Wiedzmin 3 - GameZone

Rzeczywiście ta najnowsza łatka nieźle pojebała. Niektórym podobno na ps4 zapisy gry pokasowało.
Ehh co mnie pokusiło żeby to aktualizować. Niech to naprawiają jak najszybciej, bo ulepszony rynsztunek kota czeka
 
Widocznie źle zrozumiałem. Myślałem, że @Sedno dopiero po ulepszeniu nie mógł go założyć, a nie że cały czas go miał na sobie, ale i tak z tego co piszecie musieli podnieść ten próg lvl żeby nosić daną zbroje/ulepszenie.
 
Ma ktoś staty rynsztunku szkoły Wilka? Bo na necie są wszystkich szkół, tylko Geraltowej nie mogę znaleźć,a nie wiem czy warto zamieniać z kociego rynsztunku..
 
Ma ktoś staty rynsztunku szkoły Wilka? Bo na necie są wszystkich szkół, tylko Geraltowej nie mogę znaleźć,a nie wiem czy warto zamieniać z kociego rynsztunku..
Utracisz bonus ten z umiejętności z szkoly kota a statystyki nie sa takie zajebiste.
 
Właśnie obczaiłem, że mój mistrzowski rynsztunek kota też jest na 34 lvl (mam 32) i póki go nie ściągnę, to mogę w nim biegać.
 
Właśnie obczaiłem, że mój mistrzowski rynsztunek kota też jest na 34 lvl (mam 32) i póki go nie ściągnę, to mogę w nim biegać.
To nie ściągaj:) Ja musiałem do questa ściągnąć miecze.
Dzisiaj pierwszy raz na PS4 mi grę wywaliło, jak tłukłem trolle.
Tyle męczenia się na darmo :(
 
Zrobił ktoś z was zadanie "Pełna kolekcja kart" (czy jakoś tak). Chciałem ogarnąć sobie wszystko na 100%, ale w tym zadaniu nawet strony mi nie pomagają, np ta: http://gwentcards.com/
Nie mam np karty Imlerith, a na tej stronie pisze "Randomly earned"... Czyli co? Mam biegać i ogarniać sobie inne rzeczy i a nuż mi się trafi, albo i nie... Trochę chujnia.
 
Trafiłem do Ker mohren ( chyba tak się piszę ) dużo jeszcze przede mną głównej fabuły?
 
Zrobił ktoś z was zadanie "Pełna kolekcja kart" (czy jakoś tak). Chciałem ogarnąć sobie wszystko na 100%, ale w tym zadaniu nawet strony mi nie pomagają, np ta: http://gwentcards.com/
Nie mam np karty Imlerith, a na tej stronie pisze "Randomly earned"... Czyli co? Mam biegać i ogarniać sobie inne rzeczy i a nuż mi się trafi, albo i nie... Trochę chujnia.

Ja mialem wszystkie i to dosc wczesnie, gralem po prostu z kupcami czy barmanami w kazdej wsi/miescie. Jesli przestaniesz otrzymywac karty za zwyciestwo, to zdobyles juz wszystkie karty przyznawane "losowo".
 
Ja mialem wszystkie i to dosc wczesnie, gralem po prostu z kupcami czy barmanami w kazdej wsi/miescie. Jesli przestaniesz otrzymywac karty za zwyciestwo, to zdobyles juz wszystkie karty przyznawane "losowo".
Tylko jest tak, że od każdego gościa (kupca/zbrojmistrza itp.) możesz wygrać tylko jedną kartę. Ja też starałem się grać z każdym i zawsze sprawdzałem czy ktoś nie sprzedaje kart. Teraz mam taki problem, że do kogo nie podbije, to już z nim grałem, a brakuje mi z trzech kart :cry:
 
Serio gracie w tego Gwinta? Ja do tego nie mam cierpliwości, nie podoba mi się ten element gry. Wolałem kości
 
Też tak miałem do pewnego momentu, dałem ciała i nie wygrałem unikatowej karty u Barona i na przyjęciu z Triss, później jednak ta się wciągnąłem, ze podróżowałem z wioski do wioski, żeby ograć wszystkich kupców itp.
Talia to oczywiście Cesarstwo Nilfgaardu.

 
Last edited:
Ja mam wszystkie unikaty, a sam gwint strasznie mnie wciągnął od samego początku. Szkoda tylko, że teraz kiedy mam prawie wszystkie karty nawet nie muszę myśleć jak gram. Wystarczy, że lecę oklepanym schematem i już. Dlatego teraz co grę zmieniam frakcje, wcześniej grałem tylko Królestwami Północy.
W sumie gra też się robi w pewnym momencie strasznie banalna. Gram do samego początku na najtrudniejszym poziomie (Droga ku zagładzie?) i o ile na początku padałem dość często, to po wczuciu się w mechanikę i dodaniu parunastu punktów walka nie jest już wyzwaniem. Tak jak kiedyś nałogowo zapisywałem co każdego jednego ubitego potwora, teraz DOSŁOWNIE od odpalenia gry zapisuję tylko raz, przed jej wyłączeniem.
 
