Warsaw Shore

Warsaw Shore



odc. 1



klik



odc. 2



klik



odc. 3



klik



odc. 4



klik



odc. 5



klik







Instrukcja jak oglądać bez czekania do końca pobierania.

Wystarczy mieć na kompie program VLC media player.



http://www.videolan.org/vlc/



Kliknij prawym przyciskiem myszy na KLIK. Następnie, KOPIUJ ANDRES ODNOŚNIKA.



Teraz otwórz program VLC MEDIA PLAYER, wejdź w opcje PLIK, nastepnie OTWóRZ STRUMIEŃ W SIECI i tam w puste pole wklejasz link. Kliknij ODTWARZAJ.
 
Czy tylko mnie dziwi, ze Eliza najpierw idzie sie wyrzygac do kibla, a potem jak gdyby nigdy nic lize sie z Ewelina i Pawlem? WTF ?!


Raczej norma na imprezach w klubach :-).


Właśnie skończyłem oglądac. Odcinek IMO dużo lepszy niż ostatnio.


Jedyne czego nie mogę ogarnąć, to dlaczego nie kręcili tego programu latem ?
 
Trybson znowu niszczy :-)


1pjJbt.jpg



odpowiedz Trybsona :D


2.jpg
 
Bekowy odcinek :D Może ktos zrobic gifa, jak Trybson z Pawełkiem stoją w pokoju, a potem Paweł dostaje strzała? xd



Ciekawe co w następnym odcinku i co z dużą Anią. Bo jest spoko, najnormalniejsza z wszystkich dziewczyn. I czy Śmietana w końcu zamoczy? :D
 
Bonusa BGC tam brakuje tylko. . . Bonus to taki raper i zawodnik mma jakby ktos nie wiedział.
 
Dobry odmóżdzacz ale więcej jak odcinek tygodniowo nie dałbym rady obejrzeć. Tylko mi sie zdaje że duża Ania jest podobna do Natalie Dormer?
 
Bonus to taki raper i zawodnik mma jakby ktos nie wiedział.


Bonus zawodnikiem mma. Bitch please. Nie dość, że o istnieniu tego osobnika dowiedziałem się z cohones to jeszcze jakiś niewierny nazywa go zawodnikiem mma. Ogarnijta się ludzie. Może każdego Mietka z pod sklepu będziemy tytułować zawodnikiem mma.
 
Zawodnik • osoba biorąca udział w przedsięwzięciu najczęściej o charakterze sportowym, w którym konkuruje z innymi osobami.


Sportowiec
• osoba uprawiająca pewną dziedzinę sportową.


Ani z niego zawodnik ani sportowiec.
 
Przeciez sie bil w Norwegii, a jego ksywa nie wziela sie z dupy tylko tak rozwalil goscia na zawodach amatorskich we Wroclawiu !
 
Zabraniam wam pisać w tym temacie o tym farmazoniarzu :-) jest coraz ciszej o tym kolesiu - i dobrze.



Trybsonowi pękło 50k na fb :D a to dopiero 5ty odcinek :-) Czekamy na debiut hehe
 
pewnie, ze nie zajarzyl. na tym forum co poniektorym ciezko dostrzec, czy cos jest pisane serio czy z ironia
 
no u Ciebie gaarson to jest szczegolnie ciezko, kropek nigdy nie dajesz nawet na koncu zdania, emotek tez brak, ciezko ogarnac. ;)



bonus mistrz trondheim kuhhhwa!!! krzycz to glosno!
 
5ty odcinek prezentował epizod w którym miałem szansę zadebiutować(pub i mecz z Anglią) ale niestety materiał o brazylijkach był ciekawszy niż nasze gadki z laskami. Oznacza to, że na razie nie będę frik-fajterę i temat do zamknięcia :-)
 
Gruby, jakbyś wrócił z którąś z nich do domu, to zobaczylibyśmy Cię w programie. Skopałeś :-)
 
A temu Smietanie taka ksywe przybili, bo rodzice maja zaklad produkujacy smietane? :D
 
@dufia



Ksywa pochodzi raczej od nazwiska- Śmietanowski Mariusz, podobnie Trybson - Paweł Trybała, bo też gdzieś czytałem że ta ksywa to pewnie stąd ze ma trypla albo że cieżko trybi:-)
 
Back
Top