Warsaw Shore

Ide o zakład ,że nawet go nie zna więc ciężko aż o taką inspiracje :-) a film na pewno widział.



PS.Dobrą reklame zrobił KSW w koszulce Pitbulla :D
 
"Naginacz" to ten nowy typek, który zastępuje [strike]Maślanę [/strike]Śmietanę?



No i jak z Eweliną? Schudła coś, jak było widać na fotkach kiedyś, czy nadal pasztecik?







Edit: @Baju, czyli wnioskuję, ze niewiele się zmieniło :D



@Mahonek, nie wiedziałem :) Italiano ma swój świat. To w takim razie, jak idzie temu nowemu? Będą jakieś spiny? :D
 
Ewelina niby - 10 kg a Naganiacz to przecież Italiano Mariano :)



"Chodzą słuchy o moim wielkim naganiaczu"



"Słynny naganiacz wraca do stolicy"
 
Zamienili Śmietanę na Ptysia :-)



Kurwa Trybson nie macie tam gum w Sosonowcu ?



Czekamy na dodatkową dwójkę, jak źle wybrali to kolejny odcinek może być moim ostatnim.
 
bez kitu zależy im koniecznie żeby to był ktoś ze sportów walki xD a co na to Piotr Jeleniewski ? typ wygrał przez gilotynke u Bosego na gali,amatorsko bo amatorsko ale profilek na sherdogu jest.Rozumiem jakieś pseudotreningi z kolegami jak to Trybson robił ale idąc z PJ do takiego programu to już chyba z deka przegięcie.



Tak czy inaczej bedo jaja jak chuj :D
 
Vaness i Brianów czy Alanów to teraz już pełno. Szok,ze odchodzą. Trybsona powinni zostawić by mieli więcej hajsu na start jako małżeństwo czy tam para:D On pić może ;-)



Czekałem by zobaczyć co oni chcą zaoferować nam w drugim sezonie, ale na razie poza wejściem i akcją o nich to nic...Boje się, że będzie nuda, ale wierzę, że jednak zrobią z nimi coś sensownego by nie kończyło się jedynie na chlaniu i dymaniu, bo to pierwsze niedobre, a to drugie wolę sam robić niż patrzeć na nich :D Jakieś zadania, akcje ciekawe, na to liczę. Gorzej, że bez Trybsona szansa na brecht spada o 95%...Śmietana bywał jeszcze śmieszny, reszta prawie wcale i to mówiłem już w 1 sezonie, ciąża pokrzyżowała plany.
 
Nie oglądałem nigdy tego gunwa, ale widzę że tu się jaracie to mam dla was jeszcze trochę podpałki :



We wtorek...



10155900_741057262613215_8677326323499801995_n.jpg
 
nowa dupeczka mocno srednia niestety, ciekawe jak fighter bedzie odpierdalal. :)



w domu na MTV ogladam pierwszy raz, ogien!!!
 
zrobiłem mały research jeśli chodzi o osiągnięcia sportowe to 1:0 dla niego



http://www.sport.pl/sport/1,67926,14581155,Puchar_Swiata_w_K_1__Olsztynianie_zadziwili_trenera.html



http://www.kickboxing24.pl/wyniki/1684/polacy-wracaja-z-pucharu-swiata-croatia-classic-2014-z-12-medalami (prosto po warsaw shore brąz wykręcić to bez kitu zwała :D )
 
jak ma taki potencjal to niech sie nie rozmienia na takie pojebancze projekty jak warsaw szor. :(
 
o tym mówie baju :p bo pseudozawodnikiem nie jest no a pytanie co naodpierdala :D żeby później nie było chujowego PR dla całego klubu , chłopak wygląda na ogarniętego i po takim maratonie przywieźć medal to jest coś.
 
Zgadzam się z Wami, ale pewnie pomyślał sobie, ze posiedzi miesiąc w programie i zdobędzie popularność (co już po części mu się udało, bo o nim pisze). Uczestnicy Warsaw Shore jak tak patrze średnio mają od 50 do 70 tysięcy lajków, a ilu zawodników ma tyle? Może się myle, ale z taką ilością lajków (wyznacznik popularności) i osiągnieciami sportowymi można zdobyć już sponsorów.
 
nie lubie tego programu itd ale zaciekawił mnie fakt tego typa właśnie, może dobrze by było żeby naodpierdalał zdobył popularność i można by było z niego ciekawego freaka zrobić na gale. umiejętności jakieś ma widać po osiągnięciach.
 
Słabo w chuj. Z Ptysia przynajmniej można pocisnąć, ale w końcu się znudzi, ogólnie zamuła i Trybson wróc.
 
Back
Top