Warsaw Shore

Pewnie dostała zjebę od producentów, że nic nie bzykała przez cały sezon, więc na koniec było desperado :)
 
Nie oglądałem ostatnich czterech odcinków i nie chce mi się nadrobic. Fala zainteresowania chyba przemineła.
 
cRe niby jeszcze nie wiadomo ale podejrzewam, że drugiego Trybsona nie znajdą więc przynajmniej część ekipy wróci.
 
Będzie mi ich brakowało : (



Wątpie, żeby drugi raz była ta sama ekipa.



"Chodź spać ze mną i przestań pierdolić!" :-)
 
w innych ekipach wracali w podobnych skladach, niektorzy decydowali sie rezygnowac po prostu.



Kicia!



haha, Trybson kottt!
 
Moja propozycja jest taka : Zostaje Ja, ruchacz Catanio i duza Ania. 3 pustaki zastapic nowym towarkiem(sa bez osobowosci kazda jedna lampucera z ulicy moze je zastpaic wyjdzie na to samo) Wojtek i Smietana sa troche infantylni i mysle ze nowi bohaterowie odswieza mocno ekipe.
 
Ej Cohonesiki, pojebało Was? ;-)



Zajrzałem na to best of, ale praktycznie to co było tylko pomontowane i sobie darowałem ;-)



Trybson, nie wierzę, że by Elizy nie wzięli...A Ewelinę to chyba jedynie jeśli jednak zrobi formę, bo wówczas byłoby zaciekawienie fanów jej zmianą chociaż ;) Mała się chyba faktycznie już wypaliła i bądź co bądź stała się za spokojna, oczywiście jeśli się nie wkur**ała ;-)



Jak ekipa to ekipa, raczej bez roszad albo całkiem nowa. Inaczej jakoś tego nie widzę. Uczestnicy z 1 części mogliby ewentualnie odwiedzić nowych jeśli nowy skład miałby wejść :)
 
Trybson i Italiano muszą zostać:-). Dziewuchy latają mi koło jajc, mogą se je zmienić a mogą zostawić .







Tylko romantyka Śmietanę należałoby bezwzględnie wyautować. Nie, żeby gość był niesympatyczny... on się po protu męczy w tym programie.
 
cRe niby jeszcze nie wiadomo ale podejrzewam, że drugiego Trybsona nie znajdą więc przynajmniej część ekipy wróci.


Zapominacie, ze Trybson am brata bliźniaka :-)



Trybson chyba najlepszym członkiem ekipy. Mimo, ze ostatnie odcinki wiały nudą, to zawsze Trybson to ratował. W ostatnim odcinku doszedłęm do wniosku, że mała Ania ma fajne cycuchy :D W zagranicznych odsłonach tego programu, ekipa się nie zmieiała (no może pojedyncze osoby), zobacyzmy jak będize u nas.
 
Dla mnie odpowiednią osobą do następnego sezonu powinien być Bonus :-) Kurwa jakie akcje były, zobaczylibyśmy czy doświadczenie z 200-stoma kobietami to prawda:-)
 
Szczerze to Śmietana przynajmniej mówił coś śmiesznego ogólnie. Był brecht, że ledwo dyszy po rozgrzewce i koszulka cała mokra. Jego chęci wyrwania, nieudane, a potem wyrwanie tej, której o dziwo taki niby ruchacz jak Paweł nie dogodził ;-) Tak wyczuwałem jakąś ściemę w tym ich bzykaniu pod kamerę ;-)



A Paweł? Monotonne to już było, nic poza chęcią wyrwania kolejnej dupy. Mało mnie to bawiło, nie imponowało, młody jest i głupi to jego fiut i jego honor. Ani tekstów do pośmiania, ani nic poza tym...Pozostali dali się poznać z kilku stron, ale on mi się kojarzyć będzie tylko z jednym. Trybson podobne zamiary miał, ale przynajmniej potrafił rozśmieszać, zrobić coś poza bzykaniem, wykazać się. Wojtek straszne parcie na szkło ma, ale osobowości też większej nie ma.



