WALNY ZLOT COHONES: KSW37 + UFC (oficjalny temat + lista)

@Masu, @MuraS @Perfumiarz @MysticBęben
Nie przesadzacie trochę? Zachowujecie się jakby jeden się, conajmniej, rozpierdolił na psach, a cała reszta poszła w pasiaki.
Zachowajcie takie zwroty na frajer, konfiden, rozpruć się na poważniejsze sytuacje...
Nie lepiej dać sobie "po razie" i napić się wódki jak będzie okazja?
a ja tu skąd? to że akurat jestem jednym z tych, którzy złapali kutasu na robieniu screenów z konwersacji, nie oznacza że będę teraz się spuszczał nad tematem ciągle. Potrollowałem grubego atencjusza, okazał się miękkim hipokrytą bez dystansu i tyle. Co chuj podbijać ciągle temat jak Bęben? Nie wiem i mówiąc szczerze, mam to w dupie. Do krakowa nie mam nic. Jeden od Was przypajacował i zamiast wziąć to na klatę, zaczął pajacować jeszcze bardziej. Zastanówcie się obeiktywnie, kto tu sieje ferment teraz...
Pozdro.
 
upload_2016-11-30_17-40-8.png


A jak beda jakies dramy na zlocie to mi zwracacie za bilety.
 
W wyniku wydarzeń które miały miejsce w ostatnich dniach i ich skutków, chciałem się tylko upewnić, że po zakończonym KSW zostajecie większą ekipą w wyznaczonym barze i będę miał gdzie przyjść?

A dwa... @Miszon wybierasz się? :beer::beer:
 
W wyniku wydarzeń które miały miejsce w ostatnich dniach i ich skutków, chciałem się tylko upewnić, że po zakończonym KSW zostajecie większą ekipą w wyznaczonym barze i będę miał gdzie przyjść?

A dwa... @Miszon wybierasz się? :beer::beer:
Spłoszyłeś go
 
W wyniku wydarzeń które miały miejsce w ostatnich dniach i ich skutków, chciałem się tylko upewnić, że po zakończonym KSW zostajecie większą ekipą w wyznaczonym barze i będę miał gdzie przyjść?

A dwa... @Miszon wybierasz się? :beer::beer:
zostajecie, ewentualnie klub po gali jak bede mial troche sily
 
Szymek w drodze, Kraków za 6 godzin. Krakusy, śnieg na miejscu macie? Kto idzie dzisiaj na ważenie? Piona Miszon, do odważnych świat należy :D

DSC_0275.jpg
 
Back
Top