Wazne kontrakty zawodnikow KSW

zychal

PRIDE FC
Middleweight
Interesuje mnie ilu jest w KSW zakontraktowanuch zawodnikow z waznym kontraktem z podzialem na kategorie wagowe .
 
Tego to raczej nie znajdziesz:-)







Tutaj masz wszystkich:



http://www.konfrontacja.com/index.php?s=zawodnicy_lista
 
wiem ze na stronie ksw jest takie cos ale tam sa wszyscy a mi chodzi o aktywnych



edit no wlasnie chyba tylko ksw ma dalej nieaktywnych w liscie po co np juras tam widnieje jak juz nie walczy pare lat
 
Kułak ma jeszcze na 7 walk kontrakt.
Chalidow,Materla,Błachowicz,Jewtuszko,Saidov,Bedorf,Sowiński,Anzor,Dyzio nie wiem na ile mają ale napewno jeszcze zawalczą.
Nastula na 2 walki,.
Overeem ma napewno jeszcze jedną w kontrakcie (z tego co pamiętam z wywiadów).
Zawadzki ma kontrakt.
Horwich podpisał nowy chyba na 4 walki.
Kendal Grove ma jeszcze 3 walki na KSW.
Terry Martin i Jay Silva,Rodney Gludner mają jeszcze po walce ale raczej nie zawalczą.
Waluś jeszcze powalczy.
Wiśniewski ma chyba jeszcze jedną walke.
Piliafas chyba walką z Walusiem wypełni kontrakt.
Strus nie powiedział na ile ma ale napewno zawalczy jeszcze nie raz .
No i jeszcze są:
Goran Reljić z LHW
Moks, Naruszczka,Borys z WW
Warburton z LW
Abu Azaitar i Manhoef z MW
Pudzian, Oli Thompson, Nastula, Aspelund z HW

Ameryki nie odkryłem ale oni napewno mają.
 
Kolumb, nie zpaominaj, że kontrakt nie zobowiązuje KSW do tego aby dany zawodnik go wypełnił. One wygasają i podejrzewam,że np Overeem nie jest już zawodnikiem KSW
 
juz zedytowałem :p
Błąd popełniłem Kułak podpisał na 6 a nie 8, czyli zostało mu 5.
Napewno jeszcze paru kolesi jest na kontrakcie ale ja K&L nie jestem. Wypisałem tylko to co przeczytałęm w necie i pamiętam.
@down
Miranda ma kontrakt w M-1.
Soko miał chyba kontrakt na dwie walki.
 
@Al
Właśnie już nie wiem sam czy na 6 czy na 8. Pewne jest, że jedną walkę już z tego kontraktu zrobił więc zostało 7 albo 5.
 
@Yagiel
Właśnie widze :/
Słyszałeś może w wywiadach czy mówił coś na ile walk ma kontrakt w KSW?
Ja nie mam pojęcia strzelałbym, że standardowo jak każdy rywal Janka dostał kontrakt na dwie walki.
 
To i tak nie ma sensu takie patrzenie kto ma ile walk na kontrakcie. K&L jeżeli się nie podoba dany zawodnik to nie mają obowiązku dawać mu następnych walk. Mogą sobie spokojnie poczekać na wygaśnięcie kontraktu. Co z tego, że Grove podpisał kontrakt na 4 walki, jak po ewentualnej porażce z Materlą nie będzie miał już kim walczyć. Polityka KSW - ten za drogi, a tamten za mocny więc trzeba zakontraktować następnego zawodnika.



Ostatnio z każdym zawodnikiem podpisywali kontrakt na 4 walki w ciągu 2 lat. Jedynym wyjątkiem jest Nastula -2 walki.
 
Akurat dla Kendalla jeśli się dobrze zaprezentuje, ale przegra to opcje są. Waga średnia w KSW akurat jest bogata. Kendall mógłby walczyć z Horwichem czy ze Strusem jeśli wygra teraz.
 
Myślisz, że jak Strus teraz nie dostał Horwicha to po wygranej z Azaitarem dostanie Kendalla? Grove to też pewnie nie jest tanim zawodnikiem, a wiadomo jak K&L zestawiają polskich zawodników. Kontraktu i tak nie wypełni, tego jestem pewien.
 
To, że np Kendall ma kontrakt na 4 walki nie znaczy, że go wypełni..
 
to ta druga organzizacja na swiecie ma ok 40 zawodnikow na kontrakcieROFL


zawodnikow jest wiecej ale nie o to chodzi, po co im wieksza liczba jak przy 4 galach w roku z 7 walkami na gali ciezko jest zapewnic juz zakontraktowanym zawodnikom regularne starty. Gwiazdy ksw, mistrzowie walcza raptem 2 razy w roku.
 
Zawodnicy, którzy zapewne zawalczą na kolejnych galach.



piórkowa: Anzor, Pioskowik.



lekka: Sowiński, Jewtuszko, Zawadzki, Warburton.



półśrednia: Mańkowski, Moks, Saidov, Naruszczka.



średnia: Mamed, Materla, Strus, Kułak, Chmielewski, Grove, Horwich, Manhoef.



półciężka: Błachowicz.



ciężka: Wiśniewski, Waluś, Pudzianowski, Różalski, Bedorf, Nastula.



KSW organizaując 4 gale rocznie zapewnia 28 walk.



Samych Polaków jest 22 i jakby każdy miał stoczyć 2 walki rocznie to KSW powinno zorganizować 44 walki. Pojedynki polsko-polskie w większości odpadają ze względu na to, że KSW to nie będzie się opłacało, a po drugie sami zawodnicy nie chcą ze sobą walczyć. Wyjątkiem na kolejnych galach będzie walka o pas Nastuli z Bedorfem czy Zawadzkiego z Sowińskim.



Co oznacza kontrakt na wyłączność z KSW dla takich zawodników jak Strus, Pioskowik czy Zawadzki?
 
Wszystko się zgadza, a więc KSW musi robić więcej gal rocznie. W tym roku ma być tylko 4, więc trzeba się modlić by w 2014r zrobili chociaż te 6.
 
Back
Top