Felieton W Imadle: Randa Markos - najbliższa przeciwniczka Karoliny Kowalkiewicz + Konkurs!!!

Ma Karola szanse na czołówkę w swej kategorii, pierwszym przystankiem będzie Randa. Powodzenia!

#teamKowalkiewicz
 
Do czasu gdy nie obejrzałem TUF-a z babeczkami, nie widziałem jaka z Esparzy dziw... jędza. Serio! Bo to, że Herrig jest niezrównoważona psychicznie, to już wiedziałem wcześniej:
Herrig to wiadomo, ale Esparza taka niepozorna.

No i najlepszy był tekst Randy, która powiedziała pewnego razu w odniesieniu do tej dwójki: "dziwki, niektóre dziewczyny są takimi dziwkami" :crazy:.
Tiaa, szczególnie jak się zawezmą we dwie na jedną.. takie to odważne :applause:
 
Przeciwniczka Karoliny już raz roztrzaskana, nastepny raz będzie w oktagonie z samą Karoliną :D :D :D

#teamKowalkiewicz
 
#teamKowalkiewicz

Jednak ze względu że zawodnicy uwielbiają czytać Cohones, to nie chce by Markos było przykro że wszyscy tak tylko za Karoliną.
Dla tego..... WAR RANDA!!
 
Tak jak pisałem już w jakimś wcześniejszym temacie, Markos to będzie trudna rywalka. Łatwiejsza na debiut byłaby Herrig, ale jak Karola chce się liczyć w tej dywizji, a udowodniła że chce, to musi Randę pokonać i jestem przekonany że tego dokona ! Oglądałem tego Tufa kobiecego i obok Namajunas to właśnie Markos wywarła na mnie największe wrażenie. Po pierwsze, tak jak pisał @Cloud jest to bardzo sympatyczna dziewczyna, która w epicki sposób za każdym razem zlewała po całości dwie śmieszne "księżniczki" czyli Esparzę i Herrig, a po drugie bardzo zaskoczyła poziomem sportowym, który nie był wcześniej doceniony (14 w rankingu Tufa). Myślę jednak, że Karolina jest w stanie tą walkę wygrać i w zdecydowany sposób pokazać całemu światu swoje aspiracje :)

#teamKowalkiewicz oczywiście !
 
Dobry artykuł. Czekam na dalszą część.
Liczę, że Karolina poradzi sobie z pierwszą rywalką.

#teamKowalkiewicz
 
Back
Top