Felieton W Imadle: Randa Markos - najbliższa przeciwniczka Karoliny Kowalkiewicz + Konkurs!!!

Dziwne. Połowę autorów powyższych wpisów pierwszy raz widzę na oczy (i pewnie nie tylko ja). Powypełzali chyba z dziur, bo trafiła się okazja opowiedzenia się za swoją ukochaną zawodniczką. Urocze. :crazy:

@Cloud
Kiedy artykuł traktujący o Kowalkiewicz ?
Chętnie się dowiem co Karolina ma jeszcze w zanadrzu oprócz w miarę poprawnej stójki, bo szczerze mówiąc, oprócz ostatniej - nie pamiętam Jej poprzednich walk.
 
W tej walce jak najbardziej #teamKowalkiewicz !
Chciałbym zobaczyć Karolę w walce z Gadelhą albo VanZant.
 
Kiedy artykuł traktujący o Kowalkiewicz ?
Chętnie się dowiem co Karolina ma jeszcze w zanadrzu oprócz w miarę poprawnej stójki, bo szczerze mówiąc, oprócz ostatniej - nie pamiętam Jej poprzednich walk.

Na pewno nie w tym tygodniu. Raczej gdzieś tak w następnym. Wtedy podsumuję czy Karola naprawdę na szansę z Randą czy euforia z powodu rywalki jest tylko wynikiem sympatii. Pozdrawiam!
 
Randa wydaje się spoko babką ale co Karola to Karola. Jedna Miłość:heart: Liczę na udany debiut, może jakiś sub w parterze? Czemu nie. #teamKowalkiewicz
 
Dwa absolutnie różne światy jak się poczyta cohones vs sherdog w ocenie Markos/Kowalkiewicz.
Sherdog dość jednoznacznie wskazuje na Markos jako faworytkę.
Cohones oczywiście Kowalkiewicz.

Pytanie kto ma większe klapki na oczach i oderwanie od rzeczywistości.... :)
 
czemu nie widziałem nigdzie na cohones rabanu, że Karola jest na karcie głównej?
#teamkowalkiewicz
 
Ładna jest, Karolina też jest ładna, nie wiem której kibicować, nie wiem którą bym bardziej, eh.
 
Karolina da radę. Fajnie by było gdyby doszło do widowiskowej walki dzięki, której mogłaby zostać bardziej zauważona
#teamKowalkiewicz
 
Dwa absolutnie różne światy jak się poczyta cohones vs sherdog w ocenie Markos/Kowalkiewicz.
Sherdog dość jednoznacznie wskazuje na Markos jako faworytkę.
Cohones oczywiście Kowalkiewicz.

Pytanie kto ma większe klapki na oczach i oderwanie od rzeczywistości.... :)

To jak bardzo sherdogowcy się znają pokazali już oceniając szanse Aśki w walce Esparza, ile to było w sondażu? 5% na Aśkę 95% na Esparzę?
 
To jak bardzo sherdogowcy się znają pokazali już oceniając szanse Aśki w walce Esparza, ile to było w sondażu? 5% na Aśkę 95% na Esparzę?

Nie pamiętam ile, ale raczej nie aż tak radykalnie.
Natomiast twoją tezę można trochę odwrócić... wystarczy popatrzeć na "jak to cohones się zna" na podstawie przewidywań ostatniej walki Janka.... na SD prawie każdy go skreślał(i słusznie jak widać) a na cohones już snuli plany o pasie i jak to murzynka bambo rozsmaruje, więc jedno i drugie miejsce to spece nad specami. Trzeba po prostu mieć dobry balans i trzymać kontakt z rzeczywistością.

Karolina i pan trener niech się lepiej skupią na Markos a nie ciągle Jędrzejczyk... Jędrzejczyk jak mantra od rana do wieczora, idź zobacz twitter ufc europe jakie słowa Karoliny już cytują...
Jessica Aguilar też dużo mówiła jak to idzie po pas i że Klaudiusz to formalność... i nie wyszło.
Życzę Karolinie najlepszego, ale trzeba trochę więcej skupienia na tym co jest przednią a nie co znajduje się za rogiem.
 
ale różnica jest taka, że cohonowcy wierzyli w Janka, bo wszyscy nas okłamywali od samego początku, że Janek idzie do UFC zabić JBJ i wziąć jego pas, słabszy występ zawsze jakoś usprawiedliwiany, mi się z tego chciało śmiać.
 
Back
Top