Warrior Medic - Grupa kulszowo-goleniowa cz.1

Mr.Hyde

Fight Travel
Grupa kulszowo goleniowa. Zwiększone napięcie mięśni grupy kulszowo goleniowej, oraz pośladków powodują częste dolegliwości bólowe w dolnym odcinku kręgosłupa. Ból ten może promieniować do kończyn dolnych i może w znaczący sposób pogorszyć komfort naszego życia. Przekłada się to również na podejmowaną aktywność fizyczną. Prezentowane ćwiczenia pozwolą na usunięcie bólu jeśli jest spowodowany problemami mięśniowymi, a zestaw ćwiczeń wykonywany codziennie przyniesie świetne efekty już po dwóch tygodniach stosowania.

 
Świetne. Z ciekawości to Ty nagrywasz? Bardzo przydatna robota, dzięki wielkie.
 
Nie wiem czy oglądać... Po obejrzeniu materiału na temat stawu skokowego grałem w piłkę z kolegami i mocno podkręciłem kostkę... Ciężko było z buta wyjąć tak spuchła:cry:
 
Żałuję, że zainteresowałem się takimi materiałami po tym jak zje**łem sobie coś w obu biodrach. Zresztą to nie był wynik niewiedzy, a raczej głupoty i wysokich kopnięć bez rozgrzewki. NIGDY więcej ;] Bardzo przydatny jednak materiał dla innych co nie wiedzą jak to robić przed treningiem.
Będę śledził każdy odcinek.
 
Miło, że jest zainteresowanie :) Nagrywam , gdyż program należy do platformy Fight Travel , a uważam że bardzo mało wartościowego materiału z aspektów treningowych .
 
Dziękuje Wiewiur , bo czasem kiedy widzę brak zainteresowania to tracę ochotę ciągnąć to dalej .
Dzięki Tobie odkryłem wreszcie mój problem, który wynika z braku ruchomości w stopie. Nawet nie planuj końca tego cyklu, jeśli można o to poprosić.
 
Dzięki za świetne materiały. Czekam z niecierpliwością na ćwiczenia usprawniające będącą moją zmorą stawy barkowy i łokciowy.
 
Co by nie było, ten cykl jest naprawdę zajebisty i niech Ci do głowy nie przychodzi go przerywać.

Regularnie co tydzień z przemęczenia rezygnuje, ale jak wchodzę na forum i widzę takie komentarze j/w to jest siła do tego, żeby działać i dawać coś od siebie innym .

Panowie dziękuję, uwierzcie, że sporo siły do działania mi takimi komentarzami mi dajecie .
 
Bez przesady, jak na taki czas istnienia kanału macie zupełnie dobrą ilość wyświetleń. Myślę, że jeszcze z rok tak regularnej, cały czas poprawianej pracy dzieli Was od prawdziwego sukcesu. To nie jest tak, że rzucisz coś fajnego i pozamiatane raz na zawsze ;) Ale ten sukces jest możliwy. Jak masz jakieś wątpliwości co do promocji tego typu materiałów, to dawaj na priv. To jest tak zacna inicjatywa, że chętnie pomogę.
 
Bez przesady, jak na taki czas istnienia kanału macie zupełnie dobrą ilość wyświetleń. Myślę, że jeszcze z rok tak regularnej, cały czas poprawianej pracy dzieli Was od prawdziwego sukcesu. To nie jest tak, że rzucisz coś fajnego i pozamiatane raz na zawsze ;) Ale ten sukces jest możliwy. Jak masz jakieś wątpliwości co do promocji tego typu materiałów, to dawaj na priv. To jest tak zacna inicjatywa, że chętnie pomogę.

Oczywiste, że tak nie sądze stąd cały czas pracuje i działam, napisałem ci wiadomość z szczegółami jak to wszystko wygląda :) dziękuje zazainteresowanie .
 


Grupa kulszowo goleniowa. Zwiększone napięcie mięśni grupy kulszowo goleniowej, oraz pośladków powodują częste dolegliwości bólowe w dolnym odcinku kręgosłupa. Ból ten może promieniować do kończyn dolnych i może w znaczący sposób pogorszyć komfort naszego życia. Przekłada się to również na podejmowaną aktywność fizyczną. Prezentowane ćwiczenia pozwolą na usunięcie bólu jeśli jest spowodowany problemami mięśniowymi, a zestaw ćwiczeń wykonywany codziennie przyniesie świetne efekty już po dwóch tygodniach stosowania.


Read the whole post here.
 
Przez pracę siedzącą zacząłem mieć problemy z odcinkiem lędźwiowym i bólami w tylnej części nóg, wierzę, że te ćwiczenia mnie pozbawią tych problemów, dzięki!!!
 
Back
Top