WALNY ZLOT COHONES: KSW37 + UFC (oficjalny temat + lista)

Panowie niestety, siła wyższa nie będzie mnie niestety. Nie interesują mnie żadne podziały, mam wyjebane na to ale życie i zdrowie moich bliskich jest dla mnie najważniejsze. Pozdro
 
MMA w Polsce ma ostatnio pecha.
Wspolczuje tym co ida na gale, jesli sie powtorzy sytuacja z wejsciami na hale jak na FENie. @Wojsław Rysiewski

Zapowiada się gorące widowisko. Popek dostał wiadomość od kibiców Cracovii, że w spodku mają być także chuligani Wisły Kraków! Dla ludzi nie w temacie Paweł w przeszłości był kibicem właśnie Cracovii
Kibic piszący do Popka jasno mówi, że na Tauron Arenie będzie zadyma!


kibicepopek.png
 
Masz na dworcu w galerii mnóstwo bankomatów.
Wiem, wiem, ale nie lubie przy sobie nosic gotowki na zapas. Taki bankomat bliskow knajpy by sie przydal. No ale duzo nie zamierzam wydawac, zobaczymy :D
 
Wiem, wiem, ale nie lubie przy sobie nosic gotowki na zapas. Taki bankomat bliskow knajpy by sie przydal. No ale duzo nie zamierzam wydawac, zobaczymy :D
No to lepiej jakby nigdzie nie było, bierzesz tyle ile chcesz wydać i po temacie. @halibut w Warszawie też nie planował duzo wydać...
 
No to lepiej jakby nigdzie nie było, bierzesz tyle ile chcesz wydać i po temacie. @halibut w Warszawie też nie planował duzo wydać...
Mnie nigdy karta nie kusi, wiem na ile mogę sobie pozwolić, żeby nie żreć gruzu przez resztę miesiąca.
 
Wypadam ze względu na średnią formę (w UFC wszedłby za mnie TBA), sorewicz :(
 
Welcome Krakow :bayan:

Jakis wypadek minalem, korki fhooj, jedno auto przod caly stloczony, drugiego nie zauwazylem
 
A ja skończę trochę wcześniej, więc przebookowałem bilet. Będę godzinę wcześniej.
 
Back
Top