Warsaw Shore

2 raz jego konto znika z FB. ale bardzo mocno widac, ze licznik fejsbukowy stanal i to strasznie, koniec wywiadow z pakolem i naturalna smierc fejmu. :)
 
Ja mysle, ze Bonusa jeszcze zobaczymy na Pakol TV ale pytanie brzmi w jakim programie, gdzie pakol bedzie sobie z niego jajca robil? Moze na silce, seria pytanie?
 
Będzie jakiś stream na czacie ? :-) bo z tego co widze to ludzie od 20 siedzą na weeb tv i zajmują miejscówki ...
 
Ufff juz sie balem, ze temat przycichl, a tutaj juz niedlugo do premiery kolejnego odcinka :D Krzycz Trybsą
 
Ten temat nigdy nie przycichnie :-) pasuje tego streama ogarnąć - ferajna do dzieła :D
 
nie sądziłem że Warsaw Shore mnie tak wciągnie xD , masakra obejrzałem 1 odc z ciekawości to obejrzałem 5 odcinków w 1 dzień xD to uzależnia chyba :D
 
ze streamem lipa mi jakimś cudem udało sie wbić na weeb pewnie dlatego ,że ktoś wyszedł
 
http://video.gamecreds.com/24b03ur53zo3/channel/HeatStream



Stream Live, póki co leci powtórka sprzed tygodnia
 
brazolki przednie dupy ale nie wierze że je dupczyli, wszystko ustawka pod kamery ;)
 
Ewelina to jedna z najbardziej obrzydliwych dupek jaka widzialem w zyciu, zarowno charakter jak i wyglad. :DDDDDDD
 
z całym szacunkiem ale ta mała Ania to dla mnie 100 % synonim dresiary pod każdym względem :) zresztą Ewela nie lepsza, po prostu inny weight class :-)
 
PUDZIANOWSKI !!!!!!!!!! ALE AWANTURA!



hehe mała Ania mimo słabych warunków fizycznych nieźle dawała sobie rade z góry.
 
ej no właśnie będą znowu jakieś sapy ,Wojtek raz już oberwał od Trybsona ale warto zaznaczyć,że Wojtas dobrze kopie.
 
Back
Top