WALNY ZLOT COHONES: KSW37 + UFC (oficjalny temat + lista)

Mój poprzedni post był bardzo brzydki, więc napiszę to w innych słowach. Masu, zachowales się poniżej poziomu tak niskiego, że nawet nie mogę go zobrazować sensownych porównaniem. Jeśli będziemy mieli okazję spotkać się na żywo, to będziesz miał okazję spróbować się z kimś z jakimkolwiek doświadczeniem w sportach walki, krasnoludku z krótkim siusiakiem. Internetowy plfocina na ryj, pełna pogarda z mojej strony, szkoda, że nie ogarnales się w porę.
19 lat a tak dobrze wychowany. Przydałoby się to niektórym starym dziadom na tym forum :D
 
Kto nie był niech zamknie mordę.

To może wyjaśnij, jak było? Ja słyszałem, że @halibut dostał fronta z partyzanta, co oznacza bycie ultrapizdą. Potwierdzisz tę informację, czy zaprzeczysz?
Bo jeśli takie rzeczy dzieją się na zlotach - między znajomymi - to fajnie byłoby wiedzieć, kto ma najebane we łbie.
 
To może wyjaśnij, jak było? Ja słyszałem, że @halibut dostał fronta z partyzanta, co oznacza bycie ultrapizdą. Potwierdzisz tę informację, czy zaprzeczysz?
Bo jeśli takie rzeczy dzieją się na zlotach - między znajomymi - to fajnie byłoby wiedzieć, kto ma najebane we łbie.
Może @halibut powie o co mi chodziło
 
IMAG0713_1.jpg

Jest i brześć
 
Widzę, że jestem jedynym, który nie jest na zlocie i nie jest poinformowany lepiej, niż jakby był :D Ech panowie panowie, zamiast się napierdalać na 100%, ale w rękawicach, to się dzieją dantejskie sceny.
 
Gruby znów pokazuje klasę? Czyżby jakieś problemy z samooceną? :DC:

@Masu prawie 40-letni dzieciaku - weź ogarnij bajerę, bo jesteś więcej niż żałosny.

Po chuj ma mówić skoro @Masu przyfrajerzyl ?
:no no:
Byliście ? nie.

Po chuj się ktoś oddzywa jak nie widzi. Trzeba było przyjechać. Kto tu jest atencjuszem.
Otóż to. @halibut wie o co chodzi, gadałem z nim. Będzie chciał to komuś powie.

A kto nie był , ma zero praw do komentowania.
 
wypowiem sie

mialem po ksw przyjsc na ufc ale po takiej patoli, ktora odjebal ten pojeb nie mam najmniejszego zamiaru. Sorry dla chlopakow, ktorym pisalem, ze bede ale po akcji z Piotrkiem odcinam sie od krakowskich zlotow. Szkoda, ze przez jedna amebe nastapily takie podzialy. Wnioskuje o usuniecie go z forum bez mozliwosci powrotu
 
wypowiem sie

mialem po ksw przyjsc na ufc ale po takiej patoli, ktora odjebal ten pojeb nie mam najmniejszego zamiaru. Sorry dla chlopakow, ktorym pisalem, ze bede ale po akcji z Piotrkiem odcinam sie od krakowskich zlotow. Szkoda, ze przez jedna amebe nastapily takie podzialy. Wnioskuje o usuniecie go z forum bez mozliwosci powrotu
Ale reszta tutaj jest przyjazna wszystkim, wpadaj.
 
Może @halibut powie o co mi chodziło
:no no:
Byliście ? nie.


Otóż to. @halibut wie o co chodzi, gadałem z nim. Będzie chciał to komuś powie.

A kto nie był , ma zero praw do komentowania.

"Kto ma wiedzieć ten wie" "nie wiesz, to nie mów".

Fajnie, tyle tylko, że jeden z nas dostał wpierdol i to z partyzanta.Więc jeśli jest coś, co by usprawiedliwiało takie zachowanie (np halibut podszedł i zaczął wyzywać masu matkę/dzieci/chomika), to powiedz.
Zawsze uważałem Cię za porządnego gościa i szczęka mi opada, gdy widzę Twoje odpowiedzi.

Dlaczego mamy zero praw do komentowania? Jakby Ciebie ktoś tak potraktował na warszawskim zlocie, a kumple by pytali "co się odjebało", też byś tak mówił?
Dla mnie jest to ostra patologia i mocno mnie dziwi, że ktoś broni taką postawę.

P.S. brawo Rodrigues, koniec samozwańczego mistrza wszechświata.
 
Last edited:
Przykra sytuacja, która nie powinna mieć miejsca w tych okolicznościach, ale dementuję jakoby z partyzanta. Podobno było ostrzeżenie słowne.
 
Back
Top