Skończyłem wiedźmina prawie zostały mi tylko rozgrywki gwinta do ogrania. Niestety nie nie wbiłem części trofeów bo redzi np wyłączyli walki na pięści po wykonaniu misji o pasy mistrzowskie w danych lokacjach. Co zmusza mnie do ponownego przejścia gry, a czego nie chce mi się uczynić. Zakończenie najbardziej pozytywne uzyskałem.

Druga sprawa pobierał ktoś na PS4 nową łatkę? Myślę że 7,5 GB to lekka przesadza chyba że znajdują się w niej już ukryte questy które będą odblokowane w następnych aktualizacjach, ale mimo wszystko to troche zbyt dużo. Moje pytanie czy aktualizacja psuje na PS4 możliwość włączenia starych save?
 
Skończyłem wiedźmina prawie zostały mi tylko rozgrywki gwinta do ogrania. Niestety nie nie wbiłem części trofeów bo redzi np wyłączyli walki na pięści po wykonaniu misji o pasy mistrzowskie w danych lokacjach. Co zmusza mnie do ponownego przejścia gry, a czego nie chce mi się uczynić. Zakończenie najbardziej pozytywne uzyskałem.

Druga sprawa pobierał ktoś na PS4 nową łatkę? Myślę że 7,5 GB to lekka przesadza chyba że znajdują się w niej już ukryte questy które będą odblokowane w następnych aktualizacjach, ale mimo wszystko to troche zbyt dużo. Moje pytanie czy aktualizacja psuje na PS4 możliwość włączenia starych save?
Mi teraz już wszystko normalnie działa po aktualizacji, a nawet naprawiła mi jeden bug, który uniemożliwiał wystartowanie w jednym wyścigu.
 
Sory za post pod postem, ale nadal mam problem z zadaniem "Pełna kolekcja kart". Z tego co wyczytałem na różnych stronach/forach brakuje mi jednej karty, a dokładnie jednego z dwóch żywiołaków ognia. Z tego co ludzie piszą oba powinny wypadać losowo podczas pierwszej wygranej z kupcem/karczmarzem/kowalem/itp. Udało mi się znaleźć w Novigradzie dwóch kupców, z którymi jeszcze nie grałem, ale po wygraniu dostałem jedynie 20 koron, co dziwne nie dostałem nawet żadnej skóry, ani nic z tych śmieci. Macie może jakiś pomysł, co jeszcze mógłbym spróbować w takiej sytuacji?
 
Zbugowany wilkołak kuźwa teraz nie mogę zakończyć zlecenia :/ Ogólnie na tej wersji 1.7 gra dziwnie mi chodzi. Jakieś pomysły ? Próbowałem już wyłączyć konsole / grę załączyć jeszcze raz ale dalej to samo :(
Zlecenie : Najgroźniejszy potwór na Skelige

 
Sory, że post pod postem. Wyczytałem na forum cd projekt, że nie tylko ja mam ten problem. Patch 1.7 zepsuł kilka questów...
 
Czy od tej wiedzącej mogliśmy wyciągnąć co znaczy ta klątwa? Bo nie kliknąłem "co to za dialekt" tylko przeszedłem dalej i teraz mnie ciekawi wyjaśnienie tej klątwy, a nie chcę googlować, żeby się nie nadziać na zbyt daleko idący spoiler z gry, a już jestem po Novigradzie i teraz szukam sojuszników w Skellige.
 
Dzisiaj o 3 w nocy skończyłem główny wątek, zakończenie jak najbardziej pozytywne, ale szkoda że to już koniec.
Zaraz poszukam w tym temacie waszych zakończeń :beer:
 
Kurwa na tej zjebanej wersji 1.7 nie działają mi już 3 misje poboczne. Np. teraz nie mogę ukończyć zadania pobocznego : "Wieża znikąd". Kiedy oni to naprawią ? To można gdzieś zgłaszać ?
 
Kurwa na tej zjebanej wersji 1.7 nie działają mi już 3 misje poboczne. Np. teraz nie mogę ukończyć zadania pobocznego : "Wieża znikąd". Kiedy oni to naprawią ? To można gdzieś zgłaszać ?
Musisz mieć jakiś losowy problem, bo mnie się udało to zadanie zrobić właśnie na wersji 1.7.
 
Kurwa na tej zjebanej wersji 1.7 nie działają mi już 3 misje poboczne. Np. teraz nie mogę ukończyć zadania pobocznego : "Wieża znikąd". Kiedy oni to naprawią ? To można gdzieś zgłaszać ?

Zgłaszaj na stronie CDPR. Ja czekam na tego patcha 1.08 czy jakoś tak, już ponad m-ąc nie grałem w Wieśka :o o:
 
Ściąga mi się teraz duża aktualizacja do Wiedźmina.
Wybrali dobry moment, bo przez bugi nie mogę skończyć questu "Najstraszniejszy potwór na skellige".
 
Ściąga mi się teraz duża aktualizacja do Wiedźmina.
Wybrali dobry moment, bo przez bugi nie mogę skończyć questu "Najstraszniejszy potwór na skellige".
Mam to samo i dlatego od kilku dni Wiesiek sobie spokojnie leżał. Jeszcze na domiar złego jak chciałem spróbować póki co ominąć tego questa, to w kolejnym, który chciałem dokończyć też był jakiś bug :P
 
Back
Top