie :rofl:) ... wracam za jakiś czas do zielarki, rozmawiam z nią w domu, a za chwilę otwierają się drzwi, a dziewczyna jakby nigdy nic wpada do chałupy, kładzie się na łóżku i idzie spać :lol:
Humor jak zawsze świetny, Geralt jak to wytrawny detektyw, słuchając, ze pewien myśliwy jest odmieńcem proponuje mu pomoc w zwalczeniu lykanotropii ... heheszki, miałem przeczucie, ze koleś mu tak odpowie i tym większą radochę, jak rzeczywiście tak się stało xD

Po zaledwie paru godzinach, już mogę to stwierdzić, Dragon Age nie ma startu do Wiedźmina. Idę wreszcie zapolować na gryfa...
 
A ja nazywalem folder "The Witcher 2" i sie dziwilem w czym problem... I teraz nie wiem czy zaczynac od nowa (z 2h juz gralem), bo jesli pozniej pojawi sie ten koles przy ktorym mozemy wybrac nasze wybory z dwojki, to raczej duzo nie strace.
 
Mi udalo sie poradzic z Gwiintem w taki sposob. Wylaczylem konsole. Wylaczylem net. Wlaczylem konsole i na nowo skonfigurowalem polaczenie. Od tego momemntu ani razu nie poszla zawieszka. Ja gralem do poznych godzin nocnych i dopiero wstalem ;)
 
Pany od Wieśka 3, mam pytanie. Jest na okładce, czy w instrukcji słowo o blokadzie grania w innych krajach, niż Polska? Pytam, bo kupiłem kiedyś polskie wydanie Skirima i na wyspach mi nie poszedł. Wiedźmin 2, za to chodził bez zarzutu.

To jak, jest w Wiedźminie 3 blokada regionalna, czy nie?:hi:
 
Back
Top