WALNY ZLOT COHONES: KSW37 + UFC (oficjalny temat + lista)

Uważam, że powinni się umówić na solo i tyle, skoro mają coś do siebie.
To to trzeba było zrobic dawno
A nie czekac na huj wie co
I teraz sie nagle dziwic ze ktos ma taka opinie o Rudobrodym a nie inna
 
15320242_1340700335978915_1351546926_n.jpg

Pozdrawiamy Kraków
 
Orest jeszcze raz bo cos z edycja mi nie vwyszlo. Do Cb nic nie mam. Dzisiaj mnie nie bedzie i pewnie w najblizszym czasie takze. Zapraszamy do Wawy
 
Lepiej, aby to wyszło na jaw i było wiadomo co za animozje miały miejsce o których nie wiemy.


Poziomu zdjęcia nie skomentuję, ale po co uogólniać tak, jedna osoba a wy od razu "Kraków"
Pewnie dlatego, że typa bronicie zgoła bezrefleksyjnie...
 
Ej serio kurwa od tygodnia jest gadane i Masy i Murasie do pozygu teraz będzie jeszcze Halibut Masu ja jebie . Obie sytuacje powinny być załatwione nie tutaj a w prywatnych rozmowach a robienie chlewu w barze jest w chuj słabe tak samo jak robienie podziałów na forum. Nie mam nic do nikogo Masu mi nawet miejsce u siebie na osiedlu dał żeby mi fury nie rozjebali ale bicie się między sobą jest chujowe. Skoro poszło wszystko na forum to niech @halibut i @Masu powiedzą co i jak było bo robią się chore sytuacje do kurwy jego jebana mać .
 
Oświadczenie: halibut pruł się na poprzednim zlocie. Pruł się na tym. Prowokował. Pokazywał butelkę, którą chciał się bić. Miał powiedziane, że jak wyjdzie poza knajpe to dostanie wpierdol. Wyszedł, usłyszał, że ma nie wracać. Chciał wykonać swojego fronta hehe. Dostał mojego. Dalej się pruł to został znokautowanym jednym zwykłym sierpem. Jeśli brak umiejętności przyjęcia ciosu ta pizda nazywa partyzantem to tak, to był partyzant.

Chętnych do sprawdzenia się gorąco zachęcam. Czas się nauczyć, że jechanie od kurew jest karalne. Nie moja wina, że wasze stulejki nie zostały zaspokojone hehe.

Nara forum, z bydłem się nie bawię w pisanie.
 
Oświadczenie: halibut pruł się na poprzednim zlocie. Pruł się na tym. Prowokował. Pokazywał butelkę, którą chciał się bić. Miał powiedziane, że jak wyjdzie poza knajpe to dostanie wpierdol. Wyszedł, usłyszał, że ma nie wracać. Chciał wykonać swojego fronta hehe. Dostał mojego. Dalej się pruł to został znokautowanym jednym zwykłym sierpem. Jeśli brak umiejętności przyjęcia ciosu ta pizda nazywa partyzantem to tak, to był partyzant.

Chętnych do sprawdzenia się gorąco zachęcam. Czas się nauczyć, że jechanie od kurew jest karalne. Nie moja wina, że wasze stulejki nie zostały zaspokojone hehe.

Nara forum, z bydłem się nie bawię w pisanie.
Jedyne bydło tutaj to ty. Zmień forum. Idź pajacować w inne miejsce. Najlepiej na inne forum. Nie pozdrawiam.
 
Oświadczenie: halibut pruł się na poprzednim zlocie. Pruł się na tym. Prowokował. Pokazywał butelkę, którą chciał się bić. Miał powiedziane, że jak wyjdzie poza knajpe to dostanie wpierdol. Wyszedł, usłyszał, że ma nie wracać. Chciał wykonać swojego fronta hehe. Dostał mojego. Dalej się pruł to został znokautowanym jednym zwykłym sierpem. Jeśli brak umiejętności przyjęcia ciosu ta pizda nazywa partyzantem to tak, to był partyzant.

Chętnych do sprawdzenia się gorąco zachęcam. Czas się nauczyć, że jechanie od kurew jest karalne. Nie moja wina, że wasze stulejki nie zostały zaspokojone hehe.

Nara forum, z bydłem się nie bawię w pisanie.
@halibut czekamy na Ciebie
 
Back
Top