Videokonferencje MMARocks

o%owany

Prezes ruchu "wkurwionych"
Czy pomysł z robieniem videokonferencji, które pare razy zostały zrobione, został całkowicie porzucony, czy jest szansa aby w niedalekiej przyszłości odkurzyć ten pomysł?
 
no te VK byly dobre,dzieki jednej przekonalem sie,ze Wujek jednak nie jest Kaczkom ;)
 
Czy pomysł z robieniem videokonferencji, które pare razy zostały zrobione, został całkowicie porzucony, czy jest szansa aby w niedalekiej przyszłości odkurzyć ten pomysł?
Ode mnie "lajk" za ten pomysł.
 
Mysle że powrót do Videokonferencji to dobry pomysł, zwłaszcza że było by z kim porobić te konfy: Asia, Heldzik, Janek, Drwal, Tybur, Piotrek Hallman. Jakby troche pogłuwkować to znalazło by sie sporo ciekawych osób.
 
Odpowiedź typu "zawsze było za mało chętnych użytkowników" za 3, 2, 1...
z takim nastawieniem to wiesz... Zróbcie konferencje "starej gwardii" Cohones! Przecież każdy z Was w tych kilku tysiącach komentarzy błyszczał wiedzą na tematy związane z MMA. -- > Bez większej ironii :D
 
W takim razie proszę o wstępne deklaracje, kto chciałby wziąć udział.

ps
Jeśli ktoś mi napisze, że "zależy z kim, nie wiem czy będę mógł, a może będę miał karę na kompa" to zamknę temat :)
 
Większość (ja też) zgodziłaby się na udział tylko w kominiarce i z modulatorem głosu.
 
how-about-no-sloth-gif.gif
 
Ja chętnie wziąłbym udział. Tylko powiedzcie jaki sprzęt trzeba mieć. Same słuchawki z mikrofonem wystarczą?
 
no ja bym sie zglosil ale moja wrodzona skromnosc mi nie pozwala,nie szukam poklasku.Przykro mi taki sie urodzilem.:(
 
Nie chce wam skraść show, wiec odpadam. :(

Michał, Daniel i Krzychu niedługo w AKA więc można fajną vk zrobić jak będą chętni.
 
Ja jestem zawsze chętny, tylko muszę wiedzieć kilka dni wcześniej przed konfą, że jest, aby dostosować grafik ;)
 
To jest świetny pomysł.Pamiętam,że zawsze chętnie oglądałem a osoby na pewno się znajdą w dodatku ,że teraz fajnie byłoby przeprowadzić pare takich rozmów gdzie niektóre pytania były by bezpośrednio od 'hardcorowych' fanów mma.(których Kawul ma w dupie :D )
 
To jest świetny pomysł.Pamiętam,że zawsze chętnie oglądałem a osoby na pewno się znajdą w dodatku ,że teraz fajnie byłoby przeprowadzić pare takich rozmów gdzie niektóre pytania były by bezpośrednio od 'hardcorowych' fanów mma.(których Kawul ma w dupie :D )
Chuj z Kawulem ja bym wolal VK np z Heldem,Jankiem,Hallmannem itp itd
 
No to są już trzy osoby, do konfy potrzeba chyba 4-5

Niestety minimum 7. Dwie rezerwowe, pamiętam różne przetasowania kiedy byłem zwykłym userem, więc żeby nie wypaść źle w oczach fighterów, którzy poświęcają czas, musimy się zabezpieczyć.
 
tylko ze to właśnie powinno być tak, ze Ci co maja powyżej 2,5 tys komentarzy powinni przodować i się zgłaszać, dopiero tych co mają poniżej 500 i występują jeszcze np. w takich federacjach jak Bruutal(czyli ja), jungle Fight czy Oplot, z braku laku jako lista rezerwowa, czyli ten 6 czy 7 w kolejce do VK.
 
Back
Top