Wiedzmin 3 - GameZone

Nie ma zadnej blokady.

Swoja droga czy tylko mnie wkurwia ten maly tekst? To 1 gra na PS4 przy ktorej musze grac 2m od TV. Z tego co widze to na reddecie goraca dyskusja z tego tytulu ;) Nie wierze, ze nikt u nich nie testowal gry z kanapy. Masakra.
 
Redzi już nie wypuszczą edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 nie :(? Bo ludzie niezłe jaja sobie robią w necie, kolekcjonerska kosztowała 419zł, a teraz sobie śpiewają za samą figurkę 399zł i do tego jeszcze 160zł za medalion xD
 
No to ja się przy okazji pochwalę, że właśnie zamówiłem Wieśka w zestawie z PS4. Jutro i może w piątek sobie trochę pogram, a potem jadę na KSW :)

Trzeba wykombinować parę dni urlopu :P
 
Panowie, jak dostalem cynk od komendeta nilgaardu ze yennefer jest w wyzimie, to jezeli tam sie juz udam to bede mogl wrocic pod bialy sad zeby dokonczyc zadania poboczne? zostalo mi jeszcze pare znakow zapytan na mapie
 
W poniedziałek w krakowskiej galerii chodził gość przebrany za wiedźmina i były porozstawiane jakieś xboxy czy co, to pewnie dało się zagrać w grę, ale co do tego pewności nie mam. Ot tak w temacie.
 


framedrop station 4 vs lunchbox one :lol:


Serio podziwiam ludzi, którzy potrafią grać w gry na ~25fps i jeszcze przy niskiej rozdzielczości. Nie wspomnę już o doczytywaniu tekstur, które jest tak żałosne, że ja bym nigdy takiego produktu na rynek nie wypuścił (Wiesiek 3).
Ciesze się, że nie poddałem się hypeowi i do dnia dzisiejszego nie kupiłem ps4 (i nie zanosi się, może pod koniec 2016).

Nie chcę nikogo atakować, grajcie na czym chcecie, ot taka moja opinia.
 
Panowie, jak dostalem cynk od komendeta nilgaardu ze yennefer jest w wyzimie, to jezeli tam sie juz udam to bede mogl wrocic pod bialy sad zeby dokonczyc zadania poboczne? zostalo mi jeszcze pare znakow zapytan na mapie
Będziesz mógł. Twórcy już dawno o tym informowali.
BTW wszelakie treści związane z zadaniami fabułą itp dawajcie do spoilerów. Ja np jeszcze nie doszedłem do tego komendanta, a teraz już wiem co mi powie :P
 
Panowie, jak dostalem cynk od komendeta nilgaardu ze yennefer jest w wyzimie, to jezeli tam sie juz udam to bede mogl wrocic pod bialy sad zeby dokonczyc zadania poboczne? zostalo mi jeszcze pare znakow zapytan na mapie

Ten sam problem ale pierdole nigdzie nie jade.Eksploracja,annihilacja,masturbacja.Dopoki mi moje skillsy pozwola.Spojlujemy w tym temacie czy nie ?
 
Był ktoś już w miejscu mocy na Cmentarzu Białego Sadu? Udało mi się spierdolić przed tym upiorem do tej krypty, ale dalej kraty. Trzeba zabić tego ducha, czy jest do tego jakieś oddzielne zadanie?
 
Był ktoś już w miejscu mocy na Cmentarzu Białego Sadu? Udało mi się spierdolić przed tym upiorem do tej krypty, ale dalej kraty. Trzeba zabić tego ducha, czy jest do tego jakieś oddzielne zadanie?
Trzeba go pizgac, on zniknie a potem pojawi sie w krypcie i drzwi sie otworza.Tam go trzeba wykonczyc
 
Panowie, jak dostalem cynk od komendeta nilgaardu ze yennefer jest w wyzimie, to jezeli tam sie juz udam to bede mogl wrocic pod bialy sad zeby dokonczyc zadania poboczne? zostalo mi jeszcze pare znakow zapytan na mapie
Podobno Biały Sad to jedyna lokacja do której nie można wrócić po jej opuszczeniu.
 
Co do wyborów z Wieska 2 to jak ktoś jeszcze nie wie, po opuszczeniu Białego Sadu przychodzi jakiś koleś i zadaje Geraldowi 5 czy 6 pytań odnośnie tego jak postąpił w poprzedniej części ... problem polega na tym, ze ja nie pamiętam już co wtedy zrobiłem :lol:

Troszkę głupie są te zadania poboczne, a raczej sposób jak na nie trafiamy, bo o ile ciekawe miejsca są zaznaczone od początku na mapie "?" to już te oznaczone "!" pojawiały mi się dopiero jak były w zasięgu minimapy, więc wychodzi na to, że można jakieś przeoczyć.
 
O dobrze wiedziec. Ja mniej wiecej pameitam, chociaz przechodzilem 2 ze trzy razy za kazdym razem innaczej ;P.

Ja czyszcze Bialy Sad w takim razie caly ze wszystkich pobocznych. W ogole jaki ta gra ma nieziemski klimat. Ide sobie przez most. Widze, ze w wodzie cos miga. Nurkuje i znajduje tam zatopiony powoz ze skrzynia i rozkazami. Czytam rozkazy, ze zostal napadniety konwoj przewozacy skarb gdzies na polnoc. Potem sie okazuje, ze konwoj przewozil wodke, najebal sie i przeciwnicy ich rozwalili. MEGA!
 
