Warsaw Shore

http://www.viva-tv.pl/programy/1665-enjoy-the-view-3-natalia/video/53251-enjoy-the-view-3-natalia-sezon-1-odcinek-1-episode-1







Tutaj pierwszy odcinek Natalii xD. Dla mnie za duzy hardcore po paru minutach ogladania...
 
Warsaw shore przy tym to szczyt naturalnośći. W tym programie Siwiec, każda sytuacja, nawet zwykła rozmowa z jej mężem, jest wyreżyserowana. Jakaś masakra.
 
Kaczka, jak możesz :-/ Materialistka, sztuczna z wyglądu, nasr*ne w banii. Takie jednostki bym eliminował lub jedynie w burdelach trzymał, a osoby jak ten typ puknąć powinny się w łeb na co marnotrawią swoją kasę. Jest wielu bardziej potrzebujących niż takie wypacykowane nic, które chce żyć w luksusie, bo myśli, że zasługuje w jakikolwiek sposób.



W WS to chociaż brecht był, w tym można patrzeć jedynie na patologiczny związek kasiastego gościa z typową wyłudzaczką ;-) Wolałbym ją spałować niż zmacać, bo rzygać mi się chce na takie panny jak tylko takie gdzieś widzę zamiast ceniących się kobiet, które przyciągają naprawdę uwagę, nawet i urodą, ale zdecydowanie lepszej jakości, bo nieoperacyjnej :-)
 
Obejrzałem przez chwilę te "show" Siwiec i spasowałem. Warsaw Shore to przynajmniej jakaś beka, a tu żenada i poziom Trudnych Spraw, choć myślę, że to nawet za wysokie progi dla tego czegoś. Ciężko nawet to z czymś porównać, ręce opadają.
 
Kochani,
chciałbym poinformować wszystkich moich Fanów, że zdecydowałem się nie uczestniczyć w 2 sezonie Warsaw Shore.
W moim życiu pojawił się ktoś wyjątkowy. Wybieram miłość.

Jutro znikam z Fejsa i Twittera, ale sercem i myślami będę z całą Ekipą. Trzymam za nich kciuki i niech jadą na otro!

Śmietana
 
Czy wiecie, co to oznacza ? 5ka


1925349_1476785149210952_1974570406_n.jpg








Są trzy wersje:



1. Warsaw Shore 2 (nie za wcześnie na kręcenie?)



2. Jedzie na walkę z Bonusem



3. Wyjebali go z domu



:-)
 
Pojawia się pytanie które było już wsześniej - czemu nie robić WS w wakacja, albo w czerwcu? Wiadomo, robi się ciepło, ale nie jest tak ciepło jak w lato. Są iprezy, ale to też nie to samo, biorąc pod uwagę dodatkowo to,ze jest post i też już połowa (?) Polski powstrzymuje się od zabaw.
 
Midern - Będzie zimno, będzie wódka, będzie ruchanie ;-)



Oby tylko coś ciekawego wymyślili na ten drugi sezon, bo powtórka z rozrywki to byłoby trochę monotonne. No, ale nie wiem czy za wiele się nie spodziewam. We'll see.
 
jak można oglądać to coś? Ja obejrzałem 3 minuty i powiedziałem do mojej narzeczonej, że to są ludzie (zwłaszcza te dupy), których nie wahałbym się walnąć z liścia za to, że są i robią to co robią. Nie reprezentując żadnych wartości. Upada rasa ludzka. Upadek!!!
 
ProPag, poczytaj pierwsze kilka stron tematu, bo widzę nie jesteś "w nim".



Jeśli pałasz agresją po obejrzeniu to idź się wyładuj na treningu, worku itp. ale nie oglądaj. Jeśli bawią Cię na siłę robiący się klauni i potrafi bawić Cię ludzka głupota, prymitywizm to możesz i z takiego programu coś wyciągnąć pozytywnego dla siebie. Na pewno nie ma sensu oglądać czegoś co wku**ia, ale widzę też, że przeceniasz jeszcze rasę ludzką. Ja już dałem spokój, za późno ;-)
 
@midern


Nie zrobią w wakacje bo z Wawy uciekają studenci i jest niemal pusto w klubach. A tak, jak studenty usłyszą, że Warsaw Shore jest w jakimś klubie, to będą walić aż miło.
 
Back
Top