Stawiam na nowy skład, chyba, że będą chcieli pojechać na popularności uczestników 1 edycji, a co może okazać się niewypałem. Świeże osoby, świeże pomysły, nawet jak będzie podobnie to chociaż w innym wykonaniu. Po większości z tej edycji wiadomo czego się spodziewać już...Pozdro :-)
 
Dokładnie co do Wojtka to też to zauważyłem gdzieś w połowie programu,taką wisienką na torcie było jak zobaczył ,że Eliza z Eweliną dają wywiad na tym bankiecie MTV i tak zapierdalał przed kamere,że się wyjebał :-).Pewnie decyzje podejmą po emisji w innych krajach jaki będzie odbiór,może zrobią jakąś sonde chociaż nie da sie ukryć ,że Trybson jest najbardziej wypromowany po programie i ogólnie ludzie go lubią więc pewnie by został,Śmietana z dużą Anią pewnie na nowy sezon by się nie załapali bo Śmietana pomimo,że jest w porządku to jakoś nie bardzo tam pasuje a jak nie będzie jego to duża Ania pewnie odpuści bo to przecież jej przyjaciel a dziewczyny jej nie lubią.Jak dla mnie to może ze 3,4 odcinki były takie dosyć dobre przy reszcie wiało nudą choć pierwszy odcinek uważam za najlepszy jak każdy był grubo najebany i wygadywał jakieś głupoty.
 
Nie powiedziałbym ;-) Oglądam sobie z dystansem, a jak jest o czym to skomentuję ;-) Potępiam ideę, ale mam już wyjeb**e na rujnujący się wokół świat ;) Mam nadzieję, że zbyt wielu naśladowców się w życiu nie znajdzie i nie poczują, że są gwiazdami, bo im podobni byli w programie...Problem w tym, że takie jednostki zamiast żyć własnym życiem na pewno będą, tak jak w całej tej branży. Ludzie nie tylko naśladują i zachowują, ale i upodabniać się chcą operacyjnie. Jak to w ogóle jest dopuszczone, że można w takim celu robić operację i że w ogóle prawo zezwala na upodabnianie się jawne do kogoś ;-)



No to jak ta sama ekipa to nieco ch*jnia, chyba, że ktoś ogarnie pomysły na program, choć boję się, że dużo więcej dziać się nie może. Nie dostrzegam potencjału, ale zobaczymy ;] Pozdro dla ludzi z dystansem ;-)
 
Panowie, WS robi furorę za granicą. W sobotę na imprezie podbił do mnie typ o wdzięcznym imieniu Olaf i zapytał czy oglądałem Warsaw Shore :> True story.
 
lol, przeciętne prowo z tą 'nową ekipą' w drugim sezonie, zostanie ta sama, ew kogoś wyjebią za notoryczne zamulanie (czytaj śmietana) bo w to że ktoś zrezygnuje nie wierze, chociaż w Brytyjskiej edycji w drugim sezonie doszedł jeden ziomek i laska. Swoją drogą pamiętam jak na poczatku tematu ludzie wątpili że uczestnikom ten program się 'opłaci' - no to macie teraz odpowiedź wożą się po imprezach inkasując po pare kafli za noc, głupota zawsze w cenie
 
No, ale to im program zapewniał, pytanic obędzie teraz z nimi? Większość gwiazd takich show wymiera, ale niektóre znajdują dla siebie miejsce. Trybson pokazywał się już w paru miejscach, ale inni coś mają z tego obecnie? Nawet jeśli to pytanie co będą mieli za rok ;-)



Catanio tak się przejmował, że do domu trzeba wracać i już nie będzie tak, że sobie dziewczynki sprowadza ;-D Rozumiem, że zakaz ma hehe. Może go w domu z seksoholizmu leczą, a tu go do programu dali i taką misję wyznaczyli ;-)))
 
jakby ktoś był ciekaw


http://www.se.pl/rozrywka/plotki/4-tysiace-za-jedna-impreze-uczestnicy-warsaw-shore-mimo-ze-szokuja-i-budza-niesmak-stali-sie-gwiazda_377509.html
 
1391778_1456432911246176_1863251330_n.jpg




fejm pod komciem sie zgadza!!! fejsbuk Thybsona!



TRYBSON MOIM FRIKFAJTERĘ, BEDE MENADZEREM!
 
Back
Top