Mam nadzieje, że w dalszych lokacjach otrzymywanie pobocznych questów nie będzie odbywało się tylko za pomocą tablicy ogłoszeń (dalej - znaki zapytania), tylko również coś w deseń Skyrima, tzn. na przykład po rozmowie z jakimś wieśniakiem na ulicy itd.
 
Dokładnie, ale trzeba te smaczki czytać bo inaczej ominie nas sporo radochy z gry.
Ja w praktyce (chyba) zrobiłem wszystko w Białym Sadzie i ruszyłem dalej. Brakowało mi miejsca w ekwipunku, ale zwiększyłem do 90. Z kasą krucho bo przedmiotów nie sprzedaję tylko rozmontowuję z myślą, że może kiedyś coś się przyda, a i tak jak chcę zrobić ten miecz wiedźmiński z jednego questu to mi brakuje jakiegoś zielonego pyłu.
A Wieśka jakiego robicie? Ja tam walę wszystko w szermierkę i póżniej w jakieś znaki.
@Solaris
Zadania poboczne/poszukiwania dostajesz też znajdując jakiś przedmiot lub w miejscach z wykrzyknikiem.
 
Mam nadzieje, że w dalszych lokacjach otrzymywanie pobocznych questów nie będzie odbywało się tylko za pomocą tablicy ogłoszeń (dalej - znaki zapytania), tylko również coś w deseń Skyrima, tzn. na przykład po rozmowie z jakimś wieśniakiem na ulicy itd.

Ja w Bialym Sadzie wyrwalem takie jedno zadanie. Wiec pewnie dalej bedzie tego wiecej.
 
Nie ma zadnej blokady.

Swoja droga czy tylko mnie wkurwia ten maly tekst? To 1 gra na PS4 przy ktorej musze grac 2m od TV. Z tego co widze to na reddecie goraca dyskusja z tego tytulu ;) Nie wierze, ze nikt u nich nie testowal gry z kanapy. Masakra.

No niestety trzeba grać siedząc blisko, po paru godzinach oczy bolą od tej małej czcionki.
Redzi już nie wypuszczą edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 nie :(? Bo ludzie niezłe jaja sobie robią w necie, kolekcjonerska kosztowała 419zł, a teraz sobie śpiewają za samą figurkę 399zł i do tego jeszcze 160zł za medalion xD

Ja zamówiłem pre order i dostałem brelok którego cena na fakturze to 1 zł. Ale to chyba nie to samo co ten medalion
 
Ten sam problem ale pierdole nigdzie nie jade.Eksploracja,annihilacja,masturbacja.Dopoki mi moje skillsy pozwola.Spojlujemy w tym temacie czy nie ?
Przecież napisałem tuż nad tobą, że można wrócić (przynajmniej tak twórcy mówili, ponieważ sam jeszcze nie doszedłem do tego momentu).
Ogólnie wszyscy spojlerują, to OFICJALNIE ogłaszam, że nie wchodzę więcej w ten temat.
 


framedrop station 4 vs lunchbox one :lol:


Serio podziwiam ludzi, którzy potrafią grać w gry na ~25fps i jeszcze przy niskiej rozdzielczości. Nie wspomnę już o doczytywaniu tekstur, które jest tak żałosne, że ja bym nigdy takiego produktu na rynek nie wypuścił (Wiesiek 3).
Ciesze się, że nie poddałem się hypeowi i do dnia dzisiejszego nie kupiłem ps4 (i nie zanosi się, może pod koniec 2016).

Nie chcę nikogo atakować, grajcie na czym chcecie, ot taka moja opinia.


Nie odczuwa sie tego tak podczas rozgrywki. Ja preferuje tez ~60 FPS w gore i raczej na PC, ale obecnie grajac na PS4 te spadki zdazaja sie sporadycznie i w ogole nie skupiam sie na tym. Gra sie plynnie i przyjemnie. Nie jest to takie odczucie jak masz spadki fpsow grajac w FPS'a czy jakies MMO.
 
Doczytuje bardzo tekstury na ps4?
Wszędzie ten Wiedźmin, a tu nie ma kasy jeszcze na grę, proszę oznaczajcie spoilery :cry:
 
Kusze dostajesz dopiero podczas wykonywania zadania wątku głównego.
Wciskasz L1, wybierasz kusze i strzelasz R1.
 
A ja uważam,że nie ma żadnej szansy aby to wyglądało tak jak w tych pamiętnych zapowiedziach. Narobili szumu a w rzeczywistości dostaniemy graficznie zupełnie inną gre i żadne zmiany ustawień nie są w stanie aż tak zmienić gry. Te mapy wyglądają całkowicie inaczej. Nie ma szans. Tak czy inaczej, może trochę szkoda, bo narobili smaku na wybitną grafikę, ale osobiście, dla mnie to nie ma większego znaczenia. Odpalę grę i w ciągu kilku minut zapomnę o tych ich szumnych zapowiedziach. Mam nadzieje,że teraz pracę nad Cyberpunk 2077 w końcu ruszą pełną parą.

A jednak:

http://gamezilla.komputerswiat.pl/n...eby-wiedzmin-3-na-pc-wygladal-jak-w-2013-roku

Po 2 dniach cos takiego, pewnie jak troche nad tym posiedza to bedzie wygladalo w 100% jak na zapowiedzi.
 
Back
Top