Wazne kontrakty zawodnikow KSW

Jak dla mnie, to bezsensem jest kontraktowanie kolejnych ogórków z USA (taki Piliafas, Apslund), zamiast skorzystać z takiego Valentijna albo innego Lloreta, skoro są tylko 4 gale rocznie.
 
Może zarówno Valentijn i Lloret drżeli na wieść o tym, że mają walczyć z Nastulą. :-)
 
KSW jak chce się rozwijać musi robić te 5-6 gal rocznie... dobrze by było gdyby poszli na jakiś inny rynek.. np zrobili gale w Londynie z Pudzianem i Mamedem na 100% by się Polonia mieszkająca tam zleciała... dodająć jeszcze ceny biletów to wgl kosmos by był...



Jak chcą się nazywać najlepszą federacją w Europie to niech robią gale w innych krajach Europy...
 
LaQi - była o tym mowa niedawno, ja osobiście uważam, że jest stanowczo za wcześnie. Niech lepiej KSW się skupi, żeby robić gale poza Warszawą, Łodzią i Trójmiastem, a nie wędrówki po Europie - najpierw powinni zawitać do np. Wrocławia.
 
Za Wrocławiem jestem jak najbardziej na KSW 24.. Sam Paweł Nastula wystarczy aby zapełnić Hale Ludową







Pudzian vs Thompson w Londynie to by było coś ;)
 
Może zarówno Valentijn i Lloret drżeli na wieść o tym, że mają walczyć z Nastulą.


Żeby Lloret miał chociaż kontrakt z KSW... chociaż, pomimo ostatnich dwóch L byłby on dobrym nabytkiem dla federacji... :-)
 
Mysle, ze ta hale w ktorej miala sie odbyc gala MMC KSW wypelniloby bez problemu. Problem w tym, ze z tego co pamietam to K&L definitywnie odrzucali pomysl organizowania gal poza Polska.
 
Gala MMC miała się odbyć w O2 ale nie na głownej sali tylko na Indigo2 która mieści ok 2,5tyś...
KSW spokojnie by zapełniło Wembley Arene na której ostatnio było UFC !
 
Anglicy lubią MMA do tego Polonia która mieszka w UK napewno by przyszła... do tego Thompson podkręcający atmosfere....







Wiem, że mi jest łatwo pisać a K&L trudno zorganizować...
 
Jest przecież Paul Reed, James Thompson, Curt Warburton, Oli Thompson, James Zikic, Paul Daley i można by ich wykorzystać na takiej gali. KSW nie musi sprzedawać biletów Polakom, Anglicy również z przyjemnością by się wybrali na taką gale.



Pudzian - Oli Thompson



Nastula - James Thompson



Strus - Zikic



Saidov - Semtex



Iro - Warburton



Pioskowik - Reed



Jakby K&L chcieli to z pewnością by zorganizowali galę w Anglii. Najpierw niech zwiększą ilość gal w ciągu roku. Buduje się hala w Krakowie i Szczecinie więc będzie gdzie organizować gale. Chyba, że dalej będą mieli problemy logistyczne.
 
W Anglii naprawde odbywa sie sporo gal i mniejsze hale wcale nie pekaja w szwach. Chyba, ze zadziala element ciekawosci zobaczenia MMA w ringu, tego na Wyspach juz dawno nikt nie widzial :-).
 
Najpierw niech zwiększą ilość gal w ciągu roku.


Myślę, że jakby zorganizowali choć piątą galę w roku - za granicą - to by nie było problemu.
 
Po co zapełniać halę za granicą jak można w Polsce. KSW nie chce być najlepszą organizacją, tylko prznoszącą jak największe dochody, a że mają tutaj ogarniety rynek, to nie widzą potrzeby aby robić galę za granicą, skoro i tak nie zależy im na promowaniu zagranicznych fighterów.
 
Back
Top