Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Czyli był Mes_ a nie Mess, zagadka rozwiązana. To dlatego jak się przedstawił i powiedziałem, że znam, się zdziwił :D Bo myślałem, że chodzi właśnie o tego drugiego. Pozdro!
 
jeden mes ma 1500 komentarzy a drugi o 1,5k mniej :lol:, ale to jedna z osb ktore tam zapamiętałem

widze duzo mnie później ominelo,
ale 2:20 autobus a drugi az o 7 rano by jechal to bym tyle nie wytrzymal bez hotelu ;p
 
To ty @midern siedziałeś obok mnie w banialuce, bo kurde za chuja nie mogłem przypomnieć sobie twojego nicku ? W porządku z ciebie ziomek. No i fajnie, że dobrze mnie wspominasz, bo już myślałem, że wszyscy mają mnie za jakiegoś psychola :)
W tej banialuce te panny co z nami siedziały musiały być wyjątkowo ,,piękne" , bo mimo że byłem najebany jak świnia to nadal wydawały mi się brzydkie jak noc.
Ogólnie dobrze było. Odwaliło się trochę przypału, porobiło jaja więc wyjazd udany ;) Do następnego :beer:
 
To ty @midern siedziałeś obok mnie w banialuce, bo kurde za chuja nie mogłem przypomnieć sobie twojego nicku ? W porządku z ciebie ziomek. No i fajnie, że dobrze mnie wspominasz, bo już myślałem, że wszyscy mają mnie za jakiegoś psychola :)
W tej banialuce te panny co z nami siedziały musiały być wyjątkowo ,,piękne" , bo mimo że byłem najebany jak świnia to nadal wydawały mi się brzydkie jak noc.
Ogólnie dobrze było. Odwaliło się trochę przypału, porobiło jaja więc wyjazd udany ;) Do następnego :beer:
Tak dokładnie, ja siedziałem koło Ciebie i w sumie tam za nami komuś piwo wylałeś :D Wiesz, taki pozytywny psychol z Ciebie :D Tu wyrywać na mieście, tu wyrywać w Banialuce, tu się bić z jakimiś typami za kasę.
 
Panowie. W Lubiczu został plecak. Jako że nie było chętnego pod koniec imprezy, zgarnąłem go do siebie do chaty. Czy już właściciel wytrzeźwiał i zdążył się zorientować, że mu tobołka brakuje?;)) Jeśli tak, mogę wysłać pod wskazany adres.
 
Panowie. W Lubiczu został plecak. Jako że nie było chętnego pod koniec imprezy, zgarnąłem go do siebie do chaty. Czy już właściciel wytrzeźwiał i zdążył się zorientować, że mu tobołka brakuje?;)) Jeśli tak, mogę wysłać pod wskazany adres.

A co w plecaku?
 
Panowie. W Lubiczu został plecak. Jako że nie było chętnego pod koniec imprezy, zgarnąłem go do siebie do chaty. Czy już właściciel wytrzeźwiał i zdążył się zorientować, że mu tobołka brakuje?;)) Jeśli tak, mogę wysłać pod wskazany adres.
Bogowie, myślałem, że tobie zginął, bo to czerwone pismo oodebrałem jako taki rage :lol:
 
  • Like
Reactions: JB_
Panowie. W Lubiczu został plecak. Jako że nie było chętnego pod koniec imprezy, zgarnąłem go do siebie do chaty. Czy już właściciel wytrzeźwiał i zdążył się zorientować, że mu tobołka brakuje?;)) Jeśli tak, mogę wysłać pod wskazany adres.
To moj :) Ale szczerze mówiąc to za bardzo mi na nim nie zależy wiec nie chce ci robić kłopotu. W plecaku była bluza i ładowarka do telefonu. Plecak jansport kolor jasno sraczkowaty.
 
Czyli był Mes_ a nie Mess, zagadka rozwiązana. To dlatego jak się przedstawił i powiedziałem, że znam, się zdziwił :D Bo myślałem, że chodzi właśnie o tego drugiego. Pozdro!

Dlatego wszystkim przedstawiałem się jako Mes z podkreślnikiem co by nie pomylili i jakbym narzygał na tego kelnera to flaszki wylądowały u mnie, a nie u tego drugiego podrabiańca :) @Mess pozdro ryju
 
No i kurwa. Taksówka z gali do hostelu. 35 zł, kierowca jechał na około jakby drogi nie znał. Szybciej i taniej tym tramwajem by było.
O kurwa :D Ja jechałem 5 minut i za darmo bo nie było miejsca aby bilet skasować i w ogóle kupić :P
 
Back
Top