Warsaw Shore

RenatoLaranja

Moderator
Cohones
Warszawa Brzeg, vox populi - vox dei. Lud zdecydował, że temat potrzebny



warsaw_shore_2.jpg




Tylko przerzućcie proszę do cohones bo przez przypadek poszło pod MMA ;)
 
Ogólnie to jest tragedia przecież...Szkoda słów i dziwię się, że ktoś lubi oglądać takie osoby i rozrywkę...To już w BigBrotherze można było poznać uczestników przez pryzmat tego co robią w życiu ;] Tutaj to już patologia odchodzi jak widziałem po 1 odcinku. No i dobrej roboty trenujący MMA chłopak nie robi dla sportu swoim zachowaniem ;] Szkoda słów w zasadzie, ale obejrzałem z ciekawości i przypadku 1 odcinek, więc się wypowiedzieć postanowiłem. Tylko bez tekstów, że sam robię dyskusję...Nie powinno to w ogóle być poza hyde parkiem lub "skórą" według mnie ;) Renato bez urazy do Ciebie :)
 
omg zadziwia mnie jaranie sie tym shitem na forum, dziwne, ze jeszcze najman nei wywoluje takich pozytywnych emocji u czesci userow jak to :-)
 
Po co to w ogóle tu? Nie mam nic do samego programu, bo jeśli ktoś chce to oglądać to niech będzie nadawany, ale błagam nie piszmy o nim na cohones, a już na pewno nie w osobnym temacie.
 
Nie czuję się urażony i tematu nie będę bronił :-) Poleci to poleci. Warszawa brzeg to jest tak niski poziom, że trzeba wejść na zupełnie inny poziom. Z Warsaw Shore jest trochę jak z Rosją - stan umysłu. Inne programy aspirowały do pseudorewolucji telewizyjnej jak bar czy big brother. WS to po prostu 100% żenady.


Dobra usuńce w pizdu bo poziom spiętych jaj osiągnie zenit i się wszyscy zesrają
 
Niech lepiej będzie osobny temat by nikt nie zaśmiecał HP , Skóry czy innych tematów. Nikt kogo te patole nie interesują nie będzie tu wchodził
 
TYTUS dobrze prawi, jak ktoś chcę o tym gadać i to oglądać, to czemu by mu tego nie umożliwić? Mamy wolność słowa i nikt nikogo nie zmusza do wchodzenia do tego tematu, ani nikt nikogo nie krzywdzi tym tematem. Faktycznie lepiej, żeby HP i TSNS były wolne od tego arcydzieła.
 
Jeśli kogoś wkurwa WS, jest tym zażenowany to lepiej dla niego, że jest osobny temat. Nie lubię piłki nożnej i ciesze się, że nie musze o niej czytać w HP.
 
tzn, że to lubisz? :D Nie chciałbym, żeby za jakiś czas po wpisaniu Warsaw Shore pierwszą pozycją było to forum :D
 
Jedna rzecz mnie w zasadzie interesuje, ten gość trenujący MMA to legit? Środowisko nie jest takie duże, a obiło mi się o uszy, że to jaki MISZCZ jest haha :D
 
Ten gość nie trenuje MMA. Nie ma też za wiele wspólnego z koszulkami Rio Grappling. Na dniach będzie oświadczenie klubu w tej sprawie, dlatego nie będę zdradzać więcej co on dokładnie robi w tym MMA (info zasłyszane od Logana).
 
Coś duże zainteresowanie tematem. Czym to spowodowane?






Mi się pierwszy odcinek podobał. Z chęcią obejrzę drugi. Patologia zawsze w cenie. Dla mnie to dobra rozrywka.
 
Tak myślałem. W takich progamach zazwyczaj stosuje się słynną metodę "Rozmów w Toku", aczkolwiek dzięki za rozwiaznie moich wątpliwości, Tomku.
 
Ja rozumiem, że niektórzy bardzo chcą uderzyć w moralizatorski ton i pokazać swoją wyższość nad "debilami", którzy oglądają Warszawa Brzeg. Ale nie ma takiej potrzeby. Nic tu dla was nie ma, keep walking.. W tym kraju ludzie za bardzo przejmują sie tym, co robią inni.



Patologia zawsze w cenie. Dla mnie to dobra rozrywka.



:-)



@down a The Valleys? ^^ Bardzo mocna patologia
 
Haha, jestem zadeklarowanym fanem programu. Gardzę tymi ludźmi, uważam, że są patolami i burakami, ale jednocześnie oglądam i mam z tego nieskrytą bekę, chociaż czasem oblewam się pąsem zażenowania.



ps. Oglądałem tez Geordie Shore tj. Ekipę z Newcastle :-)
 
WARSAW SHORE MOC!



kurwa, idealne na oglupienie sie troche i podbudowanie, przeciez to jest po prostu smieszne co oni czasem odpierdalaja i maja w glowach, czemu sie denerwowac na takie cos, z dystansem do takich ludzi trzeba. :DDDD



trybsą kozak, ZLOTY MEDAL W MMA! takich ludzi nie spotyka sie codziennie!
 
ludzie z Jersey Shore to przy tym wyksztalceni doktorzy, Pauly D zrobil kariere, ze mozna tylko zazdroscic. :)



Geordie tez jest wporzo, z Cardiff totalna patola i popierdolence, Warsaw moze z nimi konkurowac.



lubie sobie to obejrzec, zobaczyc co ludzie maja w glowach. :DDDDD
 
Kowalik kiedyś na czacie odnośnie Ekipy z Warszawy że Trybson będzie fighterem:-)
 
moze Pawel chce go pod swoje skrzydla wziac, jest potencjal marketingowy!



no jak malpy straszne, idioci. :)
 
Myślicie ,że jak fanpage Trybsona dobije do paru tysięcy lajków to ma szanse zawalczyć jako freak? Pytam poważnie bo jeśli chodzi o MMA Attack 4 to nie sądze ,że Koksu sie przyjmie trzeci raz a jako takiego freaka na chwile obecną nie potrafie sobie wyobrazic jak nie Ozdoba ,jak nie Najman i Burneika to kto przyciągnie ludzi ?



PS.Na pewno sporo 'gąsek' by przyszło
 
Back
Top