Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Aha, @Wewiur , @MuraS i kto tam jeszcze siedział obok w pierwszej części zlotu. Zachowywałem się? Gdyż nie pamiętam wszystkiego co pierdoliłem w pierwszej części zlotu(przyjąłem taktykę: najeb się przed KSW od rana, trzeźwiej na gali)
Pomijając wyjątkowo słaby trolling odnośnie punktacji to nic nie było
O, to jest godne rozwazenia.
Knajpe na zlot polecam "pierwsza liga" na pradze, a na before "same krafty" na starym miescie.
W starych kraftach za szybko się zapełni, jeśli frekwencja będzie podobna jak w Krakowskiej Faveli. Poza tym przez układ lokalu ciężko będzie stoły połączyć. Jeśli mamy się przemieszczać to proponuje Piw Paw i rezerwacje na 20 osób i przed galą wypad do lokalu docelowego.
 
Pomijając wyjątkowo słaby trolling odnośnie punktacji to nic nie było

W starych kraftach za szybko się zapełni, jeśli frekwencja będzie podobna jak w Krakowskiej Faveli. Poza tym przez układ lokalu ciężko będzie stoły połączyć. Jeśli mamy się przemieszczać to proponuje Piw Paw i rezerwacje na 20 osób i przed galą wypad do lokalu docelowego.
Muras przejmujesz pałeczkę. Od dzisiaj Warszawa ma organizatora i nie ma wymówek:)
 
Muras przejmujesz pałeczkę. Od dzisiaj Warszawa ma organizatora i nie ma wymówek:)
Pałeczka przyjdzie pocztą ? Swoją drogą podejrzanie mały rachunek płaciłem w Lubiczu, kazałem barmance dwa razy sprawdzać.
 
Pałeczka przyjdzie pocztą ? Swoją drogą podejrzanie mały rachunek płaciłem w Lubiczu, kazałem barmance dwa razy sprawdzać.
Może docenili brak burdelu;)


A technicznie-knajpa wam pasuje na krakowskie zloty?
 
Może docenili brak burdelu;)


A technicznie-knajpa wam pasuje na krakowskie zloty?
Z 40 złotych mogliby z 0,7 Wyborowej do równej stówy. Kapusta do moich żeberek była okropna i same żeberka mogłyby być większe. Ale poza tym super.
 
Jeszcze jedno z tej serii:)
 

Attachments

  • FB_IMG_1448753397266.jpg
    FB_IMG_1448753397266.jpg
    67.3 KB · Views: 145
@Orest a co mieliśmy czekać na niego jak powiedział ze pierdoli i nie wraca. Chuj mu w łeb. @Perfumiarz nie mam pojęcia
A na żywo wydawałeś się spoko. Chuj mi w łeb, bo z wami nie pojechałem? Serio? Nie miałem zarezerwowanego biletu powrotnego, a że melanż mnie ponióśł to zostałem. Tyle. Chuja w łeb zostaw dla siebie.
 
Tutaj walka i reakcja jak Cipek nazbierał od Mameda.

JEDZIESZ KURRRWA DAWAAJ!!!!!
Swoją drogą podziwiam poświęcenie operatora, ja bym nie mógł nagrywać takiej walki. Siedziałem w bezruchu wpatrzony w tv obsrany jak kloc.

Kurwa mać, na następnym zlocie jestem OBOWIĄZKOWO.
 
Back
Top