Warsaw Shore

Hahaha "olałam Zanete cieplym moczem prosto z cipy". Juz sie balem, ze nieco ekipa zmadrzeje po obejrzeniu siebie w telewizji i w drugim sezonie nie bedzie juz takiej intelektualnej patologii, ale na szczescie wszystko po staremu.
 
tumblr_mt96e1NmPO1qii6tmo1_500.gif




To już nigdy nie bedzie to samo Łorsoł Szor
 
panie jak byly puste tak dalej sa plus mala ania wyraznie dolacza do ewedliny. Bez Trybsona to nie bedzie juz to samo
 
Może Video albo streama:P



Bez Trybsona nie ma sensu oglądać chyba że wskoczy za niego jakiś inny zawodnik MMA:P
 
Mówcie co chcecie ale z tego połączenia to Antychryst się wykluje. Pierwsza pieczęć złamana...
 
- I jak dziecko, chcesz wiedzieć kiedy rodzice się poznali?
- Nie, dzięki, widziałem/am Warsaw Shore

Współczuję dziecku Trybsona i Blondyny (o ile to nadal nie chwy marketingowy). Sezonu drugiego nawet nie chce mi się odpalać.
 
midern nie przesadzaj :P



Zanim podrośnie to każdy zapomni o nich i tyle. Rodzicie szczęśliwi, czego mam współczuć. Współczuć mogę dzieciom , które mieszkają w biedzie, z alkoholikami i patologią...
 
Czy ja jestem jedyny zbulwersowany tym, że chcą nazwać swoje dziecko albo Wanessa albo Brajan?
 
Zbulwersowany może nie ale to teraz taka moda. Za kilkanaście lat nie będzie już tylu Tomaszów, Maćków i Pawłów. W tej chwili już coraz to bardziej wymyślne imiona :)
 
Wanessa albo Brajan


Przecież to nawet dobrze nie wygląda (tak, wiem, wiem, nie taka będzie pisownia). Nie jestem fanem sprowadzania do Polski typowo amerykańskich imion własnie tego typu.



E: Może najlepiej nazwać od razu dziecko (tak jak jakieś japońce) na podstawie Skyrima - Dovahkiin (Smocze Dziecię)?
 
co do Brajana(pewnie od tego z 2fast2furious) to obstawiam ,że to pomysł Trybsona więc idzie za tym fighterskie nawiązanie do Paula Walkera który dostał pośmiertnie czarny pas bjj.



mocna teza ?
 
Jeśli Trybson chciał się inspirować to proponowałbym nazwać dziecko Royce. Eliza na bank by na to poszła bo skojarzyła by z Rolls-Roycem.
 
To jest pikuś. Kolega z pracy mojego znajomego dał na imię dziecku Kwadrat od świętego.






Ja pierdolę :-). Czas na trochę inwencji, bo mamy taki wyż demograficzny, że imion brakuje. Dla dziewczynki Elipsa i Parabola. Za to dla chłopca Aksjomat albo Logartym.







Uporałem się z nowym WS. W sumie nic nowego - Ewelina chce się grzmocić z Italiano pierwszego dnia, Mała rzuca kurwami, Naganiacz pokazuje barmance fujarę itp. No a Trybuś z Elizą to największy żart programu... "Penis Trybsona idealnie pasuje do mojej pochwy". W tym momencie padłem :-). Czekam na nowych.
 
Back
Top