Warsaw Shore

haha, to nie ja, ale pod zdjeciem w komentarzu mam ponad 120 lajkow (<3), edytowalem zeby na MMAAttack zapierdalal!



:-)
 
No chłopaki ma ktoś link do ostatniego odcinka? (przedostatniego też nie widziałem ale zdaje się to same powtórki były tak?)
 
Łap: http://tb7.pl/pobierz/d2d99f2cc23f1a26741974a0a6fb4f79/Ekipa.z.Warszawy.e13.PL.Best.Off.DVBRip.XviD.TR0D4T.avi



Przedostatni nic nie warty, można pominąć :)
 
To i ja sobie przy okazji obejrzę, bo totalnie o tym zapomniałem. Tak to jest, że jak Cohones nie przypomni o Warsaw shore, to człowiek nie ogląda :-).
 
12 odcinek to takie the best of warsaw shore, więc jeśli ktoś oglądał wszystkie odcinki to nie ma czego oglądać. Z kolei 13 to spotkanie ekipy po kilku tygodniach po zakończeniu programu, są wywiady z nimi i tak dalej, nuda.
 
Zwariowane i mokre Gąski ! Dzikie i szalone Dziki oraz Gęsiory ! UWAGA !
DObre info ! ! ! !

Wkrótce 2 sezon WS !!!!!!!! Co Wy na to ?

Ale jedna uwaga... Nie wiemy jednak jeszcze czy 2 sezon będzie zupełnie w takim samym składzie ...

Cały czas czekamy na dokładniejsze wieści. Mam nadzieję, że będziemy się widzieć przed tv w podobnym składzie !!!!

Krzyczymy dalej TRYBSON !

POZDRAWIAM !
 
Keesu, wyprzedziłeś mnie :<



qm-kccdjnjhemunuaunaanb.jpg
 
po co 2gi sezon? znowu to samo? zreszta co za roznica i tak tylko 5 minut 1 odcinka tej glupoty wytrzymałem.
 
Widocznie jest zapotrzebowanie na ten cyrk. ludzia sie podoba to jada dalej. Oby z tego szamba nic nie wyplynelo bo sie jeszcze okaze ze Trybson bedzie po Pudzianie i Hardkorowym Koksie najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem mma. Ja wytrwalem caly pierwszy odcinek ale nie mam zamiaru ogladac wiecej.
 
Jakim trzeba być debilem, żeby wchodzić w temat o programie, który Cię nie interesuję i napieprzać posty? Gratuluję logiki.
 
Nie jestem aż tak dobrze zorientowany, ale jeśli ty jesteś to droga wolna :)

Mojso pokryły się nasze posty. Odnosiłem się do:
załóżcie sobie jeszcze temat o tym programie natalii siwiec co leci na vivie bodajze

Z tym co napisałeś się zgadzam, tylko nie chciało mi się po raz kolejny pisać tego samego.
 
Masakra obczaiłem teraz na fejsie , że trybson ma byc w Krakowie w klubie Fashion ... Jest ponad 1000 osób które wezmą udział :-)... - Taki to pożyje ...
 
Back
Top