Felieton W Imadle: Randa Markos - najbliższa przeciwniczka Karoliny Kowalkiewicz + Konkurs!!!

I tak wiadomo za kim cohones będzie :p Jestem ciekaw jak daleko zbliży się do Asi w drabince. #teamKowalkiewicz
 
Przeciwniczka rozłożona na części pierwsze. Dawać ten artykuł do sztabu Karoliny i niech szykują solidny gameplan.

#teamKowalkiewicz
 
#teamKowalkiewicz czekam na te walkę ! Będzie , będzie się działo , bedzie zabawa:D
 
Nie mogę się doczekać. WAR KARCIA!
Randa, 2 inne babki na początku przyszłego roku i UFC Polska - Trójmiasto, grudzień 2016 Kowalkiewicz vs Jędrzejczyk. Jak dobrze mieć marzenia :D
#teamKowalkiewicz
 
Jest spora szansa na to, że tą dywizją będą dzielić i rządzić dwie Polki :)
Sporo będzie zależeć od dyspozycji Klaudii po wprowadzeniu nowej polityki antydopingowej, bo jeśli zachowa formę, to będzie bardzo niebezpieczna dla obu naszych rodaczek.
 
Powodzenia Karolina , będziesz mieć naprawdę trudny orzech do zgryzienia , ale to jest własnie UFC i z całą pewnością zdajesz sobie sprawę z trudności zadania jakie sobie wyznaczyłaś :)

#teamKowalkiewicz
 
Nie myślałem, że kiedyś będę czekał na walki kobiet, a tu prosze;)
#teamKowalkiewicz
 
Trener jak i Karolina mega pewni swego!
Jakby trochę nie doceniali JJ Oby doszło do tej walki wtedy jednak ja będę za Aśką choć Karoli też życzę jak najlepiej
 
Jeśli Karolina nie spali się psychicznie to powinna to spokojnie wygrać. Już nie mogę doczekać się tej walki ; )

#teamKowalkiewicz
 
Back
Top